Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7996920

 

 

sam opozoru bi na te prodajalce da bodte pozorni na kilometre ker se je zdj pr dveh motorjih k so jih mel kilometre prevrtel nazaj. Tudi na mojem ki sem jim ga prodal z 23000 so dal na 13000. Enako z naslednim motorjem iz 35000 na 27000. Tko da samo opozarjam da so nateguni

 

Ni pa nujno da so to naredili tudi s tem motorjem

 

Skratka ti veš za kaznivo dejanje in ne bi prijavil?

 

http://www.policija.si/index.php/katalog-zbirk-osebnih-podatkov/5902-prijava-kaznivega-dejanja-policiji-?lang=

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dokazi? Vrjetno mi boš zastavu vprašanje kupoprodajna pogodba. Nismo pisal kilometrov not. Slike števca nimam nobene (lahko bi rekli da je bla z druzga motorja) tko da vrjetno se nebi nikakor izšlo. Sej ubistvu nov lastnik mojga bivšga motorja to ve in mislm da so clo šli v nek postopek. (Nwm kako so se potem zmenil) Morm mal prevert. 

Popravljeno . Popravil Ervin93
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijavi jih na avtonet

To vrjetno nebi šlo ker o tem motorju nimam pojma. Vem samo za dva ki pa nista več pri njih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dokazi? Vrjetno mi boš zastavu vprašanje kupoprodajna pogodba. Nismo pisal kilometrov not. Slike števca nimam nobene (lahko bi rekli da je bla z druzga motorja) tko da vrjetno se nebi nikakor izšlo. Sej ubistvu nov lastnik mojga bivšga motorja to ve in mislm da so clo šli v nek postopek. (Nwm kako so se potem zmenil) Morm mal prevert. 

 

Dokaz je tudi zaslišanje priče, ki bo skladno in nedvomno povedala koliko km je bilo na števcu...

 

Samo neko jamranje s temi kilometri, dajte enkrat ukrepat, nič ne stane, da se stopi na prste bandi.

Popravljeno . Popravil Snecer
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokaz je tudi zaslišanje priče, ki bo skladno in nedvomno povedala koliko km je bilo na števcu...

 

Samo neko jamranje s temi kilometri, dajte enkrat ukrepat, nič ne stane, da se stopi na prste bandi.

 

Priče tudi lažejo :D In mislm da zgolj pričanje ni zadosti. Se osebno nč ne spoznam glede tega tko da se nebi niti spravljal v kej tazga ter nakoncu imel celo sam stroške. Sem pa samo opozoril da tisti ki bi kupoval naj bo pozoren in nej pogleda prometno in proba dobiti bivšega lastnika in mal pokramljat z njim. (v primeru da se mu ne jebe ker ni več lasnik motorja)

 

se opravičujem za  :topic:

Popravljeno . Popravil Ervin93
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisi ti organ, ki presoja kvaliteto dokazov in verodostojnost izjav.

 

Pričanje lastnika, ki je prodal motor z 20.000km z vsemi papirji in servisno, katerega kasneje najde da se prodaja z 10.000km, je precej verodostojna zadeva. 

 

Takšna priča namreč nima prav nobenega motiva za npr. krivo ovadbo, saj je pokasiral kupnino, ko je prodal motor z izvirno kilometrino.

 

Kupcu, preprodajalcu, ki bi trdil, da je imel samo 10.000km ob nakupu pa najbrž ni za verjeti, sploh če preprodaja za višjo ceno. 

 

Saj pa niso butasti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznam primer, ko je nekdo prodal osebni avtomobil (BMW) z veliko manj kilometri, kot jih je bilo v resnici. Ti kilometri so bili za 200.000 (dvesto tisoč) popravljeni navzdol. Kupec je pač to ugotovil in z veliko optimizma dokazal svoj prav oziroma zbral dokaze. Na koncu je sodišče dalo prav prodajalcu in je moral kupec poravnati vse stroške postopka. Verjetno je prodajalec nesel večjo kuverto na sodišče kot kupec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisi ti organ, ki presoja kvaliteto dokazov in verodostojnost izjav.

 

Pričanje lastnika, ki je prodal motor z 20.000km z vsemi papirji in servisno, katerega kasneje najde da se prodaja z 10.000km, je precej verodostojna zadeva. 

 

Takšna priča namreč nima prav nobenega motiva za npr. krivo ovadbo, saj je pokasiral kupnino, ko je prodal motor z izvirno kilometrino.

