Skoči na vsebino

Help runnerca mi noce przgt


salvadista

Priporočene objave

Hei rabm eno pomoc in sicer mam gilero runner 50cc in je lep dan pa sm se mislu mau zapelat ampak mi noze vzgt akumulator je poln. k ga przigam mi iz filtra tece benz :S a mi lohk kdo pomaga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hei rabm eno pomoc in sicer mam gilero runner 50cc in je lep dan pa sm se mislu mau zapelat ampak mi noze vzgt akumulator je poln. k ga przigam mi iz filtra tece benz :S a mi lohk kdo pomaga

Če ti teče ven benzin ti je plovec zaštekal ali pa je na iglici nad plovčkom kaka smet.Demontiraj vergazer in ga očisti-spihaj in ponovno montiraj.Predno ga boš probal vžgati, demontiraj svečko jo malo osuši-spihaj ali zamenjaj z novo in predno svečko montiraš jo natakni na kabel položi na maso tako da boš videl če ima iskro in malo preverglaj,da se mašina osuši od benzina,paziti moraš da ko verglaš mora biti svečka VEDNO NA MASI sicer ti lahko PREGORI MODUL VŽIGA,ko mašino malo preverglaš namontiraj svečko in poglej benzin nesme teči ven in motor ti bo sigurno vžgal !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!