Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

(Zbrisano!

Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)

2000letnik Kawasaki ZX9R zelen iz Bizeljskega (zraven HR meje)!!!

                         PRODAJALEC JE VELIK NATEGNE!!!

 

Danes sta šla moja frenda na ogled Kawasakija zx9r 2000l  http://www.avto.net/....asp?ID=6929121

Naredila sta 320km za povsem brez veze,ker je prodajalec velik lažnjivec!

Prek telefona je prodajalec zagotavljal,da je motor super,da je

odličen,da se pelje naravnost če med vožnjo na ravnem spustiš balanco še

smejal se je hahaha češ kaj pa sprašuješ motor je tak kot mora biti in

ni bil nikoli poškodovan... Za zavorne ploščice je trdil,da so super,da

edino kar je za zamenjat sta obe gumi.. Da je bil verižni set menjan...

 

No stvar je taka,da je motor kriv, vleče ga,ko spustiš balanco in

vožnja s takim motorjem,ko ti balanco zateguje je prav nedležna in

nevarna, smrtno nevarna,kak začetnik ipd se lahko tudi ubije,ko motor v

zavoj ne bo šel kot bi pričakoval...Zavorne ploščice so pri koncu...

Gumi ubiti kot,da je motor iz Grobnika prišel po parih dneh... Motor pri

deluje grdo vprašanje kdaj je bil kak servis narejen... Zavorne

ploščice hin... Verižni set zanemarjen verjetno sploh kreten ne ve,da je

to treba mazat čistit itd...

Prodajalec pa še toliko obraza nima,da bi bil zraven pri ogledu, pa

bratu pušča motor,da bo en brata okol ušes namahal,čeprav je nategne

starejši brat...

Skratka izgnite se tega sekreta,ker ni vreden tud 500€!!!

Zabila sta 40€ za bencin za brez veze,zaradi lažnjivega prodajalca zx9ke, poden...

 

Printscreen oglasa --> http://shrani.si/f/1.../zx9r-skret.jpg

 

:BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA:

Po moje je bil TA BRAT tudi LASTNIK sam si ni upal priznat da jih nebi dobil po gob...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6390017&show=1

Kolega prodal motor 3 mesece nazaj za 1800. In sicer z več kot 50.000 km. Upam, da bom komu pomagal pred pokvarjenimi preprodajalci. :)

z750 za 1800€? Kako pa to? Ker za tako malo ga prav NIKDAR še nisem videl oglaševanega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bo hodil brezveze na gorenjsko, tale motor sem pel pred kratkim gledat, levi bok bil natleh (čeprav prodajalec trdi da ni bil nikoli poškodovan), barvan tank, 99% prevrteni kilometri, servisna sicer je ampak so kar popravljene številke....itd!

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6925781

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z750 za 1800€? Kako pa to? Ker za tako malo ga prav NIKDAR še nisem videl oglaševanega.

 

Cena je bila 2300 na avtonetu ;) Dal ga je pod ceno, ker mu je še ravno toliko manjkalo do drugega, in po tem ni bilo povpraševanja ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bo hodil brezveze na gorenjsko, tale motor sem pel pred kratkim gledat, levi bok bil natleh (čeprav prodajalec trdi da ni bil nikoli poškodovan), barvan tank, 99% prevrteni kilometri, servisna sicer je ampak so kar popravljene številke....itd!

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6925781

Tema :slap:

 

Berem pa nekaj časa tvoje poste glede nakupa motorja. Želim ti, da najdeš en lep motor za pametno ceno.

Je pa tako, ko sem prodajal svoj motor sem imel na avto.netu najvišjo ceno, vendar je bila ta cena upravičena. Bil sem prvi lastnik, motor v piko. Prodajal sem ga kake 5 mesecev. Vmes pa kar nekaj klicev nadebudnežev, ki so me hoteli podučiti o "realni" ceni mojega motorja. Nato je poklical prijazen gospod, zmenila sva se za ogled. Ob ogledu sem spustil ceno za malenkost, ker je bilo potrebno menjati ketno in to je to. Brez kompliciranja in jajcanja!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tema :slap:

 

Berem pa nekaj časa tvoje poste glede nakupa motorja. Želim ti, da najdeš en lep motor za pametno ceno.

