Skoči na vsebino

Novi Marof 2011


BIZIXXX

Priporočene objave

Se vidimo v nedeljo!

Bolj turistično... mogoče kakšen čevap spečem, če ne bo nobenega motorja.... :)

Najamemmotorpress... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super, the more the merrier :D

Se vidimo v nedeljo!

Bolj turistično... mogoče kakšen čevap spečem, če ne bo nobenega motorja.... :)

Najamemmotorpress... :whistle:

Nebo prevroče? :)

Če je taprava volja ni nikol prevroče B):D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nebo prevroče? :)

Lani sva z jvalantom čist sama samcata drajsala dol dva dni, ko je bilo 36 stopinj v senci, pa je blo glih tako prou luštno, samo ene dva tavelka paketa vode sva spila, pa nič ni blo treba it cel dan na wc :whistle: , pa eno novo zadnjo gp racer sva na Backu zradirala v nulo :headbang:

post-20956-0-89604400-1314292651_thumb.jpg

post-20956-0-57520800-1314292710_thumb.jpg

post-20956-0-87988500-1314292724_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede: kdaj zdaj Rauš odpira svoje posestvo? A se je potrebno z njim zmeniti, da odpre kaj prej? Standardna odpiralna ura je bila 11:00, ampak v tej vročini bi bilo super biti malo prej tam... No, sicer se bo rahlo ohladilo v nedeljo, ampak vseeno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo se mi zmenili, da bo odprto že okoli 9 :D

kaj vam je lepo...eni pa bomo v sluzbi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nej mi en pove, če je marof sploh kdaj zaseden? :D Zmer ko berem je prosto :P

Zasedeno je mišljeno, ker imajo včasih kakšne avto in kart prireditve.Tako da je fajn da ne greš ves naspidiran dol potem pa samo kakšne čevape poješ in gledaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leži doma komu kakšna pnevmatika v dimeziji 160/60/17 ki bi še primerna za enodnevni obisk marofa seveda more bit guma v rangu SS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je težko za najdet če pridem iz smeri Zavrč, Varaždin... ali je boljše kje drugje če si iz Sl. Bistrice?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je težko za najdet če pridem iz smeri Zavrč, Varaždin... ali je boljše kje drugje če si iz Sl. Bistrice?

Od Zavrča v smeri Varaždin se pelješ cca 20km, nato zaviješ desno na obvoznico smer Zagreb.

Po obvoznici pelješ cca 10-15km, nato v krožišču zaviješ desno, kjer je že smerokaz Zagreb/Novi marof...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes v družbi Jureta, Kondorja, Han-Tila in še dveh ne-motosvetovcev preživel prvi dan na Marofu in sploh prvi dan na dirkališču. Vreme je bilo odlično tako da smo se hitro po prihodu pognali na progo. Občutki po prvem 'dirkaškem' dnevu moram reči da so fenomenalni, zadal sem si cilj da peljem pod 1.20.00 kar mi je uspelo, na koncu odpeljal 1.18.84 in moram priznati, da je to mnogo nad mojimi pričakovanji. Nedvomno v kratkem sledi še kakšen obisk dirkališča!

LP Samo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!