Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

Ob 11. 1. 2017 at 17:23, Hrgota pravi:

Pozdravljeni forumasi...

Zanima me ce gdo pozna ta motor 

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=11444611&display=Honda CB 600 FA

Sem pa iz Slovenskih Konjic in kupujem horneta ali cbf 1000 tam nekje do 3800eur la me zanima ce kateri od vas pozna kakega ki bi imel tak motor. Ce pa mi lahko gdo da info o tej horneti bi pa lepo prosil za pomoc. Hvala vam...

Pozdravlje se enkrat. Motor sm nabavil ampak ne tega iz linka. Rad bi povedal da me je prodajalec potegnil za nos ko mi je rekel po pogovoru preko telefona da je bil motor samo prevrzen na mestu in da je samo rocka zvita ter utez poskodovana in majhna vdolbinica na izpuhu. Nakar se peljem motor pogledat in ugotovim da je bil ze motor na obe strani polozen podrsan agregat z obeh strani na desni strani spredaj zlomljen zmigavec sprednja luc je popraskana in to kr lepo izpuh je orng vdarjen, rezervoar z obeh strani popraskan pa zdaj kr neke nalepke preko nalepljene in o lastnistvu ni bil iskren ter kovcka ni polek v oglasu pa pise da je. Iskreno motor ni vredn niti 3000eur tak po mojih ocenah... upam da bom komu prihranil pot. Lp 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, aljazek07 pravi:

Bodi previden .....moj nekdanji someščan !

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, Kmet2 pravi:

Bodi previden .....moj nekdanji someščan !

Zakaj naj bo previden :D ?

Js sm kupu motor od Kočevarja pa sm zadovoln, tut serviser ni reku nč slabga čez motor 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Žan96 pravi:

Zakaj naj bo previden :D ?

Js sm kupu motor od Kočevarja pa sm zadovoln, tut serviser ni reku nč slabga čez motor 

tudi jaz Kočevar ,samo od mene kupit je jackpot ........še nobeden se ni pritožil :D negovan in vzdrževan več , kot je potrebno .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Žan96 pravi:

Zakaj naj bo previden :D ?

Js sm kupu motor od Kočevarja pa sm zadovoln, tut serviser ni reku nč slabga čez motor 

Zato ker je mene na suh ......in to vsaj 20 let nazaj ......od takrat sem kupoval samo še preverjeno .....do danes se še nisem nategnil ,kot takrat ........sem zelo učljiv , kadar me zapeče  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 18. 1. 2017 at 12:53, Kmet2 pravi:

Zato ker je mene na suh ......in to vsaj 20 let nazaj ......od takrat sem kupoval samo še preverjeno .....do danes se še nisem nategnil ,kot takrat ........sem zelo učljiv , kadar me zapeče  :lol1:

Tudi sam sem imel slabo izkušnjo z njim, ko možak poizkuša prodat R 1200 rt .K sreči ni prišlo do nakupa. Sem pa slučajno stopil v stik z enim potencialnim kupcem, ki mu je tudi, poleg motorja, prodajal čudne zgodbe...,da motorja niti ne očisti, ne vstavi kakšnega vsaj starega akomulatorja da bi motor zagnali itd.

Ker je ob tem še zelo neposloven, da ne govorim o osnovni etiki govora po telefonu, kjer mu je "dober dan, prosim, nasvidenje", še prava skrivnost komunikacije, osnovne in poslovne.

Motor še vedno,po več kot 6 mesecih še prodaja, sedaj celo dražje...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 18. 1. 2017 at 12:48, Kmet2 pravi:

tudi jaz Kočevar ,samo od mene kupit je jackpot ........še nobeden se ni pritožil :D negovan in vzdrževan več , kot je potrebno .....

Kje si pa kdo upa pritožit, ko te vidi

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Bakka pravi:

Pozdravljeni,

imam info o tej prvi ki je 3150, sem jo osebno pregledal, ima montirane nove sava mitas gume, zadnji blatnik se dotika gume med vožnjo kar je zelo nevarno in še gumo redira, motor je bil paden na levo stran kar se vidi na agregatu(blok motorja) je nakljuvan od kamenja, krmilo je športno... drugač pa tko motor je videt zdelan... kaj velikoveč nisem niti spraševal niti gledal, ker so me določene stvari toliko odbile da sem se kr obrnil.