Je pa tako, ko sem prodajal svoj motor sem imel na avto.netu najvišjo ceno, vendar je bila ta cena upravičena. Bil sem prvi lastnik, motor v piko. Prodajal sem ga kake 5 mesecev. Vmes pa kar nekaj klicev nadebudnežev, ki so me hoteli podučiti o "realni" ceni mojega motorja. Nato je poklical prijazen gospod, zmenila sva se za ogled. Ob ogledu sem spustil ceno za malenkost, ker je bilo potrebno menjati ketno in to je to. Brez kompliciranja in jajcanja!

 

Tema :slap:

 

Berem pa nekaj časa tvoje poste glede nakupa motorja. Želim ti, da najdeš en lep motor za pametno ceno.

Je pa tako, ko sem prodajal svoj motor sem imel na avto.netu najvišjo ceno, vendar je bila ta cena upravičena. Bil sem prvi lastnik, motor v piko. Prodajal sem ga kake 5 mesecev. Vmes pa kar nekaj klicev nadebudnežev, ki so me hoteli podučiti o "realni" ceni mojega motorja. Nato je poklical prijazen gospod, zmenila sva se za ogled. Ob ogledu sem spustil ceno za malenkost, ker je bilo potrebno menjati ketno in to je to. Brez kompliciranja in jajcanja!

tako je treba..isto ko sem jaz 125ko prodajal..sem mel tudi ceno kot ceno..me je en oče poklical in me malo povprašal kak pa kaj pa to,..pa sma se zmenila..ok so prišli naslednji dan 4je..od sina kolegi še polek..vsi so bili navdušeni da je aprilia bila resno lepo ohranjena,..se je vesedel in zapeljal in je bil totalno navdušen..za fiksno ceno sma se  zmenila in ja drugi dan me poklical če še jo mam..so prišli po njo in je to to..pa ni se nič komplicilaro ker vse je blo novo od verižnega seta do gume itd + nove Gianelli izpuh! :D:OK:

Popravljeno . Popravil Aprilia rs 125
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tema :slap:

 

Berem pa nekaj časa tvoje poste glede nakupa motorja. Želim ti, da najdeš en lep motor za pametno ceno.

Je pa tako, ko sem prodajal svoj motor sem imel na avto.netu najvišjo ceno, vendar je bila ta cena upravičena. Bil sem prvi lastnik, motor v piko. Prodajal sem ga kake 5 mesecev. Vmes pa kar nekaj klicev nadebudnežev, ki so me hoteli podučiti o "realni" ceni mojega motorja. Nato je poklical prijazen gospod, zmenila sva se za ogled. Ob ogledu sem spustil ceno za malenkost, ker je bilo potrebno menjati ketno in to je to. Brez kompliciranja in jajcanja!

  Manjša pripomba, motorju ki mu je treba menjati ketno in mu zato spustiš ceno???? zakaj pa je nisi že menjal :kva2: če je bil motor v piko??? bi še lahko kljub temu  spustil ceno :grim :topic: 

Popravljeno . Popravil royal
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  Manjša pripomba, motorju ki mu je treba menjati ketno in mu zato spustiš ceno???? zakaj pa je nisi že menjal :kva2: če je bil motor v piko??? bi še lahko kljub temu  spustil ceno :grim :topic: 

Motor v piko pmeni.da boš moral še en kup delov zamenjat :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  Manjša pripomba, motorju ki mu je treba menjati ketno in mu zato spustiš ceno???? zakaj pa je nisi že menjal :kva2: če je bil motor v piko??? bi še lahko kljub temu  spustil ceno :grim :topic: 

Če bi ketno sam zamenjal nebi spuščal cene. Aja pa gume je bilo še potrebno menjati. Zaradi tega pa nisem spustil cene, ker sem gume kar priložil zraven. Kupec me je malce prehitel. Če bi me poklical teden kasneje bi bilo oboje urejeno z moje strani. Aja, glede gum in pa ketne, obe zadevi sta bili še v stanju, da bi se nekdo vozil še lep čas...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor v piko pmeni.da boš moral še en kup delov zamenjat :lol1:

