Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

c3c, večkrat opazim da težko dojameš napisano. Podnapisi, samo zate, da boš razumel. Da ne boš izpuščen iz kroga normalnih....  

 

Nič ne kupujem, s svojo ropotuljo sem zadovoljen. Ker sem skromen, za svoj budget vedno najdem motorček. Obregnil sem se ob strmo rast cen, ki močno presega inflacijo, in se povprašal, ali je možno, da je kar nekaj sezon en nelojalno konkurenčen trgovec tako zbijal cene celotnemi Sloveniji.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si mel probleme z Bohorčem in homolomo K-ja al S-a?

 

 

Vsak uradni uvoznik ti mora izdati homologacijo ni važno katere znamke je motor! če ti pa nočejo narediti reši vse probleme že en dopis ali pa klic v nemčijo na sedež podjetja preverjeno sicer druga znamka motorja ampak vseeno ;)

 

 

Točno tako. Dvomim, da si lahko kar zmišljujejo, ne bi me pa presenetilo, če bi si.

Tako, da kar ostro.

Sicer nisem najbolj redno sledil, ampak replika bolje pozno kot nikoli. To "zgodba" je s strani BMW Slovenija v navezavi z BMW Nemčija, tako da nisem najbolj prepričan če bi klic na sedež podjetja v Nemčiji kaj pomagal. Takšna je pač informacija, ki sem jo dobil znotraj BMW-ja. Nisem pa jaz del te zgodbe - le posredujem info, ki sem ga prejel. Po drugi strani pa tudi glede na izkušnje, ki sem jih imel jaz s trgovino Moto-hit, ne grem več niti blizu, kaj šele da bi tam kaj kupil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer nisem najbolj redno sledil, ampak replika bolje pozno kot nikoli. To "zgodba" je s strani BMW Slovenija v navezavi z BMW Nemčija, tako da nisem najbolj prepričan če bi klic na sedež podjetja v Nemčiji kaj pomagal. Takšna je pač informacija, ki sem jo dobil znotraj BMW-ja. Nisem pa jaz del te zgodbe - le posredujem info, ki sem ga prejel. Po drugi strani pa tudi glede na izkušnje, ki sem jih imel jaz s trgovino Moto-hit, ne grem več niti blizu, kaj šele da bi tam kaj kupil.

če že pljuješ, razloži zakaj, najlažje je pljuvat, ko pa treba argumentirat, je pa tišina, naj se že enkrat pove, zakaj kritiziraš, da še ostali bralci vedo in sami presodijo :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma poden od odnosa do strank tale motoshit krško, seljačine svetovne, naj grejo na kakšen tečaj kako se vesti do strank, pismo si kulturen in prijazen un pa misli,da si en nevednež in se ti tko obnaša kot do zadnje gamadi na svetu, klošarji eni zahojeni.

Vsak motor,ki sem ga pri njih gledal, je imel vse te napake o katerih sem ga vprašal po telefonu, a zatrjeval mi je ,da je motor brez napak...

Klošarija na3.

Ne kupim, ne grem nikoli več blizu tega motoshita...zguba časa,živcev, in denarja za pot...

:BUA:  :BUA:  :BUA:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vidiš, ti si napisal "dost delu z njimi" ... mene pa zanima, kaj konkretno si delu? (seveda če ni poslovna skrivnost) ...  Si jim v salonu polagal ploščice, kupoval pri njih motorje, jim jih s svojim kamionom vozil iz tujine ?!?!?!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obregnil sem se ob strmo rast cen, ki močno presega inflacijo ....

