Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Če kdo pozna dobre oglasne strani strani, tipa avto net ali mobile de v tujini.

Italija, Anglija, Nizozemska, Avstrija ...

Naj prosim napiše linke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari, v napačni temi si... tist je motor za začetnika tema, to pa oglasi iz interneta :)

 

ampak, se bo našel nekdo, ki ti bo odgovoril na vprašanje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce se ne motim je bil nekje ze omenjen, da je lep pa ok, ampak cena je pa grda. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kufra tut... Če ga kupiš, prvo špricni kufre na črno.. ;) Pa mogoče še ščepec oranžne.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kufra tut... Če ga kupiš, prvo špricni kufre na črno.. ;) Pa mogoče še ščepec oranžne.. :D

 

Bolj me zanima, če ve kdo kaj o zgodovini, ohranjenosti, oz. če je kaj sumljivega na njem...cena se mi zdi kar visoka, res pa je da jih ni veliko na trgu.  Kdorkoli?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj me zanima, če ve kdo kaj o zgodovini, ohranjenosti, oz. če je kaj sumljivega na njem...cena se mi zdi kar visoka, res pa je da jih ni veliko na trgu.  Kdorkoli?

 

bom mal pomagal ;)

 

http://www.motosvet.com/tabla/topic/15312-ktm-lc8-950-in-990-adventure-s/page-84

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stabilizator krmila je gor, hmmm pa kot iz škatlice... bi blo za pogledat kolko je zbledela barva ker smrdi po oklep dol, poliestri gor (pista - stabilizator) in potem ko je za vložit konkreten denar v morebitno obnovo drobovja orignal plastike gor. Prodam kot nov super ohranjen. :whistle:

Seveda se pa lahko konkretno motim in je vredna nakupa. Še sam bi jo mel a v začetku sezone so ponavadi za nekaj tako ohranjenega ponavadi hoteli več. Sploh za robo ki gre. Svetujem previdnost in pregled mehanika. Na oko je lepotička ni kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem no, kdo pa se še s temi F-kami vozi po pisti. Jo grem dones za foro pogledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa treba vzet tudi v zakup, da opcije NEKARAMBOLIRANO ni odklukana. Piše da je nepoškodovano, kaj je blo pa prej pred tem stanjem....ja nič je glih za pogledat, drgač lahko še toplo vodo odkrijemo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!