Skoči na vsebino

Racing underground


Priporočene objave

Ker mi nikakor ne rata dobit invitation code za Racing Underground bi prosil če mi jo lahko kakšen član odstopi.

V zameno imam nekaj vabil za TorrentLeech.

Če kdo odstopi mi naj pošlje na mail v profilu.

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par dni po talanju invitov po motosvetu se je užgalo tole:

Out of respect of our cappers and the community as a whole, please do not upload RU files elsewhere. Keep in mind that cappers have invested a lot of money, time and energy in bringing you these files. It would be a shame if they would stop capping because of this reason...

upam de je to sam naklučje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

tudi jst prosim za invite, če ma kdo viška... hvala, in seveda :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par dni po talanju invitov po motosvetu se je užgalo tole:

Out of respect of our cappers and the community as a whole, please do not upload RU files elsewhere. Keep in mind that cappers have invested a lot of money, time and energy in bringing you these files. It would be a shame if they would stop capping because of this reason...

upam de je to sam naklučje!

kaj so to "cappers"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj so to "cappers"?

To so tisti, ki pripravljajo vsebine, ki jih kasneje "dolvlečemo" s torrenti. Torej kopirajo/ripajo DVD-je ali pa snemajo vsebine iz plačljivih strani in jih nalagajo na (v tem primeru) racing underground. Ker pa obstaja miljone torrent strani, pa obstajajo tudi taki, ki povezave do vsebin(torrente) prenašajo tudi na druge trackerje. Na to opozarja tisto kar je cartman prilepil. Če povzamem, to je tako, kot da bi od cigana kupil baker po "nabavni ceni", drugim ciganom pa to nebi bilo všeč. Sicer pa razumljivo, vsak želi povečati obisk na svojem trackerju in to, da nudijo določene vsebine samo oni je seveda eden od teh načinov.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so tisti, ki pripravljajo vsebine, ki jih kasneje "dolvlečemo" s torrenti. Torej kopirajo/ripajo DVD-je ali pa snemajo vsebine iz plačljivih strani in jih nalagajo na (v tem primeru) racing underground. Ker pa obstaja miljone torrent strani, pa obstajajo tudi taki, ki povezave do vsebin(torrente) prenašajo tudi na druge trackerje. Na to opozarja tisto kar je cartman prilepil. Če povzamem, to je tako, kot da bi od cigana kupil baker po "nabavni ceni", drugim ciganom pa to nebi bilo všeč. Sicer pa razumljivo, vsak želi povečati obisk na svojem trackerju in to, da nudijo določene vsebine samo oni je seveda eden od teh načinov.

lp

morm rečt de sm v letu ali dveh samo enkat našel vsebino plačljive webstrani. na RU downloadam dirke ki jih pač ne predvajajo. oziroma, naš kabelski operater tega nima. lani je eurosport predvajal samo eno wsbk dirko, drugo sem po pravilu zdownloadal ker pač nimam eurosport 2. podobno je z F1, ni plačljiva ampak je zripan BBCjev prenos z oddajo pred in po dirki. komentarji in insiderske informacije brundla jordana in coultharda. . motogp je še zmer z moodyjem in Ryderjem, plus neil spalding. WRC mi je popolnoma nedostopen, na RU sta na voljo dva recapa. od motors TV in meni ljubši ESPNjev.

Ena prednost RU je predvsem divja ažurnost treh šterih capperjev. stvar je on line 20 minut po koncu prenosa in zarad relativno lojalne klientele je prenos dober.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pisal bolj na splošno glede "cappinga", ker osebno nimam dostopa do RU, se pa zanj vsekakor priporočam, če ima kdo viška. :)

Lp a.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Ali se je kdo uspel prijavit na nov naslov s starim accountom iz RU?

Da... Account je stari, ampak je geslo spremenjeno in moraš kliknit 'Recover my Racing For Me password', pa ga dobiš po mailu.

D.

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!