 

Kupcu, preprodajalcu, ki bi trdil, da je imel samo 10.000km ob nakupu pa najbrž ni za verjeti, sploh če preprodaja za višjo ceno. 

 

Saj pa niso butasti.

V servisni je 12.000 zadnji servis (na 12Kkm bil interval) Sicer pa za moj bivši motor sm novmu lastniku na njegovo prošnjo reku da v primeru da pride do kakšnega postopka da bom dal izjavo. Vendar zaenkrat nič. Morda so se kako drugače zmenili. Je pa ravno nabasal takega ki se ukvarja z goljufijami.  :P

Popravljeno . Popravil Ervin93
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznam primer, ko je nekdo prodal osebni avtomobil (BMW) z veliko manj kilometri, kot jih je bilo v resnici. Ti kilometri so bili za 200.000 (dvesto tisoč) popravljeni navzdol. Kupec je pač to ugotovil in z veliko optimizma dokazal svoj prav oziroma zbral dokaze. Na koncu je sodišče dalo prav prodajalcu in je moral kupec poravnati vse stroške postopka. Verjetno je prodajalec nesel večjo kuverto na sodišče kot kupec.

 

V kazenskem postopku v takšnem primeru stroške pokrije proračun.

 

Ti pa pišeš verjetno o civilni zadevi, kjer je kupec tožil zaradi "preplačila", skratka zadeva nima veze s kaznivim dejanjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče je pa kupil tistega BMW-ja za toliko, kot je bila v resnici realna vrednost takega z realnimi km (torej tistih 200k več) - torej je v bistvu plačal pravo vrednost... pa je zato na sodišču izgubil.

 

Slovenčki namreč zelo radi kupujejo blazno ugodno rabljene BMW-je, Audije ipd. iz uvoza (čeprav sedaj, ko smo EU, to sploh ni več uvoz v pravem pomenu besede) in se nobenemu ne zdi čudno, kako je lahko tak avto toliko cenejši od enakega, ki pa je bil kot nov kupljen v SLO. Dokler ne ugotovijo, da števci ne štimajo.... Ampak glavno, da je "makina"... pardon - das wagen...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi gre kar na smeh k razpravljate o goljufanju s prevrtenimi števci, me prov zanima kok ljudi v naši "pravni državi" je zaradi tega že obsojenih, polcija ne ukrepa več, tudi če greš prijavit da ti je nekdo grozil z pištolo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene recimo blazno vizuelno mika  tale motor, ampak ga ne pokličem zaradi števca in pa  dejstva, da ima nerealno ceno, ki jo bo utemeljeval na super-duper ohranjenosti (servisna + kilometrina). Lep kot slika, a žal nič več kot to:

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7912999

 

Saj na sliki števca piše da ima 2954,1 km in ne kot piše v oglasu da ima motor 29541 km. Razen če se ni slučajno muha pos...... med dve številke in to ravno med 4 in 1.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene recimo blazno vizuelno mika  tale motor, ampak ga ne pokličem zaradi števca in pa  dejstva, da ima nerealno ceno, ki jo bo utemeljeval na super-duper ohranjenosti (servisna + kilometrina). Lep kot slika, a žal nič več kot to:

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7912999

 

Če bi me zanimal in ga ne bi bilo za it daleč pogledat, bi ga šel. Je že tako nizka kilometrina, da bi bilo že čudno, da bi bilo kej narobe. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene recimo blazno vizuelno mika  tale motor, ampak ga ne pokličem zaradi števca in pa  dejstva, da ima nerealno ceno, ki jo bo utemeljeval na super-duper ohranjenosti (servisna + kilometrina). Lep kot slika, a žal nič več kot to:

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7912999

in pol napišejo da so vsi servisi, narejeni (na 3000 je samo en servis :P ) pa tudi od leta 2004 ima vsaj 60k km če se je vsaj nekaj vozu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bejzbolka :) pacient

 

 

 

... narobe ... :hmm:

 

... on je psihopat, ... :krneki:

 

... z bejzbolko pa verjetn dela paciente ....  :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... narobe ... :hmm:

 

... on je psihopat, ... :krneki:

 

... z bejzbolko pa verjetn dela paciente ....  :eek:

Same negativne misli, kaj pa če trenira bejsbol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala lepa za take prodajalce! Niti 30Kkm, še manj pa 3Kkm ni realno za letnik 2004! 

Ja, trenira bejzbol in mora imeti kij v kabini, a ne  :BUA:

 

.....sploh pa že en mesec prodaja avto in motor....

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!