Skoči na vsebino

Celje Pajek


vedalka

Priporočene objave

V Celju mestno redarstvo preko koncesionarja ZPO in pogodbenika ZŠAM s pajkom odvaža avtomobile na Poligon Ljubečna.

Na občini se menda "zavedajo, da zadeve niso čiste, vendar ljudje za enkrat še veselo plačujejo".

Tako se govori po občinskih hodnikih.

Ali kdo kaj bolj konkretnega ve o tem?

Usklajeni naj ne bi bili občinski predpisi z državnimi, ljudje/podjetja, ki delajo naj ne-bi imeli vseh potrebnih pooblastil itd.

Vrtam v materijo, ker so mi nerazumno a menda "v skladu s predpisi" odpeljali avto.

Prosim za sodelovanje.

Hvala.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Celju mestno redarstvo preko koncesionarja ZPO in pogodbenika ZŠAM s pajkom odvaža avtomobile na Poligon Ljubečna.

Na občini se menda "zavedajo, da zadeve niso čiste, vendar ljudje za enkrat še veselo plačujejo".

Tako se govori po občinskih hodnikih.

Ali kdo kaj bolj konkretnega ve o tem?

Usklajeni naj ne bi bili občinski predpisi z državnimi, ljudje/podjetja, ki delajo naj ne-bi imeli vseh potrebnih pooblastil itd.

Vrtam v materijo, ker so mi nerazumno a menda "v skladu s predpisi" odpeljali avto.

Prosim za sodelovanje.

Hvala.

moje sožalje ob dogodku...vendar se boš moral obrniti na celjske veze in poznanstva kateri so ti tudi vrgli kost za glodanje v zvezi neusklajenosti s predpisi...ali pa pojdi na net in si najdi potrebne papirje,ki jih moralo imeti za odvoz s pajkom in jih potem od njih zahtevaj na vpogled ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!