Ja vsi so ponoreli v navijanjo cen novih motorinov: pri cestakih tam do 600 ccm še nekako gre (pa tu odmislim RR-je), kar ja pa več in da malo diši po potovalni enduri ali potovalniku pa takoj 14000 € in več. Danes vidim ceno za VFR 1200F: 18000 € - čeprav vem da ne moreš primerjat avta in motorja v nobeni stvari - niti v sanjah - pa je za ta denar na izbiro mnogo nabritih malčkov ali pa že kar močnih in opremljenih avtov v razredu kompaktnikov. No ja, lansko leto je bila prodaja novih slabša kot 2012, letos bo pa sigurno še šlabša kot 2013; se pravi, dno še ni bilo doseženo in krivulja prodaje novih se bo še kar nekaj časa spuščala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vidiš, ti si napisal "dost delu z njimi" ... mene pa zanima, kaj konkretno si delu? (seveda če ni poslovna skrivnost) ...  Si jim v salonu polagal ploščice, kupoval pri njih motorje, jim jih s svojim kamionom vozil iz tujine ?!?!?!

brihta :P , kot bi reku, da si v mesariji kupu čavle :headbang: , valda da smo kšeftal z mopedi, pa še bomo  :yea1:  :grim  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

???????????????

So ga že zbrisali, pisalo je o tem kako neka avtoprodaja KEKO iz Celja najema cigane da kupujejo avte pri lastnikih, ki jih potem izsiljujejo za denar, češ da je prišlo do večje okvare vozila

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So ga že zbrisali, pisalo je o tem kako neka avtoprodaja KEKO iz Celja najema cigane da kupujejo avte pri lastnikih, ki jih potem izsiljujejo za denar, češ da je prišlo do večje okvare vozila

http://www.avto.net/_DEALER/results.asp?broker=10301

http://www.avto.net/_DEALER/results.asp?broker=10285

To je ta firma. Neki cajta nazaj so tudi prodajali neko CBR-o in sem že takrat napisal, da prste stran od te firme. Sami nateguni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če že pljuješ, razloži zakaj, najlažje je pljuvat, ko pa treba argumentirat, je pa tišina, naj se že enkrat pove, zakaj kritiziraš, da še ostali bralci vedo in sami presodijo :fight2:

mislim, da je bilo že kar nekaj konkretnih primerov napisanih na forumu (poizkusi z "search" opcijo) - med njimi najdeš tudi mojega. ker/če pa ti je to pretežko, pa samo tebi še enkrat napišem. bil sem enkrat (za sebe in s prijateljem uradnim serviserjem motorjev), drugič za kolega tam, obakrat mi je bilo telefonsko zagotovljeno da je motor tiptop, kot nov, nepoškodovan in nekaramboliran, z vsemi papirji ipd... potem pa se je OBAKRAT izkazalo da je motor precej poškodovan (a za laika neopazno), pa papirjev (servisne knjige) ni našel ... bo dovolj?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, da je bilo že kar nekaj konkretnih primerov napisanih na forumu (poizkusi z "search" opcijo) - med njimi najdeš tudi mojega. ker/če pa ti je to pretežko, pa samo tebi še enkrat napišem. bil sem enkrat (za sebe in s prijateljem uradnim serviserjem motorjev), drugič za kolega tam, obakrat mi je bilo telefonsko zagotovljeno da je motor tiptop, kot nov, nepoškodovan in nekaramboliran, z vsemi papirji ipd... potem pa se je OBAKRAT izkazalo da je motor precej poškodovan (a za laika neopazno), pa papirjev (servisne knjige) ni našel ... bo dovolj?

