Skoči na vsebino

Swamiji zlorabljal mladoletnice


Schumy

Priporočene objave

Zelo popularna joga v Sloveniji ima škandal. Pri Jogi v vsakdanjem življenju ne gre le za jogo, pač pa za religijo in pravi kult, kjer mlade punce dobivajo skozi prepevanje, podredljivost in serviranje guruju vsakodnevno info, da morajo za guruja naredi kar jim ukaže, ker je to največja sreča in največji pospešek za njihov duhovni razvoj. Nekaterim oboževalkam Svamijija je to mogoče všeč, po nekaj primerih v preteklosti pa se je v teh dneh sprožil plaz prijav vedno več žensk, ki se jim je to dogajalo pred več leti in si do zdaj niso upale o tem govoriti, saj so jih v posamičnih primerih razglasili za neprisebne in jih izključili iz joga družbe. Posledice imajo še sedaj, travme pa so podobne ali iste kot pri vsakem incestno zlorabljenem otroku, kajti Swamidji je bil za te mladoletnice in tudi starejše nadomestni oče, pravzaprav še več kot oče, ker je tudi bog. Gre za religiozno navezanost in izkoriščanje te navezanosti za zelo profane namen. Škandal ni vezan le na Slovenijo ampak se širi tudi po drugih kontinentih- od Avstralije, Kanade, ZDA in Indije. http://swamijiwatch.blogspot.com/

Sama sem mnenja,da je to Interesting in se sprašujem,da če gre tukaj za sum ali za utemeljen sum?

Govori se,da baje v prejšnjih letih so se javljale le posameznice,vendar so jih razglašali za nore in so se raje umaknile in utihnile.Zdaj pa se je usul cel plaz,prizadete ženske se povezujejo,v Srbiji pa so odstopili vidni člani in večina tehnične ekpie in tukaj naj bi šel

za utemeljen sum s spiskom žensk,ki bodo pričale.

Kaj naj rečem??

Hmmm

da ne bo kdo rekel,da sem nepristranska,ker sem tudi sama Swamijijeva učenka..

Toda...

Ne dolgo tega sem vidla na srbski nacionalni televiziji nastopati swami Cidananda,ki je swamijijev najvišje rangiran učitelj...

Sem šla malo čekirat po spletnih straneh,tudi tračarskih,pa nikjer nobene omembe...

Ok govorice blablabla ampak sama sem skeptična glede tega, ker ne vem, česa bi se lahko bali ljudje,ki bi bili žrtve spolne zlorabe indijskega guruja v Avstriji oz. Srbiji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a niso sanje vsakega vernika/ce da se da dol z bogom ! da ima boga v sebi ! al pa da vsaj verjame da je bog ! ker božja kurčina ...... mora biti ...... najmanj božanska ! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Saj nevem v kateri panogi še ni bilo škandala....

Prvič slišim, da nekdo religijo označi za panogo. Ampak če dobro pomisliš, je res panoga, ki se ukvarja z nategovanjem ljudi, dobesedno in v prenesenem pomenu. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Zelo popularna joga v Sloveniji ima škandal. Pri Jogi v vsakdanjem življenju ne gre le za jogo, pač pa za religijo in pravi kult, kjer mlade punce dobivajo skozi prepevanje, podredljivost in serviranje guruju vsakodnevno info, da morajo za guruja naredi kar jim ukaže, ker je to največja sreča in največji pospešek za njihov duhovni razvoj. Nekaterim oboževalkam Svamijija je to mogoče všeč, po nekaj primerih v preteklosti pa se je v teh dneh sprožil plaz prijav vedno več žensk, ki se jim je to dogajalo pred več leti in si do zdaj niso upale o tem govoriti, saj so jih v posamičnih primerih razglasili za neprisebne in jih izključili iz joga družbe. Posledice imajo še sedaj, travme pa so podobne ali iste kot pri vsakem incestno zlorabljenem otroku, kajti Swamidji je bil za te mladoletnice in tudi starejše nadomestni oče, pravzaprav še več kot oče, ker je tudi bog. Gre za religiozno navezanost in izkoriščanje te navezanosti za zelo profane namen. Škandal ni vezan le na Slovenijo ampak se širi tudi po drugih kontinentih- od Avstralije, Kanade, ZDA in Indije. http://swamijiwatch.blogspot.com/

Sama sem mnenja,da je to Interesting in se sprašujem,da če gre tukaj za sum ali za utemeljen sum?

Govori se,da baje v prejšnjih letih so se javljale le posameznice,vendar so jih razglašali za nore in so se raje umaknile in utihnile.Zdaj pa se je usul cel plaz,prizadete ženske se povezujejo,v Srbiji pa so odstopili vidni člani in večina tehnične ekpie in tukaj naj bi šel

za utemeljen sum s spiskom žensk,ki bodo pričale.

Kaj naj rečem??

Hmmm

da ne bo kdo rekel,da sem nepristranska,ker sem tudi sama Swamijijeva učenka..

Toda...

Ne dolgo tega sem vidla na srbski nacionalni televiziji nastopati swami Cidananda,ki je swamijijev najvišje rangiran učitelj...

Sem šla malo čekirat po spletnih straneh,tudi tračarskih,pa nikjer nobene omembe...

Ok govorice blablabla ampak sama sem skeptična glede tega, ker ne vem, česa bi se lahko bali ljudje,ki bi bili žrtve spolne zlorabe indijskega guruja v Avstriji oz. Srbiji?

