Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7233499

 

Predvsem to ni letnik 2009,to je znano,očitno je bil na tleh,ker nima nalepk.Za enak denar sem kupil celo.

 

Lp

 

hvala za komentar.

2009 je prva registracija, modelno leto je seveda 2008.

lastnik je rekel, da je bil "položen".

načeloma bi verjel. nalepke pri takih stvareh zmeraj grejo prve. oklep je originalen (vsaj po slikah sodeč), samo na novo pobarvan.

ni videt poškodb na avspuhih, keslu,... morda so bile še kaj popraskane ročke, zato tudi niso originalne gori.

upam, da je to vse, nikoli se pa ne ve. bo treba v živo pogledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni. Sem nov tukaj in se ravnokar odločam za nakup. Zanimata pa me ta dva oglasa:

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7177729

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7235160

 

Zdi se kot da bi šlo za isti motor, čeprav so kilometri drugačni. Mi lahko kdo da kakšno informacijo o tem motorju(ih)?

Ne samo da se zdi, itak da je isti motor, mal še kaksno nalepko poglej..... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce kdo pozna tega:

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7225292  ??

 

LP!

Poznam ne , sem ga pa poizkusil kontaktirat lansko leto preden sem kupil drug motor , pa se mi ni javil na telefon , niti me ni poklical nazaj ... tako da ne vem , ali se mu ga ne proda , ali pa je nekaj narobe z njim (motorjem) . Oglas je na netu že pol leta , oz. je bil že lani , pa ga je mogoče spet gor dal ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznam ne , sem ga pa poizkusil kontaktirat lansko leto preden sem kupil drug motor , pa se mi ni javil na telefon , niti me ni poklical nazaj ... tako da ne vem , ali se mu ga ne proda , ali pa je nekaj narobe z njim (motorjem) . Oglas je na netu že pol leta , oz. je bil že lani , pa ga je mogoče spet gor dal ...

Sem opazil, da mora oglas imet ze kar nekaj casa objavljen, vsaj kar se tice stevila ogledov... Bom ga se sam poskusil poklicat, pa da vidimo...

 

Hvala in LP! {M}

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta je že kar dolgo časa na netu, mal je drag za svoja leta, sam za pogledat it je če bo kej ceno spustu. Če je res 2 lastnik je tudi to plus.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kako je s kilometri na motorju...do koliko je še normalno? Ali je sploh važno ob primernem vzdrževanju?

 

Že vnaprej hvala za odgovore :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kako je s kilometri na motorju...do koliko je še normalno? Ali je sploh važno ob primernem vzdrževanju?

 

Že vnaprej hvala za odgovore :)

 

 

Hja, lahko jih ima 20000km, pa je prekurjen do konca, lahko pa jih ima 80000 in več, pa dela kot urca. Vse je odvisno od posameznega motorista. Če dela z motorjem kot svinja z mehom, potem se motorju slabo piše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno je bil na tleh, kar vidiš po plastikah. Ampak to načeloma nima bit kaj narobe, če te tak izgled ne moti. Bi se bilo pa potrebno prepričat, da ni kaj zvito (pri relativno visoki hitrosti ti more it motor naravnost). Mislim pa, da se je budacki malo bolj razgovoril o tem motorju v temi Aprilia RS 125, nisem pa res ne 100% a je bila to ta.

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam na tej sliki so pa plastike ko nove, takda nevem kje ti vidiš porajsane plastike:O

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez originalnih nalepk so. Neke svoje je gor lepil po tem, ko jih je, po moje, prebarval. Da bi kar tako, ker mu je bilo dovgčas, šel devat original nalepke dol pa neki po svoje gor lepit veš da se ni zgodilo. Pokliči ga pa boš videl kaj bo rekel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez originalnih nalepk so. Neke svoje je gor lepil po tem, ko jih je, po moje, prebarval. Da bi kar tako, ker mu je bilo dovgčas, šel devat original nalepke dol pa neki po svoje gor lepit veš da se ni zgodilo. Pokliči ga pa boš videl kaj bo rekel.

 

Kakor za koga. Niti ni nujno, da je bil podrsan. Tudi meni niso te original nalepke baš neki lepe in bi jih tudi sam najbrž po nekem času dal dol, sploh pa motor v teli beli brez nalepk zgleda lepše, kot z original nalepkami.

Ne trdim pa, da sigurno ni bil podrsan, da ne bo koga zavedlo mogoče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In s tem zgubiš vsaj 500€ pri prodaji, ker bo verjetno vsak mislil, da si menjal ker je bil podrsan. No, vsaj mene ne bi mogel prepričat, da si to naredil zaradi izgleda. Dobi potem vsaj nekje neke druge plastike pa se s tistimi igraj, če že.. 

 

res je, kakor za koga ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni osebno je tudi ˝clean look˝ lepši npr. cel bel motor lepši. Tako da bom poleti tudi na svojem vrjetno dal dol tovarniške nalepke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!