Skoči na vsebino

Novi Marof 2011


BIZIXXX

Priporočene objave

Včeraj fenomenalen dan na Novem Marofu.. Vreme odličnom, ravno prava temperatura, ni bilo prazno, tako da je vedno nekaj dogajalo, hkrati pa ni bilo take gužve, da se ne bi dalo normalno vozit :)

Gor tudi kar nekaj Motosvetovcev. Bo treba čimprej ponovit

@MihaJ

Bridgestonka se je obnesla super! Res zadovoljen. Dan začel s precej bogo Dunlop GP Medium za katero sem vedel, da bo spustila dušo po par sešnih, zato sem imel sabo še Bridgestonko. Ampak tudi GPjka se je glede na stanje - po robovih čisto gladka (slika spodaj) obnašala super. Se je dalo brez večjih težav peljat tudi 1.13.xx, ampak malo občutka pri pospeševanju.

Potem sem pa dal gor Bridgestone slick (kupil rabljeno za male pare) in zabava se je začela :D Najprej sem se nalepil na rit enemuu Hrvatu s plavo R1, ki naj bi se sicer vozil tudi 1.10.xx, ampak se mi zaradi gužve na progi ni uspel odpeljat.. Sem bil ene 2 kroga za njim pa malo videl kje ima on drugačno linijo. Potem je pa on zapeljal dol, jaz pa še par krogov na polno. Izkupiček 1.11.87 in veliko zadovoljstvo, da sem tak čas odpeljal z rabljeno Bridgestonko, ki me je koštala sam 40€ in bo ziher vsaj za še en al pa dva Marofa :D

post-1190-0-49890000-1314611025_thumb.jpgpost-1190-0-71330000-1314611017_thumb.jpg

post-1190-0-96188800-1314611004_thumb.jpgpost-1190-0-46002200-1314611011_thumb.jpg

post-1190-0-40477900-1314611032_thumb.jpgpost-1190-0-76609900-1314611039_thumb.jpg

post-1190-0-26550500-1314611049_thumb.jpgpost-1190-0-37629900-1314611062_thumb.jpgpost-1190-0-08131800-1314611069_thumb.jpgpost-1190-0-98168600-1314611081_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster Jure,

woohoo, čestitke za novi PB :OK:

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wow Jure super čas, čestitam. Prav rad bi te gledal ko voziš, po mojem izgleda kar precej hudo pri teh časih :worship:

niti ne..ker ni kakih hudih hitrosti..je nek posnetek nekje..1.11.11 on-board..nič posebnega..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izkupiček 1.11.87

Čestitke, a pol si kar 2 sekundi odrezal v enem sešnu.

Gledal sem ob čevapih kako matraš hrvata z R1 in rekel kolegu da bo to tvoj novi PB :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro sekundo pa res :)

Na marof sem prišel s PB 1.13.50, potem sem že takoj zjutraj peljal 1.13.55 in potem v enem sešnu še 1.13.11. Nato pa sem se zalimal na rit tistemu Hrvatu, sva se vozila okoli 1.13 (sva stalno imela mal gužve) in sem mal študiral njegovo linijo ter pogruntal da ene par zavojev nisem imel najboljših. Potem je šel pa on dol, pista se je mal spraznila in je bil plac za odpeljat par hitrih krogov, zaporedoma 12.9, 12.5 in 11.87. In takoj ko se je na laptimerju izpisala 11, sem spustil gas in zapeljal ven, dokler sem bil še cel :D Potem sem pa do konc dneva mal še kolegom, ki so bli prvič, linijo kazal

Pa vmes sem, kot že omenjeno, zamenjal gumo. Sem bil malo skeptičen, ker nisem te Bridgestonke sploh še nikoli vozil, samo sem po enih 3 krogil videl da je kot zalimana, tako da se je dalo dobro pospeševat. Tako da poleg Hrvata je pomagala tut "nova" guma :)

Moram pa pohvalit tut ostale, s katerimi smo bli skup gor. Vsi, razen Condorja so bili na pisti prvič in so se super peljali, Samorai, kot je napisal že sam, kar 1.18.84 :OK:

Popravljeno . Popravil Jure
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jure, a lahko prosim napišeš na kak način zamenjaš gumo? če to delaš sam seveda, zanima me kakšni so ti mobilni pripomočki za vulkaniziranje, al maš to rezervno feltno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jure, a lahko prosim napišeš na kak način zamenjaš gumo? če to delaš sam seveda, zanima me kakšni so ti mobilni pripomočki za vulkaniziranje, al maš to rezervno feltno?

Ima še eno zadnjo feltno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz gume menjam doma, ima "tast" kar dobro založeno delavnico kjer se najde tudi montirka, scentiram pa na roke na doma narejenem stojalu.. Tako da na pisto pripeljem že zmontirano gumo na ekstra feltni.

Za ročno menjavo gum na dirkališču je pa strokovnjak Condor :) Kolikor vem sabo vzame eno doma narejeno "prešo" za stisnit gumo, potem pa kombinacija mišic in montirajzlov in guma je zamenjana :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam novo zadnjo gumo bridgestone bt-003 HARD 180/55/17 za na marof zelo dobra guma NA ZALOGI, kdo rabi naj pokliče 040641876 UGODNO, ALI jo pa zamenjam za isto znamko samo 190/55/17 lahko je medium ali soft lp MIXON

Popravljeno . Popravil SANJIN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače je pa vulkanizer oddaljen le ca 1km od steze.trance_25_naughty.gif

ca 300 m od rondoja v smeri Marof-a.

Seveda s svojim delovnim časom, sobota do 13ih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepa Jure te še jst mal pohvalm, sam drugo leto te bom pihnu ;) Aja drugač se pa znam že letos bl eleganto zapelat k ti (po tleh) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepa Jure te še jst mal pohvalm, sam drugo leto te bom pihnu ;) Aja drugač se pa znam že letos bl eleganto zapelat k ti (po tleh) :P

evo..čakam drugo leto :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Namen imam v petek šibat gor, gre kdo,pista je fraj, preverjeno !!!!!!!! ;))))

Pa glih u petek mam menjavo gume slap.gif Kaj nebi blo boljš v Soboto??? Letos še nisem bil tam pa me tako matra trance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa glih u petek mam menjavo gume slap.gif Kaj nebi blo boljš v Soboto??? Letos še nisem bil tam pa me tako matra trance_43_wavetowel2.gif

pol pa menjaj v četrtek pa se vidimo v petek, sobota in nedelja bo gužva in ne bi rad bil V NAPOTO ;)))))))))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!