Skoči na vsebino

Vožnja brez izpita a kategorije


yamaha2025

Priporočene objave

bedak si že tako ali tako in se vidi da si razvajen mulo ki misli da je najpametnejši in pol še tu pamet soliš da pomagaš drugim???...človek razmisli malo, ljudem kot si sam BIL in ŠE SI tudi tvoje besede in izkušnje ne bodo pomagale, zakaj? zato ker se imajo tudi za tako pametne kot si se imel ti dokler te ni lastna roka po glavi udarila!

in pazi na ta jezik ki je očitno predolg in pazi da te tudi on ne izuči ko boš komu tako jezikal, pa boš spet lahko napisal da hočeš pomagati drugim....veš fante ti predlagam da pomagaš samemu sebi ker si ti očitno tisti z duševnimi motnjami saj ne razločiš med stvarjo kaj se sme in kaj ne....

in ja delaš se pametnega, se izbere iz tvojih postov ki jih pišeš...

"ZAKAJ NE MOREJO POČAKATI 1x 365 dni ali 2x 365" iz istega razloga kot ti nisi mogel.

Zdaj pa veselo talajte minuse ker ne morete sprejeti da je to živa resnica...in

Ponovno nisi dojel pointa in še zmeraj vztrajaš pri svojemu. Vsaka čast gospod spade.

Žal se tukaj moja naloga v "vlogi" psihologa in psihiatra konča, sam ti ne morem pomagati...več.

Kakšen korak več, do povečane samozavesti, rezistentnosti in splošnega počutja lahko pridobiš tukaj...

Psihiatrična klinika Ljubljana

Studenec 48, 1260 Ljubljana

Telefon: 01/ 5872 100

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Kakšen korak več, do povečane samozavesti, rezistentnosti in splošnega počutja lahko pridobiš tukaj...

Psihiatrična klinika Ljubljana

Studenec 48, 1260 Ljubljana

Telefon: 01/ 5872 100

Prav je, da tisti, ki ustanovo že poznajo pomagajo tistim, za katere mislijo, da bi jo mogoče potebovali.

Lepa gesta.

Budacki in kako je bilo tam?

Popravljeno . Popravil X11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kere cvetke... :boobies:

Na sladoled, na furo, težko zdržim itd.... :alko:

Dejte se mal zresnit pa počakte na tist proklet pildek tole temo pa zaklente pa bo mir.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razumevanja ne bo, draga moja, ker se takšna začetniška neučakanost običajno konča s prvim padcem. Sladoled pa poliži doma.

mam neki namest sladoleda :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponovno nisi dojel pointa in še zmeraj vztrajaš pri svojemu. Vsaka čast gospod spade.

Žal se tukaj moja naloga v "vlogi" psihologa in psihiatra konča, sam ti ne morem pomagati...več.

Kakšen korak več, do povečane samozavesti, rezistentnosti in splošnega počutja lahko pridobiš tukaj...

Psihiatrična klinika Ljubljana

Studenec 48, 1260 Ljubljana

Telefon: 01/ 5872 100

si pobegnil ali so te izpustili po pomoti??

ti predlagam da se vrneš in vseeno hvala lepa za pomoč ;)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kere cvetke... :boobies:

Na sladoled, na furo, težko zdržim itd.... :alko:

Dejte se mal zresnit pa počakte na tist proklet pildek tole temo pa zaklente pa bo mir.

grega je mislim da vse povedal kar je blo tle za povedat. za žalitve in podobne zadeve pa je mesto peskovnik. sicer je pa o tej temi blo povedano že vse v prvem odgovoru na ne ravno najbolj primerno (bodimo kulturni in recimo temu tako) vprašanje. od raznega pošiljanja v institucije in razne kraje nima nihče na forumu nič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, usi smo samo ljudje in lepo se zahvaljujem tistemu, ki je končno dal odgovor, da v papir napišejo datum izdaje in ne opravljanja izpita. Vse mi je jasno, ker je zadevo utemeljil, ne pa da te sam s kolom po glav k da si pol-človek, ker si nečesa zelo želiš in si malo neučakan. Sladoleda pa ne bom lizala doma ampak bom vzela bicikeLJ :)