ko velik izbiraš in pametuješ, dobiš izbirek, taki so mi znani, vlko vejo, a u biti nimajo pojma, vlka usta, vlko govora, malo pameti, na hitro sm te ocenil, vrjamem, da se nisem zmotil, strokovnjak :grrr , trgovina,100 motorjev imajo na zalogi, za vsakega naj ve v piko vse, ma daj, poln kufer mam takih seratorjev kot si ti, pridi pogledat, če ti odgovarja vredu, če ne, srečno, pol pa razlagaš in pametuješ, a lot of imagination, sorry, naletu si mi na mino na očitno my bad day of :fight2: in napiši v svojo bran kar hočeš, ne bom repliciral, svoje sem povedal :004 , a ja , servisna knjiga, ma daj, bodi pameten, po želji ti jo zrihtam, pametnjakoviči, pol te pa nekdo nategne vrhunsko, ker servisna je pa vse, hahahaha, laiki, kot sm že prej rekel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stran od Kekota v Celju, nateguni taki, da jih večjih ni. Vse slabe stvari, ki govorijo o njih so se zgodile znancu, ki je kupil lani avto pri njih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko velik izbiraš in pametuješ, dobiš izbirek, taki so mi znani, vlko vejo, a u biti nimajo pojma, vlka usta, vlko govora, malo pameti, na hitro sm te ocenil, vrjamem, da se nisem zmotil, strokovnjak :grrr , trgovina,100 motorjev imajo na zalogi, za vsakega naj ve v piko vse, ma daj, poln kufer mam takih seratorjev kot si ti, pridi pogledat, če ti odgovarja vredu, če ne, srečno, pol pa razlagaš in pametuješ, a lot of imagination, sorry, naletu si mi na mino na očitno my bad day of :fight2: in napiši v svojo bran kar hočeš, ne bom repliciral, svoje sem povedal :004 , a ja , servisna knjiga, ma daj, bodi pameten, po želji ti jo zrihtam, pametnjakoviči, pol te pa nekdo nategne vrhunsko, ker servisna je pa vse, hahahaha, laiki, kot sm že prej rekel

 

brihta :P , kot bi reku, da si v mesariji kupu čavle :headbang: , valda da smo kšeftal z mopedi, pa še bomo  :yea1:  :grim  :OK:

 

Sem kar nekako sumil, da gre za takšno sodelovanje.

 

PS: ..... " na hitro sm te ocenil " si napisal nekomu pred menoj: tudi tvoji odgovori so takšne sorte, da si človek kaj hitro ustvari sliko o tebi - in s takim pisanjem res ne delaš lepe reklame za tega uvoznika. motorjev.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem kar nekako sumil, da gre za takšno sodelovanje.

 

PS: ..... " na hitro sm te ocenil " si napisal nekomu pred menoj: tudi tvoji odgovori so takšne sorte, da si človek kaj hitro ustvari sliko o tebi - in s takim pisanjem res ne delaš lepe reklame za tega uvoznika. motorjev.

no coment, kake veze mam jes zdej s tem uvoznikom, adijo pamet, to ni res, kaki vse hodijo po tej zemlji, res smo v :BUA:

Popravljeno . Popravil duce749
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko velik izbiraš in pametuješ, dobiš izbirek, taki so mi znani, vlko vejo, a u biti nimajo pojma, vlka usta, vlko govora, malo pameti, na hitro sm te ocenil, vrjamem, da se nisem zmotil, strokovnjak :grrr , trgovina,100 motorjev imajo na zalogi, za vsakega naj ve v piko vse, ma daj, poln kufer mam takih seratorjev kot si ti, pridi pogledat, če ti odgovarja vredu, če ne, srečno, pol pa razlagaš in pametuješ, a lot of imagination, sorry, naletu si mi na mino na očitno my bad day of :fight2: in napiši v svojo bran kar hočeš, ne bom repliciral, svoje sem povedal :004 , a ja , servisna knjiga, ma daj, bodi pameten, po želji ti jo zrihtam, pametnjakoviči, pol te pa nekdo nategne vrhunsko, ker servisna je pa vse, hahahaha, laiki, kot sm že prej rekel

 

Ko mački stopiš na rep......  ha, ha....si se pa razburu, "kšeftar" :glare:

Da ne bo kdo kaj slabega napisal o Motohitu.....! :BUA: Tam so sami "strokovnjaki", ki znajo "kšeftat! :whistle:

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko mački stopiš na rep......  ha, ha....si se pa razburu, "kšeftar" :glare:

