Skoči na vsebino

OTVORITVENO MAKSI SKUTER SREČANJE - "POSAVJE 18.-19.06.2011"


pelikan

Priporočene objave

Evo, prvi dan srečanja uspešno in po planu zaključen.

Jutri pa še drugi del in zaključek ..... luštno bo ....

Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo nas .... Maxiscooter vikend Posavje 2011 je zame zaključen.

Dva prečudovita dneva, polna zanimivih vtisov Posavja in okolice, prečudovitih kilometrov in "posebnih" ljudi ;)

Moj drugi dan je bil sicer avtomobilističen a le tako sem se vam lahko pridružil in pripeljal zraven vse ki so na dogodek želeli.

Do naslednjič bo treba kak avtobus organizirat ;)

Seveda pa vsa zahvala za prečudovit vikend organizatorjema, ki sta vse zrihtala, uredila in nas povabila.

Pa seveda še posebej vsakemu udeležencu. Prečudoviti ljudje ste in zaradi vas je vedno tako luštno.

LP

Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo nas .... Maxiscooter vikend Posavje 2011 je zame zaključen.

Dva prečudovita dneva, polna zanimivih vtisov Posavja in okolice, prečudovitih kilometrov in "posebnih" ljudi ;)

Moj drugi dan je bil sicer avtomobilističen a le tako sem se vam lahko pridružil in pripeljal zraven vse ki so na dogodek želeli.

Do naslednjič bo treba kak avtobus organizirat ;)

Seveda pa vsa zahvala za prečudovit vikend organizatorjema, ki sta vse zrihtala, uredila in nas povabila.

Pa seveda še posebej vsakemu udeležencu. Prečudoviti ljudje ste in zaradi vas je vedno tako luštno.

LP

Blond

Midva sva tudi že doma. Hvala @posavcu in ženi za organizacijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo pozdravljeni vsi udeleženci Posavja 2011...

Hvala vsem za odlično in prijetno družbo, polno smeha in dobre volje...

Še enkrat pa pohvala @Posavcu in ostalim za odlično izpeljan izlet...

Še enkrat HVALA VSEM.

Se slišimo, vidimo...

Lep maxi :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi iz moje strani pozdrav vsem in zahvala za lep izlet ter prijetno druženje čeprav iz moje strani samo en dan, pa vendar sem maximalno užival. Bom probal čim prej skupaj spacat video in slike da si jih boste lahko ogledali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MAXI :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1:

S sopotnico se zahvaljujeva vsem za lepo udeležbo na Srečanju v POSAVJU 2011, za prijetno družbo, za vse spodbodne besede in zahvale.

Bom uporabil besede gospe Jožice iz Repnic, če ste bili zadovoljni povejte vsem, tudi tistim kateri niso bili z nami, če pa je bilo karkoli narobe pa povejte samo meni.

Me veseli, da ste srečno prispeli tudi domov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi z moje strani

hvala @Posavcu , njegovi boljši polovici in podmladku na pripravo in postrežbo ter urejanje za naše dobro počutje ,

hvala kolegom maxiscooteristom in motoristom za " pridnost " in strpnost pri vožnji ..

hvala vsej družbi za izredno preživljen vikend v družbi dobrih in srčnih ljudi in

hvala ( tudi tukaj ) našemu prijatelju iz Osijeka " @osnexus " za ponoven prihod na naše druženje .. in mislim da, lahko povem v imeu vseh, da je vedno dobrodošel..

tudi jaz že varno v domačem zavetju in vse je šlo OK ..

torej še enkrat .. hvala za vse ..

slike pa sledijo ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eto v celem kosu doma,vsem pozdrave in poljubčke(bolj nežnim dušam),lepo je bilo spoznat tudi nove maxije-lj in obalnike,tako da je vse ok in hvala posavju... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa še en posnetek, ko smo se peljali na Lisco.

Da imamo te posnetke je zaslužen naš Jernej, jaz sem jih samo malo obdelal, da so v taki obliki, da sem jih naložil na YouTube.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MAXI SREČANJE POSAVJE je tudi uradno zaključeno. Vsi smo prispeli srečno in zdravo domov. :worship: :worship: :yea2: :yea2: :OK: :OK:

Milijonkrat HVALA @Posavcu in njegovi družini za BREZHIBNO IZPELJAVO SREČANJA. Upam si govoriti v imenu vseh udeležencev, da so se gostitelji MAXImalno izkazali z njihovo gostoljubnostjo, gastronomskimi dobrotami, s presenečenjem pri pripravi daril za vse udeležence srečanja in vso toplino srca, ki nam jo znajo nuditi POSAVCI.

Zahvale tudi vsem udeležencem srečanja iz daleč in blizu. V mislih imam predvsem udeleženca iz Osijeka. Hvala na druženju tudi ekipi iz Zagreba ter motoristoma iz Italije kot velika fana maxiscooter ekipe. Udeležba je bila številčno bogata, zato pa bi se zahvalil @Pelikanu, kateri ima velikeeeee zasluge, da se je druženje ljubiteljev maxiscooterjev sploh začelo. Hvala vsem udeležencem srečanja za dobro in prijetno druženje. :OK: :OK: :D :D :notworthy: :notworthy:

Za zaključek pa le to: SE VIDIMO 03. in 04. SEPTEMBRA ob zaključku sezone na VRŠIČU.

post-23577-0-04484500-1308512235_thumb.jpg

post-23577-0-26560700-1308512278_thumb.jpg

post-23577-0-55330200-1308512390_thumb.jpg

post-23577-0-20770700-1308512452_thumb.jpg

post-23577-0-08580100-1308512498_thumb.jpg

post-23577-0-72499500-1308512534_thumb.jpg

post-23577-0-98539800-1308512592_thumb.jpg

post-23577-0-99642100-1308512649_thumb.jpg

post-23577-0-39316100-1308512686_thumb.jpg

post-23577-0-13189800-1308512722_thumb.jpg

post-23577-0-14468000-1308512773_thumb.jpg

post-23577-0-80851000-1308512821_thumb.jpg

post-23577-0-80388800-1308512869_thumb.jpg

post-23577-0-97645200-1308512904_thumb.jpg

post-23577-0-15823900-1308513003_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No uspelo mi je urediti še tretji filmček in ga dati na YouTube.