Še enkrat hvala za konstruktivne odgovore. Pa srečno pot.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, usi smo samo ljudje in lepo se zahvaljujem tistemu, ki je končno dal odgovor, da v papir napišejo datum izdaje in ne opravljanja izpita. Vse mi je jasno, ker je zadevo utemeljil, ne pa da te sam s kolom po glav k da si pol-človek,

Ma lej, če se delaš, k da si neumna, pol je verjetn normalno, da te tko obravnavajo? Maljonkrat je bilo rečeno, da brez vozniškega dovoljenja pač nisi street legal ...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Želela sem samo izvedet, ali imam vozniški izpit v trenutku, ko mi reče, da sem opravila in mi da pildek s katerim si naredim dokument ali v momentu, ko mi gospa na šalterju da kartonček (oz. kartico) v roke. Meni se to ne zdi tako neumno vprašanje glede na to, da se veliko pravnih mnenj kreše okoli tega člena v ZVCP. Ker potem prvih nekaj dni življenja tudi nisi državljan (in ti ne pripada oskrba v porodnišnici), ker nimaš osebne. Podoben problem je tudi s potrdilom o državljanstvu... Je pa res, da taka vprašanja privrejo na dan zaradi neučakanosti in prav je, da se nekdo z njimi poukvarja.

Pa srečno.

S.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Želela sem samo izvedet, ali imam vozniški izpit v trenutku, ko mi reče, da sem opravila

Vozniškega dovoljenja nimaš, dokler ti ga ne izdajo - to smo ti povedali.

Opravljen preizkus znanja, potreben za pridobitev vozniškega dovoljenja pa imaš, ja. Tudi to je bilo nazorno povedano.

Me pa res veseli, da si PRVA ki se je sploh ukvarjala s tem, ali lahko brez dovoljenja (z opravljenim preizkusom alias "izpitom") voziš po cesti (zaradi neučakanosti). ;-)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker potem prvih nekaj dni življenja tudi nisi državljan (in ti ne pripada oskrba v porodnišnici), ker nimaš osebne.

Če hočeš, lahk Zalarja vprašam, kako je s tem ... če te res zanima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Želela sem samo izvedet, ali imam vozniški izpit v trenutku, ko mi reče, da sem opravila in mi da pildek s katerim si naredim dokument ali v momentu, ko mi gospa na šalterju da kartonček (oz. kartico) v roke. Meni se to ne zdi tako neumno vprašanje ...

Meni pa. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Je pa res, da taka vprašanja privrejo na dan zaradi neučakanosti in prav je, da se nekdo z njimi poukvarja.

Res je. Kolk plačaš?!

Če hočeš, lahk Zalarja vprašam, kako je s tem ... če te res zanima.

Ti bo reku, da si BK, če ga boš to vprašal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Želela sem samo izvedet, ali imam vozniški izpit v trenutku, ko mi reče, da sem opravila in mi da pildek s katerim si naredim dokument ali v momentu, ko mi gospa na šalterju da kartonček (oz. kartico) v roke. Meni se to ne zdi tako neumno vprašanje glede na to, da se veliko pravnih mnenj kreše okoli tega člena v ZVCP. Ker potem prvih nekaj dni življenja tudi nisi državljan (in ti ne pripada oskrba v porodnišnici), ker nimaš osebne. Podoben problem je tudi s potrdilom o državljanstvu... Je pa res, da taka vprašanja privrejo na dan zaradi neučakanosti in prav je, da se nekdo z njimi poukvarja.

Pa srečno.

S.

