Skoči na vsebino

125 ccm Bikes Road Trip


nesrecnez

Priporočene objave

san marino bi bla zlo dobra. Lahko se zasidramo v riminiju (tm mi je bla plaža konc všeč), pa v feraro ferarije pogledat. Lohka se tud proti plačilu (nevem več kok) zapeleš za 10min s ferarijem. V planu mam San Marino tk da upam da mi/nm bo ratal kej skp spacat :D

z 125 nameravaš ti to?

če se zmenimo za 250+ sem za... konc julija cca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

125 ccm :) počas mal, čez omejitve pa bo kul..se eno noč prespi in nasledn dan naprej..moj motor bo zihr zdržau kr če sm delu prek 500km pa sma bla z mojo oba na motorju nima kj bit če bom zdej sam, pa naredm še pou tulk zram.:) šlo bi s epa itak enkrat polet..pa skos ob vodi, bi znal bit kr lepo:) razn če ma kdo kako bolšo idejo:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z 125 nameravaš ti to?

če se zmenimo za 250+ sem za... konc julija cca

jp z 125 kr do konc sezone ne bo nč močnejšga. Sej lohka sta dve skupini. Ena 125ccm ostalo pa skp. In so točke kjer se bi dobival ( velik v prednosti tud nebi bli ziher ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm tkoj za, se upam z 2t brez problema :D če pa ribne me bo pa kšn uzad pelu x)

Popravljeno . Popravil Kvasko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no naj kdo neki ornk organizira:) jst nebom kr sn se za ta dogodek ko je že mim fjst trudu in je prpadl:) pridem pa 100% če bo le cajt, vreme name ne vpliva!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo fantje..kdor želi se lahko pridruži meni in sovozniku ko greva 24-26.6. na motozbor k FSMC v Vinico in pa potem od 4.7-11.7. ko greva po balkanu. obiskala boma vse države na jugu, Baščaršijo v Sarajevu ter motozbor v Apatinu:) nato se vrnema..torej kdor gre zraven ga čaka 1 teden kampiranja:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!