Fotke pa dala moja sopotnica na njen facebook, sicer še ne od današnjega dne, ker jih še nisem zložil iz fotoaparata. Se potrudim, da bo to kmalu.

MAXI :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neću odgovoriti na ovu provokaciju....

Tomislave šta da ti kažem ..... več radim plan za sledeči maxi meet nekde u Africi

Vrlo mi je drago što smo se vidjeli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole pa je routa prvega dne

Maribor, Celje, Laško, Sevnica, Sevniški grad, Lisca, čez Krško do Repnice nato pa nazaj čez Brežice v Krško kjer smo se razšli.

Z GTo-jem pa sva potem šibala čez Podsredo, Podčetrtek, Poljčane, Bistrico za Maribor.

GTo je bil verjetno malo jezen na mene po kateri poti sem ga zapeljal domov.

Nabrala sva 296 v 14 urah.

Blond

z drugim dnem se ne bi hvalil ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz se moram zahvaliti organizatorjem za zelo dobro organizacijo (seveda lahko govorim samo za prvi dan, ker me je v nedeljo odplavilo)

Res se je potrudila vsa "družina" "Posavc". worship.gif

Seveda se zahvaljujem tudi vsem udeležencem srečanja za prijetno in veselo druženje trance_05_banana.gif

Upam kmalu na ponovno snidenje :surrender:

Lep pozdrav in še enkrat hvala !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Tudi jaz bi se zahvalil vsem za prekrasen vikend. Imel sem se super in komaj čakam kdaj bomo šli naslednjič.

p.s.

Ko redim slike vam bom posredoval

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi midva bi se rada zahvalila organizatorjem: družini POSAVC, štoperjem,

vozniku na začelju ( izkazal se je tudi pri tehnični pomoči ),

prijatelju ki nas je v nedeljo zjutraj zapustil in odpeljal oblake sabo :kva2:

Skratka vsem udeležencem za prijetno druženje

Pozdrav iz sončnega Kopra :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pridružujem vsem pohvalam, saj drugega niti ni mogoče povedati, edino malo me skrbi, ker smo se imeli tako lepo, moja pa ni bila zraven....pa se boji, da to ne postane stalnica headbang.gifwallbash.gifheadbang.gifwallbash.gif.. , kot pri nekaterih drugih eek.gif

Ne, ne brez heca vsaka čast domačinoma, mladini, vsem udeležencem za prijetno druženje, varno vožnjo!!!, lepe spomine,

pa tudi kelnerju drinka.gif za humoritičen vložekslap.gif...Janko ne sekiraj se,saj je že mino!

Želim NAM še veliiiiko, srečanj in kmalu na snidenje! Tisti pa, ki niste bili zraven, naj se vam cedijo sline trance_25_naughty.giftrance_30_punk.gifgrim.gif .

Leptrance_43_wavetowel2.gif iz Prekmurja, (tudi od Mickebiggrin.gif)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljena Maxi družba,

Najprej naj ponovim obžalovanje, da se nisem mogel udeležiti srečanja v lepem in gostoljubnem Tomislavovem Osijeku. Žal se prav vsakič iz različnih razlogov ne bo dalo udeleževati (še posebej mi je žal, da se nisem družil z vami na Hrvaškem), srce pa je bilo in bo vedno z vami.

Kar se tiče preteklega vikenda, pa enostavno moram tudi jaz izraziti navdušenje nad maxi druženjem in se zahvaliti vsem sodelujočim za ponovno tako prijetno in zabavno, predvsem pa sproščeno vzdušje. Lepa hvala vsem Posavcem, najlepša pa kakopak našim "Posavcem". Zlata družina :) Lepa organizacija z atraktivno vožnjo in zanimivimi ogledi. Zelo mi je všeč, ker je bila tudi na tem srečanju karavana na cesti profesionalno vodena in zopet ni bilo nobene nesreče, do katerih lahko v tako številni "anakondi" hitro pride.

Meni je strašno žal, ker nisem mogel ostati v vaši družbi (ampak 60 letnica očeta je pač neponovljiva), ne glede na vreme v nedeljo. Vreme je med takimi ljudmi na motorju popolnoma brezpredmetno. Ali kot je rekel meteorolog na Lisci: "Vreme je vedno lepo, samo obleči se je treba prav!" :)

Prilagam nekaj mojih GSM slik.

Do naslednjič, že komaj čakam!

Lp, Aleš

post-22483-0-83114300-1308565612_thumb.jpg

post-22483-0-28274900-1308565667_thumb.jpg

post-22483-0-77787900-1308566950_thumb.jpg

post-22483-0-11819000-1308567086_thumb.jpg

post-22483-0-15193800-1308567131_thumb.jpg

post-22483-0-53801000-1308567240_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil AliFrei
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me veseli da ste se imeli lepo, jaz pa sem se žal zadnji trenutek odločil za drugo smer (povabilo) in ne z motorjem, kar je za mene in ženo bil neki popolni nov izziv in je bilo prečudovito. Je pač tako da ne moreš biti na dveh koncih hkrati. Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!