Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

Pozdravljeni,

Torej končno je prišel čas za prvega "Tapravega" ker moram še eno leto voziti 35kw so mi v uč padli naslednji.

YAMAHA XJ6 Ta ima čudne barve in 2 lastnika vendar je cena privlačna, pa kilometrov se mi ne zdi veliko.

SUZUKI GSX650F Tukaj dobim 6mesecov garancije samo trenutno na zimo mi ne pomaga kaj veliko ne piše pa koliko lastnikov je imel

KAWASAKI ER6N Isto ne piše koliko lastnikov pa še km so mi malce sumljivi glede na to iz kje je,.. Ima pa kovček,..

KAWASAKI ER6N 2 tudi ta nima navedeno koliko lastnikov je pa bolj zanimiva cena.

KAWASAKI zr7 Ta zgleda zelo zanimiv tud cena ni pretirana? je pa vprašanje če se dobi blokado?

Prosim za vaše komentarje oz. opazitve katerega po vaše ja katerega po vaše ne.

Zanimalo bi me tudi kaj je boljše novejši letnik+več km ali starejši letnik+manj km?

Ter če se vse, ki sem jih prilepil, da zablokirati na 35kw da lahko vozim z A2 kategorijo?

Se že vnaprej zahvaljujem za nestrpno pričakujoče odgovore.

Hvala.

LP Matevž.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa suzuki sv 650

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6452469

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6475011

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6436327

Magari že v štartu vzameš zablokiranega, ena skrb manj. Drugače pa če je bil motor dobro vzdrževan 20 ali 30tisoč kilometrov ni nič, motor jih mora narest vsaj še 2x tok brez problema. Kar se pa blokade tiče pa vem samo za zr-7, da obstaja samo 25kw blokada.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za ostale ne vem, se pa ta suzuki prodaja že zelo dogo časa, za relativno nizko ceno. Zakaj je temu tako nimam pojma. Motor je pa najverjetneje uvožen iz italije. Ni da bi bilo s tem kaj narobe, samo ko informacija. Blokirati se ga pa da.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

Torej končno je prišel čas za prvega "Tapravega" ker moram še eno leto voziti 35kw so mi v uč padli naslednji.

YAMAHA XJ6 Ta ima čudne barve in 2 lastnika vendar je cena privlačna, pa kilometrov se mi ne zdi veliko.

SUZUKI GSX650F Tukaj dobim 6mesecov garancije samo trenutno na zimo mi ne pomaga kaj veliko ne piše pa koliko lastnikov je imel

KAWASAKI ER6N Isto ne piše koliko lastnikov pa še km so mi malce sumljivi glede na to iz kje je,.. Ima pa kovček,..

KAWASAKI ER6N 2 tudi ta nima navedeno koliko lastnikov je pa bolj zanimiva cena.

KAWASAKI zr7 Ta zgleda zelo zanimiv tud cena ni pretirana? je pa vprašanje če se dobi blokado?

Prosim za vaše komentarje oz. opazitve katerega po vaše ja katerega po vaše ne.

Zanimalo bi me tudi kaj je boljše novejši letnik+več km ali starejši letnik+manj km?

Ter če se vse, ki sem jih prilepil, da zablokirati na 35kw da lahko vozim z A2 kategorijo?

Se že vnaprej zahvaljujem za nestrpno pričakujoče odgovore.

Hvala.

LP Matevž.

js bi vzel xj6, ker sem prepričan v njegovo kvaliteto, ker ima 4 cilindre, ker jih bo kar nekaj naprodaj za sprejemljiv denar, ker so razvoj 2009, malo porabijo, enostavno vzdrževanje, kvalitetna izdelava

blokirati se da, poglej v temo xj6 , aja pa tega iz oglasa ne vzemi, ker je bil barvan, oziroma manjkajo nalepke. Sem pa prepričan, da se jih da dobit za okrog 4000€

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js bi vzel xj6, ker sem prepričan v njegovo kvaliteto, ker ima 4 cilindre, ker jih bo kar nekaj naprodaj za sprejemljiv denar, ker so razvoj 2009, malo porabijo, enostavno vzdrževanje, kvalitetna izdelava

blokirati se da, poglej v temo xj6 , aja pa tega iz oglasa ne vzemi, ker je bil barvan, oziroma manjkajo nalepke. Sem pa prepričan, da se jih da dobit za okrog 4000€

Tudi jaz se podpišem pod to in še ti ponudim moj motor.

http://www pika (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/_MOTO/ad.asp?ID=6475686

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se malo popravim. Se bo dalo. 19.jan 2013, bo v celi EU stopil isti predpis, kot je pri nas v veljavi že od lani. Kot sem zasledil po tujih forumih se proizvajalci blokad že pripravljajo na te nove predpise in na trgu bodo dostopne 35 kW blokade Tudi za Bandita.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr

http://tinyurl.com/9o43hft

Odgovor na njegov komentar:" ker drugače ne boš prodal" in ker kawasaki ni ne Honda in ni ne yamaha

ker drugi rajše navijejo ceno in potem spuščajo :) daš normalno ceno pa prodaš, daš noro pa ti batarija na telefonu dolgo drži ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poznam omenjenega zx-10. je lastnik tako pretirano pedanten, da zna biti nakup precej brezskrbna odločitev po kateri novega kupca zagotovo ne bo bolela glava.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poznam omenjenega zx-10. je lastnik tako pretirano pedanten, da zna biti nakup precej brezskrbna odločitev po kateri novega kupca zagotovo ne bo bolela glava.

Ja ko sem jaz z njim govoril po telefonu,mi o tem ali je res drugi lastnik ali ne ni dal konkretnega odgovora,mislim da je celo tretji,ker so

bile neke menjave pa krediti in ne vem kaj še vse vmes.Pri pogovoru je bilo zaznati ,da je res pedanten,vendar so lahko problem lastniki prej.

In pa seveda cena.Drugi,primerljivi temu,ki so še v oglasih,pa so v dokaj klavrnem stanju,ali so bili razbiti,ali uvoženi in slabo vzdrževani,zato

take cene.Govorim lahko ,ker sem večinoma od teh videl.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, vem tudi to, da on ne bi kupil motorja, s katerim je karkoli narobe ali bi obstajal sum na to.

kakorkoli že, ne me narobe razumeti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

http://www.avto.net/....asp?ID=6645410

Slo. lastnik ali kdo ve kaj več o motorju? thx :OK:

Kje pa ti vidiš, da je slo lastnik? Tole prodaja R-moto, motor najverjetneje iz italije. Tako da motorja tukaj poznati ne more nihče. Je pa drugače tale R-moto kar korekten za trgovca z rabljenimi vozili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.avto.net/....asp?ID=6645410

Slo. lastnik ali kdo ve kaj več o motorju? thx :OK:

Jaz sem kupil pri R-moto, motor. Vse je bilo izvedeno korektno in brez problemov. Celo dvakrat mej je poklical če motor dela brezhibno. Tako, če kupiš pri njemu motor je popolnoma isto kod če bi ga kupil od kagega privat prodajalca, s tem da R-moto da določeno garancijo na rabljen motor. Bodi pa vseeno previden in motor dobro preglej, če nisi vešč takih nakupov je najbolje da povabiš nekoga, ki se spozna na take stvari.

Popravljeno . Popravil Sinki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti kaj pomaga... pri R-moto sem že kupil 2 motorja, oba brez kakršnegakoli problema. Pa tudi spomladi grem do njega, če mi lahko kakšno fajn tuno pripelje iz Italije.

Popravljeno . Popravil zviki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!