Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

Poznam, moj kolega, se vozimo skupaj, motor resnično lepo ohranjen  z realnimi km; prodaja ker je kupil Tigra....

 

Kaj je bil na levem boku, kr so slike samo iz desnega boka, nič odspredaj, odzadaj,..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

 

Cena pri motorju iz e-baya nima vključenega davka in je cena pripeljanega k nam 8.160€.

Plus še ostali stroški pa si tam nekje na isti ceni, pa še zajebancije s papirji nimaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dmv te pride okrog 800€, pa homologacija 100€, pa eko taxa 30€, pa pot 150€ max, razen ce ga gres iskat s concordom, tak da je po mojem vec kot jurja cistega..?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dmv te pride okrog 800€, pa homologacija 100€, pa eko taxa 30€, pa pot 150€ max, razen ce ga gres iskat s concordom, tak da je po mojem vec kot jurja cistega..?

Dmv je 0krg 540€...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa DDV ki ni vštet v ceno?

Ali se prišteje samo DMV?

DDV-ja ne placujes posebej, saj si davek placal ze pri nakupi v nemciji... EU=prost pretok blaga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motohit v krškem ma eno modro. Kulk sem jo na hitro vidu zgleda odlično, za ceno pa ne vem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Pozna kdo:

Oz. ali ima kdo v kratkem namen prodajati hondo cbr 600 rr 08-09 ?

lp

za tak denar kot je prva se jurjaki tega letnika prodajajo ko enkrat z denarjem prideš do prodajalca :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za tak denar kot je prva se jurjaki tega letnika prodajajo ko enkrat z denarjem prideš do prodajalca :)

Ja, saj bi jaz tudi tako rekel, samo prodajalci pa so drugačnega mnenja :jezen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za BMF so. ze v startu in po defaultu ne morejo biti dobri. :grrr

 

ce poslusas motosvet-strokovnjake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lado to pravis meni? Jaz sem ga vceraj klical, komaj dobil ker je doma samo za vikende in je rekel da je bil 2x paden potem pa nisem cist zastopu al v nesreci al na mestu, ker same praske me ne motijo prevec. V postev mi pride pa zato ker je mozno ga blokirat za A2, 72kW verzija je pa za 2 premocna pa ne bi tvegal. Imam pa kar ene 3 ure do tja gor pa zato sprasujem, ce kdo pozna, ker ce tehnicno dela bi bil taprav zame :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!