Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

Je gledal kdo že tale motor, ker je na netu res že dolgo časa in ne vem, a sem kaj spregledal, kar je druge zmotilo ali pač na splošno ni bilo zanimanja zanj: http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7257671

Sam sem ga šel gledat in edino kar me je na motorju zmotilo je to, da je druga belanca in da so druga ogledala - vse skup vleče na modro, 'pimp-my-ride' style. Da bi bil razbit ni videt niti ni občutit pri vožnji. Je pa res da nima servisne knjige ker mu je motor servisiral 'prijatelj'. Kot piše so nove zavorne ploščice, nov akumulator..vsako leto je rekel da je delal redni servis (lastnik je 4 leta), gume so še vredu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je gledal kdo že tale motor, ker je na netu res že dolgo časa in ne vem, a sem kaj spregledal, kar je druge zmotilo ali pač na splošno ni bilo zanimanja zanj: http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7257671

Sam sem ga šel gledat in edino kar me je na motorju zmotilo je to, da je druga belanca in da so druga ogledala - vse skup vleče na modro, 'pimp-my-ride' style. Da bi bil razbit ni videt niti ni občutit pri vožnji. Je pa res da nima servisne knjige ker mu je motor servisiral 'prijatelj'. Kot piše so nove zavorne ploščice, nov akumulator..vsako leto je rekel da je delal redni servis (lastnik je 4 leta), gume so še vredu..

 

Naj ti pove številko registerske tablice, da bom 100%, drugače sem pa 90% prepričan, da je tole motor mojega prijatelja, ki ga je prodal za 2200€ z akrapovičevim izpuhom, ter 60 000km. Bil je tudi na tleh.Kot pravim, nisem 100%, ampak kakor vidim po slikah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srebrna ogledala, spredaj z napisom Z750 in z modrim steklom; svetlo modra belanca; belo-črna, mislim da Harris tank nalepka; na kilerju na straneh tista kovinska zaščita od Z1000; crash padi. Kaj znano?

 

Sicer je rekel, da je vse to od prejšnjega lastnika in da je sam dal gor le trakove na felgnah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za prvega sem skoraj preprican, da je moj bivsi. Z njim sem imel kar hudo nesreco, bil je modre barve. Ko sem razbitega prodal 07, je imel 27k km. Tip je rekel, da ga bo zrihtal, da ima druge vilice, feltno... Se pa ze dolgo prodaja, bodi previdna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi motorji pri tem prodajalcu so sestavljanke...

Pri njem sem kupil GSA (s katerim sem full zadovoljen) in moram rečt, da je šef Fric maksimalno korekten. Kljub 6 let staremu motorju mi je upošteval vse pripombe in še gratis dodal nekaj opreme. Takih prodajalcev si lahko samo želiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri njem sem kupil GSA (s katerim sem full zadovoljen) in moram rečt, da je šef Fric maksimalno korekten. Kljub 6 let staremu motorju mi je upošteval vse pripombe in še gratis dodal nekaj opreme. Takih prodajalcev si lahko samo želiš.

 

Fric ni šef. Fric pri njem prodaja motorje.

Lahko da si zadovoljen, ampak motor je nanešen iz vseh vetrov. Mogoče je bil 1000 ali pa 2000€ cenejši ampak je bil vsak vijak že pošlatan.

Nisem rekel da ima slabe motorje - samo da so sestavljanke.

Motorji so drugače definitivno korektno narejeni. Da ne bo kje kakšne zamere slučajno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

enega takega so imeli pri vas v cerknici (tam ko so tehnični pregledi oz prepisi) pred enimi 4 leti srednje razbitega z 2000 km ali nekaj takega. baje ga je tip vzel na leasing in ga hitro stolkel. glede na to da se teh rc8 ni dosti prodalo bi lahko bil tudi ta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za prvega sem skoraj preprican, da je moj bivsi. Z njim sem imel kar hudo nesreco, bil je modre barve. Ko sem razbitega prodal 07, je imel 27k km. Tip je rekel, da ga bo zrihtal, da ima druge vilice, feltno... Se pa ze dolgo prodaja, bodi previdna.

 

Hvala za info in opozorilo! Imaš mogoče kako idejo kako bi ga prepoznala, če je res tvoj v kolikor bi še kateri drug motor v tistih koncih šla gledat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za info in opozorilo! Imaš mogoče kako idejo kako bi ga prepoznala, če je res tvoj v kolikor bi še kateri drug motor v tistih koncih šla gledat?

Na zalost se ne spomnim nobenega detajla po katerem bi prepoznal motor. Pac vprasaj, bos vidla kaj bodo rekl za motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala a79 .)

 

Torej sedaj sem se končno odločila! Ali hornetka (tastara) ali pa fazerka (srednja - okol leta 2003).

Ima kdo kak predlog iz avtoneta oz sam prodaja?

 

Aja, drugače - bejba ku bejba, hočem modrega ali pa črnega :whistle: tko kot je bil prejšnji in seveda vsa moja oprema.

 

Mogoče pozna kdo tole:

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7276710

 

Neki mi je čudno ker ima že ful ogledov, pa se še vedno prodaja.

Popravljeno . Popravil Andrejaa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede, da si fenica yamahe, bos verjetno ostala na tej znamki :D 

so pa hornetke tudi zakon, samo vetrno zascito bos pogresala...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje mnenje je, da je Hornetka raketa za vozit v primerjavi z Fazer. Za vetrno zaščito se pa tut kaka malo višja šipca dobi   :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izpuh je v dveh tonih črne barve, zakaj? :) Treba bo dobr pogledat...priporočam pa tudi testno voznjo z cb1r, pa potem tudi s to če bo še vedno ustrezala kriterijem po testni voznji s testno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Mogoče komu znana zgodovina/lastništvo te Honde ??

 

 http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7365268

 

  Zdajšnji lastnik baje z Murske Sobote......

 

 

Bi bil hvaležen vsake informacije :)

 

 

 

 

lp

 

auspuh je prebarvan, krmilo tudi. original je oboje sivo.

 

drugače pa tudi jaz prodajam svojo. za isto ceno dobiš še abs (pa nič prebarvano).

 

http://www.Avto.net/ad.asp?ID=7350239

 

LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izpuh je v dveh tonih črne barve, zakaj? :) Treba bo dobr pogledat...priporočam pa tudi testno voznjo z cb1r, pa potem tudi s to če bo še vedno ustrezala kriterijem po testni voznji s testno...

 

Baje bil "rahlo" prevrnjen....prebarvana tudi stranska plastika  :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

Kupujem prvi motor in ta mi je zares všeč  :)

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7457399

 

Kar se tega prodajalca tiče sem slišal same pohvale. Moti pa me ker se prodaja že kar nekaj časa.

Je morda cena previsoka?

 

Hvala za pomoč.

Cena je tam tam, če ma kdo silo bo prodal cenej. Motor zgleda "u nulo" in če ima te kilometre je šele dobro ulaufan. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupujem prvi motor in ta mi je zares všeč  :)

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7457399

 

Kar se tega prodajalca tiče sem slišal same pohvale. Moti pa me ker se prodaja že kar nekaj časa.

Je morda cena previsoka?

 

Hvala za pomoč.

 

mislim da tako tudi JozeXJ6 prodaja.... kontaktiraj ga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!