Skoči na vsebino

Novi Marof 2011


BIZIXXX

Priporočene objave

a dovoljo da greš gor na progo slikat?

Jp, brez problema greš gor pa slikaš kokr češ.

ja no.. če je par komadov gor noben nič ne reče, če je pa gužva te pa že zna kdo dol terat (če hodiš po sredini)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z kolegom pridema ta vikend, samo še ni določeno, ali v soboto ali nedeljo. Vreme bo lepo!

A jih bo kaj za vikend na pisti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niti približno..pa sm skor zihr da tut ne bo..

pa če odmisliš to, da paziš na motor.. se ti zdi, da bi se dalo peljat hitreje, kot s tuno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa če odmisliš to, da paziš na motor.. se ti zdi, da bi se dalo peljat hitreje, kot s tuno?

ja, sam bi mogu zobnik zamenjat..k pa ga ne dobim..bo treba dat narest..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hojla, gazda je zgubu telefon, tko da una cifra, ki je zgoraj ni več prava. Gospa (ne vem ji imena), ki pa je navadno vedno tam in ki običajno pobere denar in prijavo, pravi da naj jo kličemo kar na njenega, tole je pa številka:

+385919076744

drgač je blo pa super dons, čeprav je blo bliz 30 ni blo prevroče in je še kar šlo... ob 11h ko sem pršu je blo prav žalostno, ker ni blo nobenga, pol se nas je pa nabral ene 10 in je blo fino!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

huh danes pa prazno, na pisti 5 motorjev (3 je samo 2 sessiona) in 3 je gokardi..

škoda da ne moreš plačat na uro da bi še mojega bikeca malo po marofu zapeljal..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda da ne moreš plačat na uro da bi še mojega bikeca malo po marofu zapeljal..

In kaj ce bi slo placat recimo na krog.Bi raje dajal po 1eu na krog?

Ves 27krogov je takoj okoli.

Ne razumem kako si lahko neki zelite in se pol tresete za 27eu.

Za Slovence bi res bilo najlepse in edino posteno,ce bi imela vsaka vas v Sloveniji svojo progo,da se ne bi bilo potrebno kao dalec peljat-seveda za slovence brezplacno.Zraven pa po moznosti vulkanizerja,ki bi imel skoraj nove gume gratis,premontaze do dve na dan pa itak zastonj.Pa verjetno bi se se potem kdo najdel,ki bi jokal,da te gume niso najbolj in da bi mogel nove dobit.

Brez zamere!Sam tak pac zgleda,da na zalost imamo tle pri nas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si na levo nogo vstal?

šel sem na marof s fazerjem (ker pač cestaka več nimam) delat kolegu družbo ko se je sam vozil po pisti in ker imam na fazerju gume qualifier 2 (so bile že gori ko sem ga kupil) nebi z njim naredil 27 krogov ampak maximalno 5... za to pa res ne dam 27€, če je tebi denar zadnja stvar na svetu žal vsi nimamo te sreče!

Popravljeno . Popravil m@dness
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si na levo nogo vstal?

šel sem na marof s fazerjem (ker pač cestaka več nimam) delat kolegu družbo ko se je sam vozil po pisti in ker imam na fazerju gume qualifier 2 (so bile že gori ko sem ga kupil) nebi z njim naredil 27 krogov ampak maximalno 5... za to pa res ne dam 27€, če je tebi denar zadnja stvar na svetu žal vsi nimamo te sreče!

Nisem.Vendar pogosto poslusam kake take od Slovencev...

Zaradi taksnih primerov imajo na Racelandu moznost odvozit 2krat po 20min za 10eu.Mogoce bi morali na Marofu tudi kaj takega narediti-glede na to,da hodite slovenci tja-mal za salo,danes vsem dobre volje :P

Zivim za motorje in dam vse za to.Raje voznja kot pijaca....ali dopusti....vsakemu svoje!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no super =)