Glej!! Bila si, oziroma si njegova učenka. Kako je možno da z vsemi svojimi čuti ne moreš zaznati ali je to dobro ali slabo?? Kako je to sploh mogoče in povrh tega da si ženska, čutno in intuitivno bitje pa ne zmoreš zaznati kdaj ti nekdo hoče dobro ali slabo!!!eek.gif Pa vsaka ovca ve kdaj ji grozi nevarnost!! Pa nej meni nekdo razloži kako je možno posilit žensko brez agresivnega nastopa?? Po moje so to punce ki jim na moč godi publiciteta še bolj pa dejstvo da javnost izve da so ga vlekle samemu Svamidžiju! surrender.gif Seveda pa kak cekin vedno prav pride in ker vemo da Swamiji ni ravno revež poizkušajo tudi kaj iztržit! Sicer pa vemo zakaj punce tako veselo hodijo v Indijo. Ni ga indijca ki je nebi hotel pa če je še tko čudna. Belke so tam enostavno boginje. Cunjice so poceni, hrana in bivanje tudi. Pa še indijci imajo precej manj zavor kot evropejci.trance_25_naughty.gif

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, kako vam perejo možgane z temi joga forami ampak, vem da moja šefica se z tem ukvarja že 15 let in jo imam za noro počasi.

Če jo napizdim, mi reče da me napadjo demoni.

Cjah... :wallbash:

Glede tega, kar si napisala pa itak škoda besed. Vsak si izbira svojo vero in za posledice je sam kriv. Če lahko tej Jogi rečem sploh vera. :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kure, k jim pride prepočasi...bleeeeee evilgrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je osnovni problem neprevzemanje osebne odgovornosti. Človek pride k "mojstru" in ponižno reče. Tukaj sem, vam na voljo, naredi nekaj iz mene, in se prepusti duhovnim vodjem ki so več ali manj (zame) koristoljubni pokvarjenci. Nimaš lepšga, narediš joga center in že ti mladina plačuje patentirano duhovnost. Imaš lep razgled nad virtualno umirjeno populacijo ki hrepeni po razsvetljenju a hkrati bezljajo in blejejo kot ovce. Izkušen pastir jih lahko natera kamorkolislap.gif. Sej ne rečem, res imamo čist podivjan tempo (sploh bajkerji, Ne tisti klopcarji) in na nek način se je treba umirit.

Verjetno v nobenem primeru ne smeš svoje usode zaupat tujcu.surrender.gif sploh ne če vozi avto po tvojem pasu trance_21_laughing1.gif

Lolyx če imaš probleme z demoni ni problema, obstajajo exorcisti ki to porihtajo. Če pa tako misli samo tvoja šefica posem pa že res predolgo dela jogo trance_41_w00t2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

call me stupid ampak nisem vedel da je joga neka religija. vedno sem mislil da je to sproščanje, "šport", gibanje, meditacija. da pa potem eni padejo v neke globoke duhovne zadeve pa je jasno, eni so ovce in komaj čakajo da jim nekdo razloži smisel življenja. tako kot pri vsaki stvari, ko nekaj začneš preresno jemat in ti postane smisel in vodilo v življenju je sranje.

vsaka podobnost z nekaterimi "bajkerji" je zgolj namerna :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

call me stupid ampak nisem vedel da je joga neka religija. vedno sem mislil da je to sproščanje, "šport", gibanje, meditacija. da pa potem eni padejo v neke globoke duhovne zadeve pa je jasno, eni so ovce in komaj čakajo da jim nekdo razloži smisel življenja. tako kot pri vsaki stvari, ko nekaj začneš preresno jemat in ti postane smisel in vodilo v življenju je sranje.

vsaka podobnost z nekaterimi "bajkerji" je zgolj namerna :evilgrin:

Stupid!!! trance_21_laughing1.giftrance_21_laughing1.gif

To kar poznaš ti je le vstopna krinka. Res ljudje rabimo sprostitev in umirjanje saj podivjano tipkamo pozno v nočtrance_41_w00t2.giftrance_21_laughing1.gifAmpak ker je naša vrsta nagnjena k pretiravanju se dogaja da zadeve kot je človeška neumnost v resnici sploh nimajo konca. Imaš prav!! Življenje je ena hecna jeba ki nikol ne pove kje te bo klepnila po buči. trance_43_wavetowel2.gifhttp://www.youtube.com/user/smpfilms#p/c/65E35834C31BA1EE/21/CNk9KNVtnRw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lolyx če imaš probleme z demoni ni problema, obstajajo exorcisti ki to porihtajo. Če pa tako misli samo tvoja šefica posem pa že res predolgo dela jogo trance_41_w00t2.gif

Za 1x mi je to samo ona rekla...zdej čakam, da mi še kdo to reče pol bom moral poiskat pomoč pri exorcisti. :book::kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1

Joga ni religija

2

Joga je tehnika katero uporablja budizem ali zenbudizem (in razne sekte na to temo) za približevanje Bogu. Zato se joga trenira in prakticira - kot molitve v RKC niso vera, ampak tehnika/dejavnost.

3

Uvodni zapis mi glede na

".. je una rekwa, da ve, k ji je ena solatarca s tržnce povedawa, k pozna eno is Bosne, k jo je fukow guru..." tehniko sporočanja in argumentiranja

zelo smrdi po RKC propagandi.

Statistike namreč kažejo zelo velik usip EU-vernikov v RKC. V Nemčiji in Avstriji je glede tega že prava panika (V Italiji se pa tudi dogaja), saj se govori (v glavnem zaradi pedofilskih afer) o nekaj tisočih, ki VSAK mesec pošljejo RKC u tisto podpasno hrbtno smrdljivo luknjo. Potem mora pa RKC tudi nekaj storiti glede tega - nekateri ljudje pač zaradi svojega ovčjega karaktera NUJNO potrebujejo pastirja.

:fredy:

:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!