Pa ta pri Rmoto je pa zelo lep motor. Motor nima nobenih poškod ali kakršnikol drugih stvari ki bi me zmotile, nisam pa spraševal okol servisov nič ker sem se bol zanimal za mojo ko sem jo kupil :D

za ostale pa nimam podatka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=11741743&display=Honda cbr 1000 r

Pozor!!Tale prodajalec je PREpropadajalec..Tale motor je kupil od mene kakšen mesec nazaj..Za cca6000 km je prevrteni stevec in laže glede verige..Če pogledate zadnjih 100na anetu,prodaja 4motorje naenkrat,druga Tel.stevilka..lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, dAlencc87 pravi:

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=11741743&display=Honda cbr 1000 r

Pozor!!Tale prodajalec je PREpropadajalec..Tale motor je kupil od mene kakšen mesec nazaj..Za cca6000 km je prevrteni stevec in laže glede verige..Če pogledate zadnjih 100na anetu,prodaja 4motorje naenkrat,druga Tel.stevilka..lp

objavi še tule:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 1/23/2017 at 8:09, Hrgota pravi:

Pozdravljeni,

imam info o tej prvi ki je 3150, sem jo osebno pregledal, ima montirane nove sava mitas gume, zadnji blatnik se dotika gume med vožnjo kar je zelo nevarno in še gumo redira, motor je bil paden na levo stran kar se vidi na agregatu(blok motorja) je nakljuvan od kamenja, krmilo je športno... drugač pa tko motor je videt zdelan... kaj velikoveč nisem niti spraševal niti gledal, ker so me določene stvari toliko odbile da sem se kr obrnil.

Pa ta pri Rmoto je pa zelo lep motor. Motor nima nobenih poškod ali kakršnikol drugih stvari ki bi me zmotile, nisam pa spraševal okol servisov nič ker sem se bol zanimal za mojo ko sem jo kupil :D

za ostale pa nimam podatka

 
 
 
 

Sem šel pogledat to hondo od R moto, in belo iz žalca - obe za 3650. 

Črna od R moto je več al manj lepo ohranjena, ima par lepotnih odrgnin in praskic, nič pretresljivega. Me je pa zmotilo nekaj drugih stvari. Vedel sem da se odpre ob 9ih, zato sem tja prišel nenapovedan in se razgledal med motorji, poiskal omenjeno hondo, pride dimitri, napravi motor bolj dostopen, ter postreže s kavico(svaka čast :) ). O zgodovini motorja se ne ve nič, prižgati ga ni hotel, razlog: trenutno je premrzlo in bi mu moral prej sporočit, da motor "pripravi", nisem bil preveč zadovoljen in je isto večkrat povedal, da v takem mrazu to pač ne gre. S kontaktom se dolga luč najprej ni vklopila, nato je migetala, potem malo delala, malo ne, gumbi za smernike so bili trdi in sm se mogu kr pomatrat za vklop levo/desno/izklop, dimitiri je takoj šel po nek contact sprej in je blo prec bolje, je pa potem našprical dobesedno celo balanco(očitno je bil res nepripravljen). Izpušne cevi(kolektorji) so od daleč lepe, če uč stegneš bližje je precej rjasto in zapečeno, gume bolj kot ne boge.

All in all, nisem imel jajc nabavit motorja po videnem, sploh pa ne brez vžiga, motor je sicer lep, ampak se mi osebno zdi preveč loterija. Ponudil je 100e popusta ampak ne odtehta razlogov za skrb, niti ne upraviči cene. Sama lokacija in čas ogleda sta bla mal neposrečena, v zaprti sivi hali z naravno svetlobo na oblačen dan, že zunaj ne bi bilo idealno, notri si ogledovat črn motor pa še toliko manj, je bil pa tako zaparkiran da bi 20min porabil samo da ga ven dobiš :D 

Dimitri sicer korekten, ampak lahko bi več vedeli kaj prodajajo, zamerit mu seveda ne gre. Pripravljen sem ga bil takoj plačat in odpeljat, ampak me motor in cena enostavno nista prepričala :) 

Popravljeno . Popravil B192
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 56 minutami, B192 pravi:

Sem šel pogledat to hondo od R moto, in belo iz žalca - obe za 3650. 

Črna od R moto je več al manj lepo ohranjena, ima par lepotnih odrgnin in praskic, nič pretresljivega. Me je pa zmotilo nekaj drugih stvari. Vedel sem da se odpre ob 9ih, zato sem tja prišel nenapovedan in se razgledal med motorji, poiskal omenjeno hondo, pride dimitri, napravi motor bolj dostopen, ter postreže s kavico(svaka čast :) ). O zgodovini motorja se ne ve nič, prižgati ga ni hotel, razlog: trenutno je premrzlo in bi mu moral prej sporočit, da motor "pripravi", nisem bil preveč zadovoljen in je isto večkrat povedal, da v takem mrazu to pač ne gre. S kontaktom se dolga luč najprej ni vklopila, nato je migetala, potem malo delala, malo ne, gumbi za smernike so bili trdi in sm se mogu kr pomatrat za vklop levo/desno/izklop, dimitiri je takoj šel po nek contact sprej in je blo prec bolje, je pa potem našprical dobesedno celo balanco(očitno je bil res nepripravljen). Izpušne cevi(kolektorji) so od daleč lepe, če uč stegneš bližje je precej rjasto in zapečeno, gume bolj kot ne boge.

