Skoči na vsebino

Vožnja brez izpita a kategorije


yamaha2025

Priporočene objave

Tudi takole si predstavljam da mašina pade v znak.

No, ja, ne želi drugemu nesreče ... saj veš, kako gre naprej. Mislim, res ne bi s Heleno Blagne ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v Sloveniji smo, tako da piši slovensko...

in ja zelo težko je uporabiti prevajalnik....

pa tolk o temu kdo pametuje :whistle: :whistle: :whistle:

cakam, ko bos prvic uporabil "mocvirscino". :evilgrin:

BTW spanscina je tudi uradni jezik v EU. :whistle:

pa malo na haldno bos sel (in tebi podobni), ce ne boste na brzino se nehali obmetavati z raznimi substandardnimi floskulami, ki ne nakazujejo nic drugega, kot nivo govornika. :rtfm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cakam, ko bos prvic uporabil "mocvirscino". :evilgrin:

BTW spanscina je tudi uradni jezik v EU. :whistle:

pa malo na haldno bos sel (in tebi podobni), ce ne boste na brzino se nehali obmetavati z raznimi substandardnimi floskulami, ki ne nakazujejo nic drugega, kot nivo govornika. :rtfm:

Jaz sem še za manj sedel :rolleyes:

Nivo na splošno (razen nekaj izjem) niti ni zelo slab, v primerjavi z drugimi forumi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cakam, ko bos prvic uporabil "mocvirscino". :evilgrin:

BTW spanscina je tudi uradni jezik v EU. :whistle:

pa malo na haldno bos sel (in tebi podobni), ce ne boste na brzino se nehali obmetavati z raznimi substandardnimi floskulami, ki ne nakazujejo nic drugega, kot nivo govornika. :rtfm:

KVA pa je? - je to kul? :evilgrin:

ah če ti po pravici povem, če me daš na hladno za celo leto mislim da ne bom nič zamudil ker na ta forum spadajo sami veleumi...tko da ;)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KVA pa je? - je to kul? :evilgrin:

ah če ti po pravici povem, če me daš na hladno za celo leto mislim da ne bom nič zamudil ker na ta forum spadajo sami veleumi...tko da ;)

LP

Vsaj delaj se, da boš žalosten in solze točil v Ljubljanco.:doze: To pa ostalim že lahko privoščiš..)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaj delaj se, da boš žalosten in solze točil v Ljubljanco.:doze: To pa ostalim že lahko privoščiš..)

:cry:

, ;

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od danes naprej imam opravljeno A kategorijo in lahko se bom od sedaj vozil legalno in ne bom za večino od vas nič več neumen, brez pospravljenega podstrešja ipd...pri svojih 40 letih...

Kaj točno hočeš zdaj? Nagrado? Sploh pa je to še en dokaz o nezrelosti uporabnikov. Potem pa jamrate kako vas pajaci (aka. policija) ustavlja. Izpit na cesti dejansko ne pomeni veliko (to je samo šminkerija za pajace). Izkušnje štejejo.

Popravljeno . Popravil SmoukiBanana
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Ne verjamem, da bi že v prvo vzeli motocikel...., če si brez izpita...

Če pa si povrh še brez registracije, potem pa je res kriza in v tem primeru bi tudi jaz bil za, da se motocikel odvzame. Zavarovanje pa je res neka nuja in obveza....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne verjamem, da bi že v prvo vzeli motocikel...., če si brez izpita...

Če pa si povrh še brez registracije, potem pa je res kriza in v tem primeru bi tudi jaz bil za, da se motocikel odvzame. Zavarovanje pa je res neka nuja in obveza....

Kaj ti bo zavarovanje, če nimaš izpita? ...

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne verjamem, da bi že v prvo vzeli motocikel...., če si brez izpita...

Če pa si povrh še brez registracije, potem pa je res kriza in v tem primeru bi tudi jaz bil za, da se motocikel odvzame. Zavarovanje pa je res neka nuja in obveza....

Jaz ne razumem, kaj je tu za dedebatirat kaj mora biti mora biti.Takšnim ko nimajo izpita in jih dobijo bi jim dal doživljensko prepoved opravljanja izpita, motor pa itak v prešo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne verjamem, da bi že v prvo vzeli motocikel...., če si brez izpita...

Če pa si povrh še brez registracije, potem pa je res kriza in v tem primeru bi tudi jaz bil za, da se motocikel odvzame. Zavarovanje pa je res neka nuja in obveza....

Kar verjemi :(

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti bo zavarovanje, če nimaš izpita? ...

Ne dobiš še kazni za neregistrirano vozilo. ;)

Stroške morebitne nesreče pa itak kriješ sam, ker si brez veljavne vozniške oz. zavarovalnica jih potem terja nazaj.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!