 

Ne, motor v piko pomeni da je brez napake, redni servisi pri uradnem serviserju, potrošni material zamenjan preden je nujno potrebna menjava, vedno ogret pred vožnjo(sploh ker je bil 2T), na vsake 700-800 kilometrov notri olje Motul 710 za cca 14€/liter!!! Ko je kupec zamenjal ketno, za katero sem mu spustil ceno in ko sem mu priložil NOVE gume(Dunlop Qualifier) ni bil v roku enega leta potreben NOBEN finančni vložek razen rednega servisa. Ko sem kupca poklical po kakem letu sem ga meddrugim povprašal tudi glede motorja je rekel da je vse BP.

Če so pa redni servisi mišljeni kot da je "en kup delov za zamenjeti" potem pa ne vem...

 

In da ti potem nekdo na forumu nekaj na pamet govori!?!? Neprecenljivo, za vse ostalo je tu Mastercard...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz samo vem da je priblizno 60 % prodajalcev natagunov....do sedaj je moja statistika takale: sel gledat 3 z750 1- gsr 600 1 fazer 600 1 zx10r in eno cb1000r ( vsi 07 ali novejsi....niti eden od motorjev ni bil taksen kot so prodajalci trdili po gsm. Večina jih je bila pošteno na tleh, z prevrtenimi km in postemplano servisno kot je nekdo izjavil pri janezu v zidanici...na tank prislonis lakmeter vidis da je barvan pa se prodajalec nate dere da si sigurno svercar ker imas lakmeter. Jaz samo pravim bogi uni ki se na motorje ne spoznajo pa kupujejo sami ker imajo 90% moznosti, da jih bo nekdo nategnil kot antilopo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se sploh zavedate, da kupujete rabljene motorje??? mislm, da ti aselak, ne boš našel motorja zase! razen iz trgovine.... aselak tebe bi mogl zaposlit v eni firmi, kako odkrit napake na vozilih,kjer jih praktično ni. hahahha :) najdeš pa tud če nč ni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tiste, ki so mi prišli z lakmetrom..sem "oteral" z dvorišča v troskoku. Pri predprejšnjem motorju, ki sem ga lastnoročno pripeljal novega iz trgovine in se po slabih treh letih odločil za prodajo (itak je bil kibla), nikoli paden, nikoli popraskan...mi pride tip na moje dvorišče in mi začne bluzit o prebarvanem tanku in zamenjani plastiki ob sedežu....

Itak je šlo za taktiko zbijanja cene. Dal sem mu 20 sekund, da se zbaše nazaj v avto in gre...magari u tri p.m. 

Jaz pri prodaji NE lažem, to pričakujem tudi od potencialnega kupca oziroma..pričakujem da sprašuje in NE pametuje.

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še pri novemu moraš mirkat, kaj šele pri starmu,slučajno sem bil zraven, ko je nespretnemu prodajalcu(verjetno ni bil sploh motorist) pred mano padel na tla Kawasaki ER-6 - N ! !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Taki so najbolsi.....sicer nisem prodajal motorja, ampak avto in me ni blo ob ogledu mojega avtomobila, z gospodom sva bla pa na zalost po telefonu in mi rece, da je odprl pri vzganem motorju pokrovcek za olje in da sprica ven, kar pomeni, da avto nima kompresije. Da mi da pol cene.... :grrr  Skoda, da me ni blo zraven. :lol1:

 

Drgac pa res srecno pri iskanju super motorja, za male pare.....to mors met reees sreco.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tiste, ki so mi prišli z lakmetrom..sem "oteral" z dvorišča v troskoku. Pri predprejšnjem motorju, ki sem ga lastnoročno pripeljal novega iz trgovine in se po slabih treh letih odločil za prodajo (itak je bil kibla), nikoli paden, nikoli popraskan...mi pride tip na moje dvorišče in mi začne bluzit o prebarvanem tanku in zamenjani plastiki ob sedežu....

Itak je šlo za taktiko zbijanja cene. Dal sem mu 20 sekund, da se zbaše nazaj v avto in gre...magari u tri p.m. 

