Skoči na vsebino

Praznik


Hanzi

Priporočene objave

danes praznujem samo polovično ker sem še vedno pionir, v mladince me niso sprejeli :? . a sem mogoče zato malo emocionalno zaostal oz. a se zaradi tega ne morem obnašat letom primerno :twisted: :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oko se mi orosi ob teh, emocionalno nabitih razgovorih,

zato mi dovolite povedat eno iz moje mladosti:

Ko praznik republika draga slavi,

utrne se pesmoca naša,

o sreči in radosti naj govori

in želje prisrčne prinaša....

.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj mi se o nas pogovarjamo.

Veh krivic tega sveta ne gre ob vsaki priložnosti pogrevati.

8) :wink:

Saj vem, saj vem :wink: Ampak ono pretiravanje malo zamaje to izjavo o pozabljanju slabega ... jaz bi celo rekel, da si ljudje bolj zapomnijo ce jim je kdo kaj slabega nareidl kot kaj dobrega ... se mi zdi, da se ne motim pri tem :wink:

Cyc, ne mislim s tabo polemizirati, vseeno si še premlad, pa koliko ex Jugoslovanskih mest si pa dal skozi, pa poskusil njihovo gostoljubje, pa žurke, pa gostije, pa... . Ti samo veš, kar doma slišiš, o bencinskih bonih, pa par-nepar, pa žakl cukra pa gajbo olja (to smo meli vsi doma, ker se ni dobilo vsak dan v trgovini), pa sindikalne prašičje polovice, pa... Ej Miško, cool down ko sem branil bivšo skupno domovino po Hercegovini in Šumadiji, ti še v ljudsko šolo nisi hodu :wink:

LOJZI za predsednika!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zavrtel sem si pesem JUGOSLAVIJO.....potočil solzico.......šel v nov dan!!!!!! :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je 29.novembra še kakšen drugi praznik :?:

Sem v Kisovcu(zasvje) na eni firmi videl da so imeli zastave izobešene(slovenske seveda :wink: )

Ali je to samo malo jugonostalgije kakšnega hišnika :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj vem, saj vem :wink: Ampak ono pretiravanje malo zamaje to izjavo o pozabljanju slabega ... jaz bi celo rekel, da si ljudje bolj zapomnijo ce jim je kdo kaj slabega nareidl kot kaj dobrega ... se mi zdi, da se ne motim pri tem :wink:

Mimogrede - kaj je pa tebi hudega storila Stara država, da si tako zelo proti njej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj vem, saj vem :wink: Ampak ono pretiravanje malo zamaje to izjavo o pozabljanju slabega ... jaz bi celo rekel, da si ljudje bolj zapomnijo ce jim je kdo kaj slabega nareidl kot kaj dobrega ... se mi zdi, da se ne motim pri tem :wink:

Mimogrede - kaj je pa tebi hudega storila Stara država, da si tako zelo proti njej?

Mater.....sam vidva se pa neverjetno ljubita!!!!!! Sm brez perverznosti prosim......to počnita za zaprtimi vrati. :twisted: :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smrt fašizmu, svoboda narodu! :P

S.F.S.N.-trdim že od nekdaj....

No, se je splačal počakat razodetje. Mi je blo nerodn vprašat. :oops: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smrt fašizmu, svoboda narodu! :P

S.F.S.N.-trdim že od nekdaj....

No, se je splačal počakat razodetje. Mi je blo nerodn vprašat. :oops: :lol: :lol:

Uppppssssssssssssss HHV....sem mislil , da si ti tudi pravoverno "rdeč".

No te bom politično prepričal na naslednjem srečanju...........

BOLJE RDEČI PIRHI,KOT NIKAKRŠNI!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smrt fašizmu, svoboda narodu! :P

S.F.S.N.-trdim že od nekdaj....

No, se je splačal počakat razodetje. Mi je blo nerodn vprašat. :oops: :lol: :lol:

Uppppssssssssssssss HHV....sem mislil , da si ti tudi pravoverno "rdeč".

No te bom politično prepričal na naslednjem srečanju...........

BOLJE RDEČI PIRHI,KOT NIKAKRŠNI!!!!!

Mislim... no, prepričana sem... da vaju bom oba morala JAZ prepričat.... vsaj tako kaže :roll: :oops: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smrt fašizmu, svoboda narodu!  :P

S.F.S.N.-trdim že od nekdaj....

Tito, partija! :twisted:

... omladina rakija ! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk, je.e se mi za Jugo, pa čeprav sem preživel v njej slabih 30 let. Če kaj pogrešam je to samo Goli otok. Toti mora bit naš!

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smrt fašizmu, svoboda narodu!  :P

S.F.S.N.-trdim že od nekdaj....

No, se je splačal počakat razodetje. Mi je blo nerodn vprašat. :oops: :lol: :lol:

Uppppssssssssssssss HHV....sem mislil , da si ti tudi pravoverno "rdeč".

No te bom politično prepričal na naslednjem srečanju...........

BOLJE RDEČI PIRHI,KOT NIKAKRŠNI!!!!!

Mislim... no, prepričana sem... da vaju bom oba morala JAZ prepričat.... vsaj tako kaže :roll: :oops: 8)

Ampak nežno.....sem kot najtanjši porcelani izpod rok kitajske izdelovalke porcelana.So me v starih časih previdno zmodelirali.......za kasneje,ko bo železna roka izgubila svojo moč! :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk, je.e se mi za Jugo, pa čeprav sem preživel v njej slabih 30 let. Če kaj pogrešam je to samo Goli otok. Toti mora bit naš!  

Pozdrav izpod vinogradov!  ROCKY

SLOVENIJA do GOLEGA OTOKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ROCKY for president :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk, je.e se mi za Jugo, pa čeprav sem preživel v njej slabih 30 let. Če kaj pogrešam je to samo Goli otok. Toti mora bit naš!  

Pozdrav izpod vinogradov!  ROCKY

SLOVENIJA do GOLEGA OTOKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ROCKY for president :wink:

Klimbra, jaz, Rocky, president NE spljoh! Treba bi bilo naredit pošteno čistko. Na Goli otok bi spravil doživljensko kar pestro število ljudi. Od nekaterih politikov, kvazi menedžerjev in japijev pa do dilerjev droge, belega blaga, ljudi in pedofilov. Prava druščina za razbijanje in nošenje razbeljenega kamna. Vsaj nekaj bi v življenju naredili koristnega.

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prepisan praznični grafit:

Druže Tito vrati se, sve ti je oprošteno!

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!