Skoči na vsebino

kako se znebiti prask


beuni

Priporočene objave

hallo...

Pred kratkim sem kupil nov avto natančneje v ponedeljek, včeraj zvečer pa si je neke "#!%#$$%$"#! sposodil moja vrata za čečkalnico s ključem :(

stvar je hudo moteča! Če ma morda kdo kakšen dober predlog, kako se najhitreje in ceneje praske znebit mi ga naj prosim zaupa....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hallo...

Pred kratkim sem kupil nov avto natančneje v ponedeljek, včeraj zvečer pa si je neke "#!%#$$%$"#! sposodil moja vrata za čečkalnico s ključem :(

stvar je hudo moteča! Če ma morda kdo kakšen dober predlog, kako se najhitreje in ceneje praske znebit mi ga naj prosim zaupa....

Popravilo prask

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hallo...

Pred kratkim sem kupil nov avto natančneje v ponedeljek, včeraj zvečer pa si je neke "#!%#$$%$"#! sposodil moja vrata za čečkalnico s ključem :(

stvar je hudo moteča! Če ma morda kdo kakšen dober predlog, kako se najhitreje in ceneje praske znebit mi ga naj prosim zaupa....

Če je več prask se ti bolj splača vrata prebarvat, kot praske popravljat, ker bo vedno malo vidno.Kajti vrata ni problem pobarvat lahko se jih celo sname in pobarva tako sploh avta ni potrebno celega zadekat in vozit v kake kabine.Jaz bi ti svetoval vprašaj kakega ličarja koliko bi to stalo saj ni več za barvat kot 1 kvadratni meter !

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Če pa imaš zavarovana parkirišča ali vandalizem, pa sploh ni problem....

če imaš zavarovano parkirišče ne bo zavarovalnica nič plačala če ni poškodba od avta. samo če imaš vandalizem ti krijejo ampak to pa dvomim da ima dosti ljudi glede na ceno.

praska je relativna stvar, odvisno kako globoka je pa kakšna barva avta je. lahko se spolira, barva delno ali celo ampak pomoje bo težko prek foruma rečt, najboljše it do ličarja da pogleda in da mnenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je to kateri od teh treh http://www.motosvet....ost__p__1841857 se na tvojem mestu ne bi sekiral ... saj ne da ne bi bili u redu ..samo 7 let star avto ( ki je najmlajši ) pa res ni ravno za ven past , če ti nekdo ( itak da je navaden prasec) naredi prasko....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!