sem spregovoril besedo ali dve z gospo ki tam dela in je rekla da se marikdo tako ustavi in bi naredil le kak krog, ampak ker bi tudi za tistih 10 min moral plačati za ves dan se obrne in odpelje.. vem da g. Rauš tega nebo prebral ampak smiselno bi bilo narediti kaj podobnega kot na racelandu.. sigurno bi se marsikdo opogumil in zapeljal po progi ki ni prišel tja z namenom dirkat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda da se dajeta dol, kdo naj plača kdo ne, pač ima vsak svoj sistem, jim pa dam prav da neve daje na minutaže, ker verjamem da bi bilo preveč padcev, ker tisti ki gremo gor za cel dan pa še z prikolico, se zavedamo tega koliko si zmatran pa tudi če narediš samo deset krogov, zavedamo se da padec hitro pride, in kako boš šel domov z razbitim motorjem, samo ne pravite mi , ah saj bi šel na izi gor in kak krog odpeljati, ne ni to isto, kot če prideš z prikolico ali pa vsaj za cel dan si mal adrenalina nabirat, zato jih po eni strani razumem, bilo bi preveč škode in poškodb,verjemite mi ko se prvič šel na progo tukaj sem se pripeljal z motoriestjem, no iz strahu je res šlo na izi, pa je bilo kul, nato drugič spet ponovil vajo, vendar me je potegnilo in sem cel dan dirkal, z mislimi saj to je to, vendar ko sem pa moral domov in se še peljati nazaj, je pa bila katastrofa na cesti, utrujen, nevoljen, ker gre počasi in po omejitvah, itd, tako da moj nasvet ne poskušajte tega, saj vem krog in dva pa še kakega mogoče, vendar zame osebno NE HVALA VEČ, raje z prikolco in cel dan uživati ter na poti domov na vlko komentirati z sopotniki, uh tam bi lahk hitreje, uh tam je pa šlo na nož itd ha ha ha

TO JE MOJE OSEBNO MNENJE, IN NE OBSOJAM NIKOGAR HVALA !!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma neee ne dajema se dol.. pač konstruktivna debata, nimamo se razloga kregat, saj vsi vemo zakaj se vsedemo na mopede... glavno da v tem uživamo, vsak po svoje..

imaš prav sanjin, tudi jaz (ko sem še imel gixerja) nisem nikoli šel dol z motorjem ampak vedno na prikolici in šel sem z namenom dirkat.. zdaj pa sem se znašel v drugi situaciji ki je bil moj namen bolj kot ne druženje.. no na koncu se me je le kolega usmilil in mi (malo s težkim srcem =) ) posodil svojo r1-ko za par krogov

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vglavnem, v nedeljo je bilo lepo vreme, ampak brez motoristov.

Dobremu kolegu se pač posodi motor (če veš, da se zna peljat in ima v glavi pošlihtano, da se ne zažene kot norec po pisti z motorjem, katerega ni navajen), da malo vidi, kako je kaj na pisti z motorjem oz. da se malo rehabilitira.

Ni bilo težkega srca.

Je pa malo zanimiv občutek, ko vidiš svoj motor po pisti vijugat, ti pa sediš v kontejnerju.

MALO POGREŠAM "komentarje" na to, kako se je kaj peljati z Yamaho po pisti!

M@DNES: upam, da ti je bilu lepo spet po pisti vijugat.

Bomo v kratkem še enkrat ponovili vajo, samo treba pogledat, kdaj bo več udeležencev. Pa sponzorja za PIKNOK je potrebno poiskati.

Glede možnosti vožnje po pisti bi pa tudi bilo dobro, če bi se lahko kdo peljal tudi za kakšen izhod ali dva na pisto, ker je vseeno boljše se učit na za to primernem kraju, kot na cesti!

Je tudi veliko bolj zdravo in manj boleče, kot so ograje, robniki, kandelabri, traktorji in neodgovorni vozniki avtomobilov.

Pa brez zamere.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf ja... kaki feeling je spet čutit asfalt drseti po kolenčniku :010

kak se je peljat z yamaho? kaj pa vem, meni se je zdelo kr lahkotno, je pa res blo na izy.. se veš da tvoji lubici nebi storil nič žalega O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima kje bi lahko videl kdaj je odprt Novi Marof..

Je to vsak dan? ali pač pokličeš na info. in ti povejo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odprt je vsak dan, par vikendov na leto je pista zasedena če imajo gor supermoto in gokard dirke...

med tednom se nekak ni za bat je pa vseeno dobro če se po telefonu prej prepričaš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi lahko kak admin popravil gornjo cifro s tole spodaj, ker ona zgoraj od g.Rauša ne dela več.

hojla, gazda je zgubu telefon, tko da una cifra, ki je zgoraj ni več prava. Gospa (ne vem ji imena), ki pa je navadno vedno tam in ki običajno pobere denar in prijavo, pravi da naj jo kličemo kar na njenega, tole je pa številka:

+385919076744

drgač je blo pa super dons, čeprav je blo bliz 30 ni blo prevroče in je še kar šlo... ob 11h ko sem pršu je blo prav žalostno, ker ni blo nobenga, pol se nas je pa nabral ene 10 in je blo fino!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!