All in all, nisem imel jajc nabavit motorja po videnem, sploh pa ne brez vžiga, motor je sicer lep, ampak se mi osebno zdi preveč loterija. Ponudil je 100e popusta ampak ne odtehta razlogov za skrb, niti ne upraviči cene. Sama lokacija in čas ogleda sta bla mal neposrečena, v zaprti sivi hali z naravno svetlobo na oblačen dan, že zunaj ne bi bilo idealno, notri si ogledovat črn motor pa še toliko manj, je bil pa tako zaparkiran da bi 20min porabil samo da ga ven dobiš :D 

Dimitri sicer korekten, ampak lahko bi več vedeli kaj prodajajo, zamerit mu seveda ne gre. Pripravljen sem ga bil takoj plačat in odpeljat, ampak me motor in cena enostavno nista prepričala :) 

Pozdravljen. Sem vesel da si pogledal motor in tudi povedal v kaksnem stanju je. Ker kot sem omenil sem motor na brzino pogledal in ni bilo videt nic resnejsega nisem pa ne sedel na njem ne probaval ker sem nakupoval drugo horneto in so bile oci usmerjene vecinoma v njo. Ja meni ga tudi ni hotel zagnati ker je bila ze ura 5 in tema itd ampak jaz sem motor vseeno vzel ker ga tud razumem motorji so v sotoru na hladnem in zdj da ga en laufa 2-3 minute sam da slisis kako deluje nardis motorju vec skode kot dobrega. Ampak mi je dal garancijo in napisal na papir tako da kar se Dimitrija tice je korektn ded...

Kaj pa tista bela iz Zalca?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Hrgota pravi:

Pozdravljen. Sem vesel da si pogledal motor in tudi povedal v kaksnem stanju je. Ker kot sem omenil sem motor na brzino pogledal in ni bilo videt nic resnejsega nisem pa ne sedel na njem ne probaval ker sem nakupoval drugo horneto in so bile oci usmerjene vecinoma v njo. Ja meni ga tudi ni hotel zagnati ker je bila ze ura 5 in tema itd ampak jaz sem motor vseeno vzel ker ga tud razumem motorji so v sotoru na hladnem in zdj da ga en laufa 2-3 minute sam da slisis kako deluje nardis motorju vec skode kot dobrega. Ampak mi je dal garancijo in napisal na papir tako da kar se Dimitrija tice je korektn ded...

Kaj pa tista bela iz Zalca?

Lp

 
 

Glede vžiga ga tudi jaz čist razumem, ampak vseeno, za resnega kupca z denarjem v roki bi ga lahko prižgal :) Mislm, da je razlog bolj v tem, da ga verjetno že en čas ni zalaufal, ali vsaj dobro pregledal, vsaj glede na ostale opazke. Sej sem prepričan da motor ni slab, ampak trenutno stanje in cena enostavno ne gresta skupaj, mogoče če bi ga dobro pripravil ;) 

Aja, belo iz žalca imam pa doma v garaži :D 

Popravljeno . Popravil B192
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, B192 pravi:

O zgodovini motorja se ne ve nič, ...

, ampak lahko bi več vedeli kaj prodajajo, zamerit mu seveda ne gre.

Ob predpostavki, da je motor iz tujine od nekega dilerja, potem ti tudi on ne more povedat nič pametnega o lastniku ali lastnikih ... To so te sorte motorji iz Italije ali od kod drugot, kjer pač vzameš v zakup, da ni (običajno) preverjene zgodovine - so pa zato nekaj cenejši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Fazer03 pravi:

Ob predpostavki, da je motor iz tujine od nekega dilerja, potem ti tudi on ne more povedat nič pametnega o lastniku ali lastnikih ... To so te sorte motorji iz Italije ali od kod drugot, kjer pač vzameš v zakup, da ni (običajno) preverjene zgodovine - so pa zato nekaj cenejši.

 

Za mene uvoz, sam po sebi, ni nobena olajševalna okolišlina za "pozabljeno" zgodovino. Dobra zgodovina se lahko odlično trži, slaba pa normalno povzroči nižjo ceno. Zdej, vsaj motor je imel lastnika, pa je ta nekdo lahko iz italije, rusije, ali pa slovenije, nekdo ga je vzdrževal in nekako skrbel zanj, lepo je vedeti vsaj približno kaj se je z njim dogajal. Sej pravim, ni nobenmu za zamerit, cena je normalno nižja, ampak ni pa treba tega jemati za samoumevno in prav.

