Skoči na vsebino

Novi Marof 2011


BIZIXXX

Priporočene objave

Ni problem v tem ali gre na koleno ali ne.. Problem je v tem, ker gre na koleno v drugem krogu, tretjem, petem, v desetem te pa sam enkrat odnese, potem pa v jok in spraševanje zakaj je šlo po tleh, saj nisem naredil nič drugače kot v prejšnjih krogih. Prevečkrat videl to situacijo, enkrat tudi skoraj povozil človeka, ki je fasal higsiderja par metrov pred mano zaradi pregrete gume.. Pa ni nek oreng odprl.. Vsak pa sam zase ve kaj je zanjga najboljše.

Pod turistično vožnjo sem pa imel v mislih prestrašeno cjazenje, ki je druga skrajnost zgoraj omenjenega. Nekateri pač vedo da ST gume niso za na pisto, pa gredo vseeno gor, potem se pa tako prestrašeno vozijo, ker so obremenjeni s tem, da bi skoraj z biciklom krog hitreje odpeljal. Sej ni nič narobe s tem, proti nima nič, samo nekega užitka pa v taki obremenjeni vožnji jaz pač ne vidim. Zgolj moje mnenje, kar sem poudaril tudi v prejšnji objavi.

Izvzeti so tisti, ki se pač res znajo kontrolirat, majo nek svoj gumam primeren tempo in jih ne zamika ostat na pisti predolgo, oziroma stopnjevat hitrosti. Tak gre lahko gor s katerimkoli motorjem in praktično vsakimi gumami, pa se bo imel super. Sam realnost je, da je več tistih ki gredo v eno ali drugo skrajnost.

Te 100% podprem pri tem !

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanjin boš na marofu kej 27ga, 28ga al pa 29ga?

23.4 in 25.4, za ostale dneve še ne vem !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problem v tem ali gre na koleno ali ne.. Problem je v tem, ker gre na koleno v drugem krogu, tretjem, petem, v desetem te pa sam enkrat odnese, potem pa v jok in spraševanje zakaj je šlo po tleh, saj nisem naredil nič drugače kot v prejšnjih krogih. Prevečkrat videl to situacijo, enkrat tudi skoraj povozil človeka, ki je fasal higsiderja par metrov pred mano zaradi pregrete gume.. Pa ni nek oreng odprl.. Vsak pa sam zase ve kaj je zanjga najboljše.

Pod turistično vožnjo sem pa imel v mislih prestrašeno cjazenje, ki je druga skrajnost zgoraj omenjenega. Nekateri pač vedo da ST gume niso za na pisto, pa gredo vseeno gor, potem se pa tako prestrašeno vozijo, ker so obremenjeni s tem, da bi skoraj z biciklom krog hitreje odpeljal. Sej ni nič narobe s tem, proti nima nič, samo nekega užitka pa v taki obremenjeni vožnji jaz pač ne vidim. Zgolj moje mnenje, kar sem poudaril tudi v prejšnji objavi.

Izvzeti so tisti, ki se pač res znajo kontrolirat, majo nek svoj gumam primeren tempo in jih ne zamika ostat na pisti predolgo, oziroma stopnjevat hitrosti. Tak gre lahko gor s katerimkoli motorjem in praktično vsakimi gumami, pa se bo imel super. Sam realnost je, da je več tistih ki gredo v eno ali drugo skrajnost.

vozil na marofu z roadsmartom......guma se je po 5 do 6-tih krogih pregrela.....sem mogel it dol za 20 min pol pa jovo na novo......Do te faze pregrevanja je guma držala brez problema....In takrat je bilo 33 stopinj na soncu.....sedaj pa se naj tisti, ki je vprašal ali naj gre gor z roadsmartko, sam odloči....Je pa res, da ni fer do drugih voznikov, ki bi morali v primeru padca počivat ali celo pucat olje....

lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se vidimo jutri :surrender: in v ponedeljek, če bo vreme :naughty:

Pobi....če bi vi sedaj vidl Sanjin-a.....ko ve da gre na Marof!!!.....NASMEJAN DO UŠES......a ne Sanjin?!!!!!! :worship:

sej tako je tudi prav, jst bi tudi bil.......prijetno vožnjo, Sanjin

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pobi....če bi vi sedaj vidl Sanjin-a.....ko ve da gre na Marof!!!.....NASMEJAN DO UŠES......a ne Sanjin?!!!!!! :worship:

sej tako je tudi prav, jst bi tudi bil.......prijetno vožnjo, Sanjin

En mal sem res ja vesel, sploh pa ker je prvič letos, lahko bi se pa tud ti kdaj zmigal iti zraven, če ne druga na dvojne čevape, častim jaz !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En mal sem res ja vesel, sploh pa ker je prvič letos, lahko bi se pa tud ti kdaj zmigal iti zraven, če ne druga na dvojne čevape, častim jaz !

no problem.....z veseljem, ko boš, če boš imel plac na prkolci!.....uživi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo srečno doma ! Bilo je krasno pa še osebni rekord padel 1.15.70 !!!!!!!

post-13787-0-54883100-1303584495_thumb.jpg

post-13787-0-95507900-1303584522_thumb.jpg

post-13787-0-02228300-1303584543_thumb.jpg

post-13787-0-24146200-1303584577_thumb.jpg

post-13787-0-43693700-1303584617_thumb.jpg

post-13787-0-37077600-1303584681_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil SANJIN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kr fajn je blo ja pridemo še kdaj defenitivno :yes:

uživači :OK: ej a anže bo od jurkota R1-ko pelov na Slovenskem dnevu? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super je blo, popoln dan na Marofu! :)

SANJIN, lepo da smo se spoznali! Mogoče tudi kakšna fotka od črno-belega GSX-Rja s št. 22? :)

Popravljeno . Popravil Jure
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja bilo je res odlično, tako da bo treba čimprej ponoviti :)

Je mogoče kakšna slika rdeče honde :)?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super je blo, popoln dan na Marofu! :)

SANJIN, lepo da smo se spoznali! Mogoče tudi kakšna fotka od črno-belega GSX-Rja s št. 22? :)

To vas je slikal moj sin !!

post-13787-0-81037700-1303639662_thumb.jpg

post-13787-0-16179600-1303639672_thumb.jpg

post-13787-0-79732300-1303639683_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil SANJIN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja bilo je res odlično, tako da bo treba čimprej ponoviti :)

Je mogoče kakšna slika rdeče honde :)?

To vas je moj sin slikal !!!!!!!

post-13787-0-08235800-1303639724_thumb.jpg

post-13787-0-57049400-1303639734_thumb.jpg

post-13787-0-33797600-1303639744_thumb.jpg

post-13787-0-42885900-1303639792_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil SANJIN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe

Hvala za fotke, moramo tole hitro ponoviti :)

jutri pridi, samo ne vem kako bo vreme !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!