Skoči na vsebino

Novi Marof 2011


BIZIXXX

Priporočene objave

Nop!   :closedeyes:

Če pa je kdo kandidat za med tednom naj se pa javi.. Ko bo že enkrat konec tega "aprila" seveda  :headbang: ..

L.p.

Popravljeno . Popravil uppercuter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in če se mi vožnja po pisti zadopade, investiram za naslednjič ;)

...ti kar že zdaj investiraj...da ne bo bolelo...všeč ti bo tko al tko :kva2: :kva2: :kva2:

lp floxxx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tremi kolegi smo se odočili, da bi pa mogoče šli v nedeljo na marof (če bo seveda fraj in pa vreme).Dva bosta v nedeljo prvič na marofu in na dirkališču nasploh....jst sem na marofu že bil.Vsi imamo gor sport-turing gumo......nebi neki postavljal rekordov, ker vem da gume niso primerne za to.......to bi bilo bolj kot ne razvijanje tehnike in spoznavanje linij....cca 5-6 krogov in pol počitek and so on end on!!!......že zaradi gum......in tudi zaradi nas samih (ker vem, da na koncu dneva, če nisi navajen boli prav vse.....).....Zdej pa bi vas vse skupaj prosil za info.Gume si naj spustimo (prvo na 1.8 bara, zadnja 2 bara)???????....oz prosim za info!.....Potem, če bi prišli in če bi nam šli toliko na roko, da bi nam mal povedal kako in kaj (posodli mogoče napravo, da preverimo tlak v pnevmatikah oz. kako nožno pumpo da nafilamo...itd...)Dobrodošle bi bile tudi kake informacije oz napotki, kako se obnaša na pisti.......(vem, da ogledala moramo dati dol....oz pospravit na stran.....).....v glavem malo pomoči, tako z orodjem kot z informacijami.....In upam, da vam nebo preveč na poti....Sicer pa vem iz svojih izkušen, da ne rabim neki veliko pazit na ostale motoriste, ki so hitrejši, ker vem da so vsi že bolj kot ne izkušeni ,tako da nebo nekih večjih problemov z prehitevanjem nas počasnejših učenjakov......

Hvala,Lp Matjaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tlak preveriš na črpalki na poti dol. Odvisen je pa od tega katere gume imaš. Priporočam pa, da greste dol s kombijem/prikolico, ker je motor po padcu hitro lahko nevozen, poleg tega si pa zelo utrujen po enem dnevu naganjanja in zna biti pot nazaj nevarna.

Obilo zabave!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tlak preveriš na črpalki na poti dol. Odvisen je pa od tega katere gume imaš. Priporočam pa, da greste dol s kombijem/prikolico, ker je motor po padcu hitro lahko nevozen, poleg tega si pa zelo utrujen po enem dnevu naganjanja in zna biti pot nazaj nevarna.

Obilo zabave!

....no, to glede padca raje nebi....drgač pa eno prkolico že mamo......za en motor pa še ne vemo.....sicer pa morem sedaj še sploh videt če bosta druga dva šla.....jst bi šel....tak da če dobimo prkolico za dva motorja in če gre kdo od vas pa ima še fraj kakšno mesto v kombijo ali prikolici bi lepo prosil....Smo pa iz Celja....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo mokro je brezbveze, ker je itak eno samo jajcanje in čakanje kdaj ti bo guma spustila pa boš šel v maline. (tko pravjo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na vremensko napoved, bi bilo bolje da bi šli v SOBOTO!

Mal se tud jaz spravljam na marof v soboto, sam gume in servis moram narediti, če mi bo ratalo !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal se tud jaz spravljam na marof v soboto, sam gume in servis moram narediti, če mi bo ratalo !

...Sanjin....če boš šel, a maš še kak plac na prkolci (če je že nisi slučajno prodal :rolleyes: )....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Sanjin....če boš šel, a maš še kak plac na prkolci (če je že nisi slučajno prodal :rolleyes: )....

ti javim v petek !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Dobrodošle bi bile tudi kake informacije oz napotki, kako se obnaša na pisti.......(vem, da ogledala moramo dati dol....oz pospravit na stran.....).....v glavem malo pomoči, tako z orodjem kot z informacijami...

...

Hvala,Lp Matjaž

Hola mojster,

že par let nazaj sem v temi o Marofu napisal osnove na kaj pazit ko greš na pisto, pa se je zgleda že vse pozabilo :whistle: link je tule

veselo, zabavno in varno drajsanje želim :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

že par let nazaj sem v temi o Marofu napisal osnove na kaj pazit ko greš na pisto, pa se je zgleda že vse pozabilo :whistle: link je tule

veselo, zabavno in varno drajsanje želim :)

Ta post sem že prebral lansko leto.....hvala vseeno.......jst sem mel bolj v mislih informacije dol na marufu (bolj to, da se pove kaj smo delal narobe)

ti javim v petek !

:yea1: o.k.....hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz imam namen it v soboto, bom pa dejansko videl v petek, kako bo vreme.

sem iz MB, imam plac na prikolici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre kdo na marof v nedeljo? Menda, da je v soboto in nedeljo pista frej (gokarti + motorji) smile.gif

preverjeno, v soboto in nedeljo je prosti trening.:OK:

Zvečer pa imajo dneve piva, šotor že stoji :naughty::D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preverjeno, v soboto in nedeljo je prosti trening.:OK:

Zvečer pa imajo dneve piva, šotor že stoji :naughty::D

....to je prosti trening za nas.....al za kire druge :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....to je prosti trening za nas.....al za kire druge :whistle:

čez dan za nas motoriste, :D

zvečer pa za pivoljupce :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!