Skoči na vsebino

NFS: POMEMBNO OBVESTILO ZA UDELEŽENCE


Priporočene objave

Mimogrede, ali nočete mojega denarja?

Mamo štajerci zastonj al boste koga angažirali?

Glasujem za prvo opcijo! :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tejči, veš pojem Štajerska, le kdo je mogel prijetno pokrajino poimenovati po zakotnem avstrijekem mestecu, sega kar daleč naokoli.

Jaz imam v pravokotniku levo zapisano, da sem iz Ce, ti pa nisi od nikoder.

In če si naprimer kje tam iz brežiškega konca, do kamor tudi sega Štajerska, je brez smisla, da ti pišem, privleci denar v CE, ker imaš do LJ približno enako daleč pa še boljšo cesto.

Če jutri izpod neba ne bodo z lopatami snega metali, potem se bom po vsej verjetnosti zvečer odpravil v OLP in Trishi plačal pristojbino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tejči, veš pojem Štajerska, le kdo je mogel prijetno pokrajino poimenovati po zakotnem avstrijekem mestecu, sega kar daleč naokoli.  

Jaz imam v pravokotniku levo zapisano, da sem iz Ce, ti pa nisi od nikoder.  

In če si naprimer kje tam iz brežiškega konca, do kamor tudi sega Štajerska, je brez smisla, da ti pišem, privleci denar v CE, ker imaš do LJ približno enako daleč pa še boljšo cesto.  

Če jutri izpod neba ne bodo z lopatami snega metali, potem se bom po vsej verjetnosti zvečer odpravil v OLP in Trishi plačal pristojbino.

Ja če si iz Celja bi lahko morda kak tolar prinesla do tebe... Na PM pošlji kraj in čas (prosim :lol: )...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jauuuuu, ne spet uni Mariachi al kaj so že ... :shock:  :shock:  :shock:  

A lahk jst musko rolam?  :lol:  :wink:  8)

Lucy, dva meseca se je v temi NFS iskal kvalificiran DJ za muko rolat, nobenih predlogov ni bilo in zato je padlo splošno mennje, naj se povabi Mariacchi. In potem se najdejo pametni ljudje, in komentirajo in se ponujajo. Lucy, dva meseca si imela čas za to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jauuuuu, ne spet uni Mariachi al kaj so že ... :shock:  :shock:  :shock:  

A lahk jst musko rolam?  :lol:  :wink:  8)

Lucy, dva meseca se je v temi NFS iskal kvalificiran DJ za muko rolat, nobenih predlogov ni bilo in zato je padlo splošno mennje, naj se povabi Mariacchi. In potem se najdejo pametni ljudje, in komentirajo in se ponujajo. Lucy, dva meseca si imela čas za to.

no ni čisto res ... DJ sem jaz predlagal. Je član foruma a je žal takrat zaseden ... pa še solorider za povrh.... da uganili ste Demons_Eye :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne me zdaj napadat, no ... pa res nobenga heca ne razumete. Itak nimam opreme na razpolago, pa nobene take "populistične" muske. Se pa zmeraj vtaknem zraven na kakem žuru, ko začne folk zdolgočaseno posedat naokrog. (Če ne drugega, nažgem kak hud metal, da se mau zbudijo pa streznijo :lol: :lol: :lol: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne drugega, nažgem kak hud metal, da se mau zbudijo pa streznijo  :lol:  :lol:  :lol:

Takoj za teboj pa uleti še Bladzo z govedino pa ma da vsi dol popadamo :idea: :D 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne drugega, nažgem kak hud metal, da se mau zbudijo pa streznijo  :lol:  :lol:  :lol:

Takoj za teboj pa uleti še Bladzo z govedino pa ma da vsi dol popadamo :idea: :D 8)

A tak da je Bladzo?! :shock: Glej, glej, kaj vse ne zvemo. To si velja zapomniti, morda bo prišlo še kdaj prav :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tak da je Bladzo?! :shock: Glej, glej, kaj vse ne zvemo. To si velja zapomniti, morda bo prišlo še kdaj prav :wink:

Saj Bladzo bi pa lahko kar svojega golfa parkiral v Porentov dom pa bi imel muziko pa basse tut ful kul hudo močne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne drugega, nažgem kak hud metal, da se mau zbudijo pa streznijo  :lol:  :lol:  :lol:

Takoj za teboj pa uleti še Bladzo z govedino pa ma da vsi dol popadamo :idea: :D 8)

Jao jao, še dobro, da bodo Mariachiji igrali in da ne bomo imeli svoje muzke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pridem jest gor hočem da tud Bladzo kakšen štikelc zrola. Goveja je najboljša juhca pa tud muzka kdaj zapaše 8)

Če se ne strinjate me pa gor ne bo tud prav :cry:

Nenenene bom bladzotu reku da me bo gor pelu pa bom vsaj takrat uživu v muski :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tak da je Bladzo?! :shock: Glej, glej, kaj vse ne zvemo. To si velja zapomniti, morda bo prišlo še kdaj prav :wink:

Dada, Bladzo ima prav posebno vrsto "govedine"... primerno za fante, odhajajoce v vojsko... :wink: :D

Sicer sam ne poslusam take glasbe, ampak moram reci, da za zajebancijo je pa prav fletno tako musko mal poslusat... eehehehehe.... :twisted: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA JST SEM SE PONUDU ZA VRTET MUSKO KER VIDIM DA GOVORITE NEKATERI DA NI BILO NIČ GOVORA O TEM AMPAK SEM BIL UPOZORJEN DA SEM LAHKO DELEŽEN POTEM MILIJON KRITIK DRUGAČE PA IMAM DOMA CCA. 200 CD-JEV MISLIM DA BI SE NAŠLO ZA VSAKEGA NEKAJ, IMAM MEŠALKO ITD ITD. SIGURNO SEM PA TUDI JAZ BOLJ ZAINTERESIRAN ZA ŽIVO MUSKO KER IMA SVOJ ČAR. VEM PA DA NE BO GLIH SAM ROCK ITD TO KAR SI ŽELITE POTEM PA PRIDEMO ŽE TJA KAMOR SEM JAZ CILJAL VSAKEGA PO MALO SAJ TO PAŠE ZA EN NOV LET OZ ZA NFS.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam boste moral pazit, da ne bom jst preveč spila, če ne bom skoz udija komandirala :lol: 8) 8)

ja,sej ma joystick....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam boste moral pazit, da ne bom jst preveč spila, če ne bom skoz udija komandirala :lol: 8) 8)

LuCy narobe si razumela saj pravijo da bo muska v živo tako da jaz nimam nič s tem razen če me misliš kje drugje komandirat :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!