Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

Vse dele za cagivo se dobi brez problema v italiji in to nove ;)

jebote..cagive so že malo zgodovina  :D ...bolše da kupi nekaj kokretnega pa je to to..nepa da se bo peljala in ji bo vse čez nekaj cajta šlo po gobe xD...drugače pa naj kupi kaj se ni najboli vidi in zdi primerno. =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7234872

 

 

Kaj gdo ve o tejle znamki motorja? Mnenja?

relevantni so samo nasveti ljudi, ki ali imajo tako motor (verejtno jih je zelo malo) ali pa vsaj to znamko. Drugače pa poglej kakšne teste. Zna bit pa potem problem to prodat (sklepam da imaš izpit a2 in je to zgolj "umesna stopnja").

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

frischfleisch poznam prvega Z-ja. Je od kolega. Kupljen je bil v sloveniji on je drugi lastnik in motor dela BP. Siguren sem, da v 3 letih koliko ga ima on ni blo treba nč popravlat... Pa še teli Leoti pojejo v božjo mate*  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mnenje zelen je pa še japonc je .. Zdej pa resno odloči se kateri motor bi imela in ga pejdi pogledat ker na forumu ne boš zvedla nič pametnega če boš samo linke popala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej standardne stvari,veriga,ploščice itd.Poglej pri vilcah spodnji križ če še ima omejevalce belance(da se ne dotika belanca tanka).ponavadi poči če je bol zlaman motor.Poglej tudi okoli štela če je kje kaj varjeno.Probaj se peljat če gre ravno.Cena se bo pomoje tudi dala malo zglihat.To je to moreš pa vedet da je motor tega letnika bil kdaj na podu sploh SS rakete starejših letnikov.Drugače sem pa jas tudi kupil isto samo da je letnik 99 pa je tudi bla na podu sem opazil že ko sem kupoval.Gre pa ok ravno itd .. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Link ne dela, ali pa je motor že prodal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, sporočam vam, da je na voljo nova spletna stran namenjena vsem motoristom. Spletna stran ponuja beleženje servisov ter investicij v motor.. pregled pa je tudi nad serviserji ter trgovinami z motoristično opremo. Spletna stran je šele v začetku zagona, tako da vabljeni na ogled ;)
 
motodnevnik.si
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Pozdravljeni, sporočam vam, da je na voljo nova spletna stran namenjena vsem motoristom. Spletna stran ponuja beleženje servisov ter investicij v motor.. pregled pa je tudi nad serviserji ter trgovinami z motoristično opremo. Spletna stran je šele v začetku zagona, tako da vabljeni na ogled ;)

 

motodnevnik.si

 

 

Če si se ti podal v ta projekt, potem čestitke, čeprav se vprašam, kako bo zadeva zaživela, glede na to, da je za pametne telefone kar nekaj aplikacij, s katerimi si lahko vodimo vse te stroške kot si opisal in še več. Vodimo si izlete, stroški nastali s posamičnim izletom ....

Seveda pa aplikacije delujejo "offline", tako da si lahko tudi v tujini sproti beležiš stroške tankanja .... itd.

 

Jaz sem kupil to aplikacijo. Vredna tega denarja!!

Vodiš lahko več svojih vozil. Vpišeš vozila, potem pa jih samo izbiraš iz spiska .... simpl ko čevapi.

 

LINK NA GPLAY: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zonewalker.acar.pro&feature=more_from_developer#?t=W251bGwsMSwxLDEwMiwiY29tLnpvbmV3YWxrZXIuYWNhci5wcm8iXQ..

Popravljeno . Popravil BREITNER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem se podal v ta projekt...sprva sem si hotel ustvari preprosto aplikacijo za vodenje statistike mojega motorja...potem pa smo se s prijatelji menili, da bi verjetno še kdo drug uporabljal to preko interneta, zato sem zadevo malo razširil in postavil na splet ;) Mogoče, bo zaživelo, mogoče ne...upam samo, da bo komu v pomoč in da bo za koga uporabno :) Namen strani je tudi prikaz serviserjev, trgovin ter njihovo kakovost in mnenja uporabnikov...vse se statistično tudi izpisuje..zaenkrat še ni veliko podatkov, ampak mogoče pa bo s časoma nastalo kaj več iz tega :) hvala za mnenje ;) lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem jutri gledat. Pozna kdo? Kakšni napotki?

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7329760

 

Cena previsoka za cirka 300€, bodi pozoren na iztrošene ploščice (pri teh kilometrih znajo bit zrele za menjavo), povprašaj, kdaj je menjal svečke, zračni filter, ker če ni bilo menjano nič od tega, računaj na en lep servis (olje, filtri, svečke, ploščice cirka 200€)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozna kdo: http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7312665

Lastnik je iz Rač....

 

Super motor. Če se odločaš za FZ1 ne fališ. Edino nalepke pod sedežem, bi osebno dol dal in to kot prva stvar.

 

Cena se mi zdi solidna.

 

Sam vozim enak motor in sem super zadovoljen. Edino moj je brez ABS-a, ma po pravici ga ne pogrešam

 

Srečno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HEY!

 

Ima kdo kaj izkusenj s prodajalcem DAMATELI d.o.o. Teharje 12, CELJE, oz. ce mogoce kdo kaj vec ve o TEM  motorju.

 

HVALA in LP! {M}

 

Vsi motorji pri tem prodajalcu so sestavljanke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil par dni nazaj pri temu v Teharju. Ne vem al je človek zadet, al je pa samo nakladač.Not ima par kosov rabljene opreme, trdi ,da je v enem dnevu prodal en velik kup, ker mu niti na police ni uspelo postavit, saj so kupci dobesedno pograbili vse, hehe.
Vozi se z 12-mi motorji, agusto ima po njegovih besedah enako doma, kot v trgovini (posredniška prodaj) ima jo baje mal za po zadnji, prednji in potleh, pač tak mal za metat....bla bla...Še bi lahko našteval, pa se mi zdi škoda besed o takšnemu pacientu.
Skratka, razred zase.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!