Jaz sem na koncu tudi pristal na uvoženega iz italije, niti registriran še ni bil v slo, kaj bo z njim bom še vidu, držiš pesti in upaš na najboljše :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, B192 pravi:

Jaz sem na koncu tudi pristal na uvoženega iz italije, niti registriran še ni bil v slo, kaj bo z njim bom še vidu, držiš pesti in upaš na najboljše :) 

Ja pa kaj če je uvožen?
To je pri nas napačno razmišljanje ljudi, da so motorji iz tujine pač bav-bav .

Tudi slovenski motor je lahko slabo vzdrževan in je bil prejšnji lastnik šalabajzer, prav tako se lahko slovenskemu motorju zbijajo kilometri .... itd.
Tu ni izjem in posledično temu imet neko distanco, predvsem pa negativno do motorjev iz tujine je brez predmetno, ker če te ima kdo namen nategnit, te bo nategnil kot sem že rekel ali z motorjem slovenskega porekla, ali afriškega.

Dejstvo je, da pač italjanski motorji imajo več kilometrov zato, ker se italjani vozijo z motorji, skuterji skoraj celo let, če pa je italjanski motor bil stacioniran kje ob morju, pa je tako ali tako samo po sebi umevno, da se je lastnik vozil z njim 365 dni, če mu je vreme dopuščalo.

Zato so motorji iz tujine dokaj poceni za naše dilerji, ki se potem poslužujejo raznih zvijač (saj vete kaj mislim ...), da pač lahko nabije ceno in mastno služijo.
Je pa res, da ima tudi vsak sam iti v Italijo, Francijo, Nemčijo .... kupit in zdilat motor za svoje potrebe, tako, da .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DL650 pravi:

Ja pa kaj če je uvožen?
To je pri nas napačno razmišljanje ljudi, da so motorji iz tujine pač bav-bav .

Tudi slovenski motor je lahko slabo vzdrževan in je bil prejšnji lastnik šalabajzer, prav tako se lahko slovenskemu motorju zbijajo kilometri .... itd.
Tu ni izjem in posledično temu imet neko distanco, predvsem pa negativno do motorjev iz tujine je brez predmetno, ker če te ima kdo namen nategnit, te bo nategnil kot sem že rekel ali z motorjem slovenskega porekla, ali afriškega.

Dejstvo je, da pač italjanski motorji imajo več kilometrov zato, ker se italjani vozijo z motorji, skuterji skoraj celo let, če pa je italjanski motor bil stacioniran kje ob morju, pa je tako ali tako samo po sebi umevno, da se je lastnik vozil z njim 365 dni, če mu je vreme dopuščalo.

Zato so motorji iz tujine dokaj poceni za naše dilerji, ki se potem poslužujejo raznih zvijač (saj vete kaj mislim ...), da pač lahko nabije ceno in mastno služijo.
Je pa res, da ima tudi vsak sam iti v Italijo, Francijo, Nemčijo .... kupit in zdilat motor za svoje potrebe, tako, da .....

 

Točno to sem napisal, in se s tabo strinjam - če imajo slovenski motorji lahko podatke o zgodovini, če še tako skope, bi jih lahko imeti tudi uvoženi, motor je motor. 

Tud sam sem kupil uvoženega, ker nimam nekih predsodkov o tem, še vedno pa pojamram, da bi se prodajalci glede tega lahko bolj potrudili :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, B192 pravi:

Točno to sem napisal, in se s tabo strinjam - če imajo slovenski motorji lahko podatke o zgodovini, če še tako skope, bi jih lahko imeti tudi uvoženi, motor je motor. 

Tud sam sem kupil uvoženega, ker nimam nekih predsodkov o tem, še vedno pa pojamram, da bi se prodajalci glede tega lahko bolj potrudili :) 

Se strinjam, ampak realno gledano smo slovenci zelo navezani na svoja prevozna sredstva in imamo drugačno mentaliteto, kot Italjani.

Če se malo grobo izrazim: Italjanom pač motor (tudi avto) predstavlja prevozno sredstvo - motor in avto služita njim in ne obratno, ne pa sredstvo, ki te mora zasužnjit, kot je to v naši navadi, kjer prekomerni čas posvečamo čiščenju in glancanju .... kar pa ne pomeni, da je to slaba razvada, tudi sam sem takšen. In nekdo, ki si kupi motor za vozit in ga tu in tam ščisti, se mu je*e za zgodovino in papirje.

Je pa v Italiji navada tudi ta, da po treh (3) letih ponavadi menjajo staro za novo in zato v Slovenijo prihajajo dokaj "novi" motorji z veliko prevoženimi km.
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz Nemčije sem uvozil avto in motor, ampak oba še v garanciji tako da se ne mores zajebat. Za pol leta starega mercedesa E klase sem dal cca 55% cene novega, pri KTMu pa prihranek ni bil tako velik a še vedno spodoben.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!