Skoči na vsebino

Novi Marof 2011


BIZIXXX

Priporočene objave

Motor pripravljen za petek, a gre kdo v soboto tudi gor pa da bo imel fraj na prikolici ali kombiju da me pelje nazaj v CELJE, ker bi ga potem v petek pustil gor in podaljšal do sobote, v soboto pa me pobere v CELJU, povrnem stroške tel 040641876, hvala ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če ve kdo kakšne so cene v primeru da ne vzameš cel dan?

Naj bi bilo možnost vzeti po krogih ali minutah ali nekaj podobnega.

Aja pa še to. Ima kdo informacijo ali je to nedeljo fraj ali imajo kako prireditev ali kaj podobnega?

l.p. Jure

Popravljeno . Popravil juresag
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možnost je samo cel dan za 27€, drugih variant ni.. Sam sej 27€ je ubistvu tolk poceni, da niti ni dost za razmišljat, da ne bi bil cel dan :)

Aja, tudi jaz sem čist pozabil da je treba preverit, če je frej.. Je kdo klical za soboto, al se kar na pamet pogovarjamo kako bomo šli? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ta vulkanizer preverjeno menja tudi moto pnevmatike?

Oz. a bo Condor tud tam s svojo mobilno premontirko? :)

Drugače je pa vulkanizer oddaljen le ca 1km od steze.ca 300 m od rondoja v smeri Marof-a. Seveda s svojim delovnim časom, sobota do 13ih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Condorja to rundo žal ne bo, nima cajta ta vikend.. Tisti vulkanizer pa kot vem menja tudi moto gume. Je ravno Condor šel enkrat menjat v mesto gumo, ker menda ni imel orodja sabo. Ne vem pa če je govora o istem vulkanizerju. Ampak en je pač bil tam, da je zamenjal moto gumo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ta vulkanizer preverjeno menja tudi moto pnevmatike?

Oz. a bo Condor tud tam s svojo mobilno premontirko? :)

Pri rondoju menja vse (moto, avto in kamion).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj vroče in lepo, ter samo sedem se nas je preganjalo

Danes tudi vroče in lepo in ``samo`` 34 se nas je preganjalo po pisti:) (šteto skupaj z skuterji in supermotardi) Kartisti so se kr sami od sebe obračal od piste k so vidl gužvo. Drgugač pa super ni blo nobenih grup, ko ti je zapasal se na motor vsest si šou in si se pelu. Slikce pa še pridejo v naslednjih dneh.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, danes zelo pestro, veliko folka :D Ampak čisto nič preveč, bilo prav zabavno mal prehitevanje trenirat, meni je bolj ušeč kadar je tako, kot da sem sam na pisti :)

Vreme odlično, družba super, tako da brez pripomb.. Tudi motor, kljub parim kar malce kritičnim situacijam na srečo ostal cel :)

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!