Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

Če je v redu,  se vsekakor splača. Jaz sem dve leti nazaj prodal letnik 2006 z 42K za cca 300€ manj. Pa opraskan. Pa prebrnjen.....kar sem seveda lastniku povedal. Pa uvožen iz Italije z 12K kilometrov.. Ampak..prdula mi je 3 leta služila brez najmanjšega problema. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem laik v poznavanju karamboliranih motorjev, me zanima na kaj moram biti pozoren ob ogledu. Razen tega da se more motor pelat naravnost ko spustis krmilo..hvala za odgovore..

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzemi nekoga s sabo ki se spozna! Obstaja velika moznost dase bos nategnil, ni pa rečeno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozna kdo ?

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8430294&show=1

Blokiral bi na 35kw. :D

ce se ne motim so imeli ti jermenarji neke tezave na lezaju in osovini zadnega kolesa. okrog 35000km so zdrzali, menjava pa ni bla prav poceni. mlrda je blo to pogojeno samo z dolocenim letnikom, ne vem. vprasaj kakega uporabnika, rdeci vragec mi pride na misel, pa ga ni vec dost tu gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja neki sem bral samo baje majo ti letniki to poslihtano. V temi pa jism dobiu odgovora zato probam se tle. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce se ne motim so imeli ti jermenarji neke tezave na lezaju in osovini zadnega kolesa. okrog 35000km so zdrzali, menjava pa ni bla prav poceni. mlrda je blo to pogojeno samo z dolocenim letnikom, ne vem. vprasaj kakega uporabnika, rdeci vragec mi pride na misel, pa ga ni vec dost tu gor.

BMW priznal napako in če je ta serija ti morajo na servisu zamenjat brezplačno.

Xenon drugače pri 800 serijah ni serijski. Dobijo se kiti samo je včasih problem homologacija. Tuki samo vpraši, če je vpisan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maybe  :whistle:

Se odločam med f800s in vfr800, sam bo treba prvo oba probat pa bomo pol vidli. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzemi vfr800. Sem peljal oba, pa je v tem primeru vsaj zame honda veliko boljša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maybe  :whistle:

Se odločam med f800s in vfr800, sam bo treba prvo oba probat pa bomo pol vidli. :D

 

To sta dva čisto različna motorja. Vfr je šprtnik, ki hoče bit turist, f800 pa turist, ki hoče bit športnik. Čist odvisno kaj ti ustreza. Pri bmwju je nizka poraba in stroški vzdrževanja, pri hondi več moči in vtec. Sam sem se dober mesec nazaj odločal med f800gt, vfr800,fz8 in z1000sx. Po testnih vožnjah, glede na to da delam veliko kilometrov in ker nisem hotel dat 14k za sxa 2014 sem potem vzel gtja. Ne vem pa kako se vozi prejšni model f800 serije.

Popravljeno . Popravil rkasteli
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po testnih vožnjah, glede na to da delam veliko kilometrov in ker nisem hotel dat 14k za sxa 2014 sem potem vzel gtja. Ne vem pa kako se vozi prejšni model f800 serije.

BTW: In koliko (če ni skrivnost) je bil bavarec cenejši od kawasakija?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težka bo. R-moto ima ima večino ponudbe iz tujine - lastnika bi moral iskati med 60 milijoni Italijanov ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozna kdo ta motor? Kaj nima model K7 črna platišča ali se motim ?

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8443498

Sem ga klical, ma tak čuden občutek sem imel ko sem se pogovarjal z njim, ni daleč samo me je vseeno minilo da bi šel pogledat.

Najprej trdi da je starejši lastnik.. oh in sploh motor, lepo vožen..vzdrževan potem pa menjana veriga in zobniki na 18k..To res ne gre skupaj...

Tudi za felge mi je čudno..da so modre.. koliko sem gledal so samo črne za ta letnik?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne vem zakaj mi je ta oglas tok zanimiv :eek:

post-38230-0-40471100-1399448484_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ga klical, ma tak čuden občutek sem imel ko sem se pogovarjal z njim, ni daleč samo me je vseeno minilo da bi šel pogledat.

Najprej trdi da je starejši lastnik.. oh in sploh motor, lepo vožen..vzdrževan potem pa menjana veriga in zobniki na 18k..To res ne gre skupaj...

Tudi za felge mi je čudno..da so modre.. koliko sem gledal so samo črne za ta letnik?

pa sej je možakar lepo napisal kaj je vse menjal letos

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej trdi da je starejši lastnik.. oh in sploh motor, lepo vožen..vzdrževan potem pa menjana veriga in zobniki na 18k..To res ne gre skupaj...

 

na kolk bi ti menjal ketno na sportaku, kateri kriteriji naj bi veljali, da jo je potrebno menjat? ME ZANIMA TVOJE MNENJE, da se česa še naučim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na kolk bi ti menjal ketno na sportaku, kateri kriteriji naj bi veljali, da jo je potrebno menjat? ME ZANIMA TVOJE MNENJE, da se česa še naučim :grim

ti maš itak sm še kardan  tak da ne rabš mnenja o verižnem pogonu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!