Skoči na vsebino

Micra vs. Twingo


AREA

Nissan Micra vs. Renault Twingo  

2 članov je glasovalo

  1. 1. Nissan Micra vs. Renault Twingo

    • Micra
      5
    • Twingo
      13


Priporočene objave

No zdaj je prišla na trg nova Micra, oblikovno všečna, mislim da je prava konkurenca avtomobilom v svojem razredu. Recimo Twingu. Kaj mislite?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da sta po zunanji velikosti res kar precej enaka v notranjosti pa mislim da twingo glede prostornosti pošteno nese micro. Gledam sliko nove micre v reviji pa se mi zdi ful nekam znana tako od spredaj kot zadaj. Počakajmo da se še twingo malo pomladi saj mislim da je tvingo star že kar pošteno vsaj 5let če ne že kakšnih 8 in tako bo moral iti vsaj pošteno v kako kozmetično delavnico če ne celo kar v kleparsko!

Je pa kolega kupil novega Twinga in je imel po dveh letih dovolj letanja po servisih in dolivanja olja in ga je prodal! :o Zato za mene nihče od naštetih če pa že bi, bi pa za twinga saj mislim da je kolega imel pač nesrečno roko pri izbiri ključa!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te mogoče spominja na VW-jevega Beetla? :wink:

Tud na tega med drugim pa še eden se mi podi nekje po glavi!

Je pa hrošč kar dobra primerjava kar se oblike tiče da se ne bi spet kdo spotaknu ob ne vem kaj že :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Renault je pač Renault-no je pa res da so se z Nissanom združl!!Stara Micra me ni prepričala z kvaliteto glede na ceno!O tvingotu pa takole sem ga vozu in je pravi cukrčk in še tole je najbolj kul avto za mlade bejbike!V kaki viola al pa črni barvi z kako blondo res seka!!Aja pa čist more bit! :D :P :oops: :oops: :oops: :oops:

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Renojevi avto so mi bli sicer vedno vsec sam niso pa tolk varni kot so pa keri drugi npr... Po kvaliteti so pa res boljsi od Nissana.

Kako ne? :shock: No ja, vsaj za zadnje modele Renault dobiva vse zvezdice pri crash testih ... Sicer so oni testi bolj tako, nek pokazatelj so pa vseeno. Laguna 2, Megane 2 ... :)

Nissan - Renault ... v bistvu ista firma, Nissan je kolikor vem pod okriljem Renaulta :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tvingo je zakon......v njem se tako fino spi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Preizkušeno deluje........štirje komadi celo noč prespal v twingiču :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!