Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

Saj na sliki števca piše da ima 2954,1 km in ne kot piše v oglasu da ima motor 29541 km. Razen če se ni slučajno muha pos...... med dve številke in to ravno med 4 in 1.

 

 

Preveč je vrtel.

 

 

Če bi me zanimal in ga ne bi bilo za it daleč pogledat, bi ga šel. Je že tako nizka kilometrina, da bi bilo že čudno, da bi bilo kej narobe. 

 

 

Ljubčki moji, dejte obrnit ključ na motorju pa pogledat, kaj vam izpište ODO meter na motorju. Cele kilometre, brez decimalk. Tud KTM Adventure ni izjema.

Bi blo fino, če bi kdo kdaj kakšno stvar malo pogledal, preveril, premisli in šele potem blekinil. Aja pardon natipkal.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sigurno ga, samo vprašanje ali nabija žoge ali glave.

taki ponavadi nabijajo svoj falus v temni sobici hiše svojih staršev pri 35ih letih. še zmeraj...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubčki moji, dejte obrnit ključ na motorju pa pogledat, kaj vam izpište ODO meter na motorju. Cele kilometre, brez decimalk. Tud KTM Adventure ni izjema.

Bi blo fino, če bi kdo kdaj kakšno stvar malo pogledal, preveril, premisli in šele potem blekinil. Aja pardon natipkal.

 

Čisti slučaj da so iste cifre na odo in skupnem, le vejica vmes? :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fak ste blesavi pokličte in uprašajte lastnika o motorju jst ne vem zakaj mate dans telefone pomoje za igrat igrce 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čisti slučaj da so iste cifre na odo in skupnem, le vejica vmes? :)

Očitno je treba napisat in poslikat še za tiste z IQjem pod sobno temperaturo.

Ko ti na števcu izpiše oznako ODO so to skupni kilometri. In ti so zapisani v celih kilometrih.Kilometri, ki jih šteješ po želji so TRIP kilometri. Če pa ti ne ločiš med njimi je pa to precej žalostno, sploh glede na to, da tvoj lastni motocikel ti obe funkciji ima. Razen če še nikoli v življenju nisi pogledal kaj ti sploh piše na zaslonu?

 

Ti še narišem:

 

ODO meter

 

1237916273_SsA5c-L.jpg

 

 

Trip meter

04ktm-adventure.jpg

Popravljeno . Popravil svobodnaptica01
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno je treba napisat in poslikat še za tiste z IQjem pod sobno temperaturo.

Ko ti na števcu izpiše oznako ODO so to skupni kilometri. In ti so zapisani v celih kilometrih.

...

 

Točno tako - ODO nima decimalk. Ampak na fotki v oglasu pa so decimalke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako - ODO nima decimalk. Ampak na fotki v oglasu pa so decimalke...

 

 

Ja sej, ampak motor v oglasu ma ODO 02954.1 :)

 

Nima. Ima 029541  In smet med 4 in 1.  Ker ODO meter ni NIKOLI z decimalko, to dopovedujem. Plus tega, če bi bila res pika, bi moralo biti do 4ice več prostora (ker je svoj znak) + bila bi v isti višini kot ostale številke, ta je višje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri  mojem avtu in obeh motorjih števec nima devcimalk dnevni števec pa ima decimalke tako pri avtu kot pri  obema motorjima !

Popravljeno . Popravil Bremzer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri  mojem avtu in obeh motorjih števec nima devcimalk dnevni števec pa ima decimalke tako pri avtu kot pri  obema motorjima !

 

 

... jest imam tud pr avtu in na motorjih nekaj smetk ....  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sigurno voziš KTM?

Zaenkrat je Versys čisto OK. :OK: 

Mi je všeč, ker v števcu nima smetk, pa mi ni treba preveč razmišljat, koliko km sem pravzaprav prevozil...  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno je treba napisat in poslikat še za tiste z IQjem pod sobno temperaturo.

Ko ti na števcu izpiše oznako ODO so to skupni kilometri. In ti so zapisani v celih kilometrih.Kilometri, ki jih šteješ po želji so TRIP kilometri. Če pa ti ne ločiš med njimi je pa to precej žalostno, sploh glede na to, da tvoj lastni motocikel ti obe funkciji ima. Razen če še nikoli v življenju nisi pogledal kaj ti sploh piše na zaslonu?

 

Ti še narišem:

 

ODO meter

 

1237916273_SsA5c-L.jpg

 

 

Trip meter

04ktm-adventure.jpg

 

Ker si blond in pametna, povej koliko ima na števcu skupno. ali 29k ali 2,9k :)  oko pravi 2,9k.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konec koncev je sam napisal koliko km ima. :glare:

Pa ja ne mislite, da nekdo s kijem montiranim na priročnem mestu ne zna prav delat račune? :D

Se bo mož še užalil in vam zastonj demonstriral kij-terapijo če ga vprašate za št. km ker je kao packa na zaslonu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do 10.000 so decimalke 9999.9

nimaš prav

photo.jpg

Popravljeno . Popravil Kolen
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, nekako bi rekel da je konsenz, da tukaj nekaj ne štima okoli kilometrine in števca. Še manj pa da bi se pogajali s ceno z dotičnim prodajalcem... razen če vas gre več z mano pogledat, potem grem, sam pa ni šans, da grem :mellow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ce si normaln, pa se normalno pogovarjas ni bojazni, da bi te kar nagarbal kaj? :D

Popravljeno . Popravil DIN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!