Da ne bo kdo kaj slabega napisal o Motohitu.....! :BUA: Tam so sami "strokovnjaki", ki znajo "kšeftat! :whistle:

 

Lp

delam z motorji in avti in v čem je zdaj problem, jaz imam motor, ti gnar, če ti odgovarja je posel narjen, če ne pa lep pozdrav, če sem motor pripeljal iz tujine, ne vem, kakšen je 100%, ker nisem bil lastnik motorja, vem tisto, kar sam vidim, pridi in pogledaj, kot sm že prej povedal, kar se pa tiče Motohita, kupil od njih zmeraj, kar mi je bilo ugodno in še bom, pa ne samo od njih, trdim pa, tisti ki pretirano izbirčni, ponavadi dobi izbirek, nekdo ga po domače povedano nategne, dost kolegov mam takih, strokovnjaki, namesto da meni reče, da gremo skupaj pogledat zadevo, no, vsakemu svoje, vsak kupuje za svoj gnar in naj dela kar hoče, sam men so nekatere stvari hecne, marsi kaj sem že doživel v teh 25 letih mojega udejstvovanja in še bom, zanimivo mi je pa da pri nas motorji imajo vsi preneglih kilometre, vsi, hahaha, pa servisno knjigo, hahaha, to je najbol pomembno, e pa ni, ker kupiš izbirek, z 4x več km, vsak naj se vpraša, koliko dela letno z motorjem, pomnoži si to s starostjo, pa ti mora bit bol jasno, kšeftarji

Popravljeno . Popravil duce749
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kaj je edino.

 

Če se s tem baviš profesionalno, moraš vedeti, kaj je z motorjem. Ne moreš kar napisati, pridi si ga pogledat.

jest sem BABA VANGA in mam nadnaravne moči, za vsak motor ali avto vem vse v piko, pa daj se malo zamisli, kaj si napisal, kak boš vedel, če nisi vozil motorja in ga imel v lasti nekaj časa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je tvoj problem, ti si profesionalni prodajalec, ti odgovarjaš za večjo skrbnost.

 

Če si preprodajalec pač nosiš tovrstno tveganje.

 

Ne da v piko poznaš in razdiraš :) ampak malo jači pregled pa že moraš opraviti.

 

 

 

Skrbnost
6. člen
tt.gif

(1)Udeleženci v obligacijskem razmerju morajo pri izpolnjevanju svoje obveznosti ravnati s skrbnostjo, ki se v pravnem prometu zahteva pri ustrezni vrsti obligacijskih razmerij (skrbnost dobrega gospodarstvenika oziroma skrbnost dobrega gospodarja).

(2)Udeleženci v obligacijskem razmerju morajo pri izpolnjevanju obveznosti iz svoje poklicne dejavnosti ravnati z večjo skrbnostjo, po pravilih stroke in po običajih (skrbnost dobrega strokovnjaka).

Popravljeno . Popravil Snecer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je tvoj problem, ti si profesionalni prodajalec, ti odgovarjaš za večjo skrbnost.

 

Če si preprodajalec pač nosiš tovrstno tveganje.

 

Ne da v piko poznaš in razdiraš :) ampak malo jači pregled pa že moraš opraviti.

vem kaj kupim, to sm se v tolkih letih naučil, ni straha, v piko pa ne moreš vedet, še zmeraj je un faktor sreče vmes, če ti horoskop ni naklonjen si v qrcu, tako pri nakupu, kot pri prodaji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

duce749

V nečem se pa strinjam s tabo.... Če bereš na tem forumu koliko so vsi prefurali čez sezono...vsi 10-30Kkm....pol pa na netu gledaš motorje

so pa redki ki imajo čez 50Kkm.... :OK:

Pa s faktorjem sreče se tud strinjam....tako je pač pri rabljenih. Ne prenesem pa "kšeftarjev", ki te zavestno nateg....., čeprav mogoče poznajo zgodovino motorja, ampak....tko je, pa

mi tega ne bomo rešil... ;)

 

Lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!