Jaz pri prodaji NE lažem, to pričakujem tudi od potencialnega kupca oziroma..pričakujem da sprašuje in NE pametuje.

ne vem zakaj bi se razburjal in nekoga teral iz dvorišča, če se hoče prepričati o motorju pred nakupom.Tak kot si ti trdil ,da je v prvi barvi, tak trdi velika večina ,čeprav ne drži....torej naj kupec voha ,da je naletel na poštenjaka?

Ko prodajam avto, kupcu povem kar ga zanima, v kolikor dvomi v moje poštenje ,ga lahko na svoje stroške pelje na temeljit pregled, nikoli pa ne naganjam koga v p.m. mogoče ker sem narobe vzgojen :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem zakaj bi se razburjal in nekoga teral iz dvorišča, če se hoče prepričati o motorju pred nakupom.Tak kot si ti trdil ,da je v prvi barvi, tak trdi velika večina ,čeprav ne drži....torej naj kupec voha ,da je naletel na poštenjaka?

Ko prodajam avto, kupcu povem kar ga zanima, v kolikor dvomi v moje poštenje ,ga lahko na svoje stroške pelje na temeljit pregled, nikoli pa ne naganjam koga v p.m. mogoče ker sem narobe vzgojen :hmm:

Kakor sem ga jaz razumel, je tip premeril motor in trdil, da je strihan.....Tedy je pa pac vedu, da ni. Valda, ga nazenes.:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem kaj nekaterim ni jasno. Vem da kupujem rablen motor in nekaj sem jih tudi ze imel....hocem samo povedat da jih vecina govori oh on sploh o njihovih motorjih, po telefonu te vsak hoce nasrat da prides gledat. Zato vecino stvari vprasam ze po gsm. In ce mi reces nikoli natleh oz kakorkoli poslodovan procakujem da tako tudi je!!!vi ne?!?!!in nevem zalaj je lak meter problem ce kot prodajalec ves da se ne lazes????slab obcutek??? Nekateri pozabljate da ne kupujemo kilo kruha za 2e ampak precej drazjo zadevo za katero smo nekateri morali postno garat da smo nasparal...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se sploh zavedate, da kupujete rabljene motorje??? mislm, da ti aselak, ne boš našel motorja zase! razen iz trgovine.... aselak tebe bi mogl zaposlit v eni firmi, kako odkrit napake na vozilih,kjer jih praktično ni. hahahha :) najdeš pa tud če nč ni :)

Si ti malo bolan? Jaz najdem napako tam kjer je!in po prodajalcevih besedah tam naj nebi bila. Do sedaj sem kupil vse rabljene motorje v piko, res pa je da porabom vec casa in bencina da najdem. Ocitno ne kupim prve stvari ki mi pade pod rit (ko ocitno nekateri) pa tudi ce je vse sfukan!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si ti malo bolan? Jaz najdem napako tam kjer je!in po prodajalcevih besedah tam naj nebi bila. Do sedaj sem kupil vse rabljene motorje v piko, res pa je da porabom vec casa in bencina da najdem. Ocitno ne kupim prve stvari ki mi pade pod rit (ko ocitno nekateri) pa tudi ce je vse sfukan!

ob tvojih postih se vedno nasmejim, hvala ti. :) hahahahhaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..kot sem že zgoraj za 125ko navedel..sem prodajalcu vse po resnici povedal..tudi vprašal me je to zakaj sem rsko prebarval..pa sem mu lepo povedal zato ker mi je tak bol všeč bila..in ni bla padena!..so pa še hodili gledat 5rsk pa so takoj rekli da je moja edina lepo očuvana in tako kot treba bit!,..aja pa še to vse ..zakaj bi se za nekaj lagali če lahko povemo po resnici??,..jaz preden motor al avto prodam menjam kaj je treba menjat pa je to to ..kot je že gregc reku..

aselak...saj delaš prav..jaz tudi raje grem ko kaj kupim okoli pa pogledam itd..ker ko nekaj kupiš pa kot si že rekel za fest garan dnar..boš to mel kar ne kaj let..tisti ki pa samo na pamet kupijo pa se vidi da je dosti dnara v igri in lahko tako menjajo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!