Debelo kožo moraš imeti tukaj na forumu, pa ne se sekirat kaj ti nabivajo razni modreci. Jaz vem za en primer in sicer moj mulc je opravil vozniški izpit, še isti dan je dobil neki piltek (mislim, da je bilo potrdilo upravne enote) in s tem se je že vozil...isti dan...a je bilo legalno al ne, ne vem, ker ga niso ustavili.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Želela sem samo izvedet, ali imam vozniški izpit v trenutku, ko mi reče, da sem opravila in mi da pildek s katerim si naredim dokument ali v momentu, ko mi gospa na šalterju da kartonček (oz. kartico) v roke. Meni se to ne zdi tako neumno vprašanje glede na to, da se veliko pravnih mnenj kreše okoli tega člena v ZVCP. Ker potem prvih nekaj dni življenja tudi nisi državljan (in ti ne pripada oskrba v porodnišnici), ker nimaš osebne. Podoben problem je tudi s potrdilom o državljanstvu... Je pa res, da taka vprašanja privrejo na dan zaradi neučakanosti in prav je, da se nekdo z njimi poukvarja.

Pa srečno.

S.

bela vešpica itak dobiš un pildek da si opravila izpit in ja s tistim lahko greš na sladoled. ker ti mislim da tisto itak izda komisija in ne ue (sicer če delaš izpit bi ti to v aš znali povedat). je pa brez zamere tvoje vprašanje res ne praveč pametno. glej brez papirja ne smeš in pika. it na sladoled ni olajševalna okoliščina. in res se mi zdi malo utopično potem pričakovat ne vem kake razmevajoče in nežne odgovore. sicer pa glede na to da imaš to vešpico je verjetnost da te kdo ustavi po moje še manjša.

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sladoleda pa ne bom lizala doma ampak bom vzela bicikeLJ :)

To je to.

V miru boš sladoled polizala, pa nič se ne boš sekirala kaj pa če me kdo ustavi :)

Pa srečno vožnjo v nadaljnje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz vem za en primer in sicer moj mulc je opravil vozniški izpit, še isti dan je dobil neki piltek (mislim, da je bilo potrdilo upravne enote) in s tem se je že vozil...isti dan...a je bilo legalno al ne, ne vem, ker ga niso ustavili.

Ej, nekaj mate čudnega v vodi pri vas, pa ti škodi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, sej Zalar je dojemljiv za take filozofske. :)

Pa za BKe tudi! trance_25_naughty.gif

Ej, nekaj mate čudnega v vodi pri vas, pa ti škodi ...

A si bil kaj v naših koncih mogoče? whistle.gif

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej hvala DAMI34 za lepo besedo, na MS je res priporočljivo nositi zaščitno opremo, no pa saj je MOTO :) Sicer pa ZVCP predvideva 2 različna prekrška: vožnjo brez dovoljenja za vožnjo določene kategorije in vožnjo brez dokumenta. Me zanima v katero skupino pašem? Uprava je "kompjuterizirana" in, da takoj, ko UE izve, da je nekdo opravil izpit, to zabeleži v računalniški sistem, ki je dostopen policiji. Torej, če me popoldan po izpitu ustavijo, lahko po mojih podatkih preverijo ali imam dovoljenje za vožnjo A kategorije in mi ob tem napišejo kazen za nenošenje dokumenta.

Saj se ne bom peljala, če mi bosta inštruktor in ocenjevalec "zagrozila", rada pa izpostavim take "čudne" pravno - upravne haklce, da se razni najstniški idoli vanje spotikajo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej hvala DAMI34 za lepo besedo, na MS je res priporočljivo nositi zaščitno opremo, no pa saj je MOTO :) Sicer pa ZVCP predvideva 2 različna prekrška: vožnjo brez dovoljenja za vožnjo določene kategorije in vožnjo brez dokumenta. Me zanima v katero skupino pašem? Uprava je "kompjuterizirana" in, da takoj, ko UE izve, da je nekdo opravil izpit, to zabeleži v računalniški sistem, ki je dostopen policiji. Torej, če me popoldan po izpitu ustavijo, lahko po mojih podatkih preverijo ali imam dovoljenje za vožnjo A kategorije in mi ob tem napišejo kazen za nenošenje dokumenta.

Saj se ne bom peljala, če mi bosta inštruktor in ocenjevalec "zagrozila", rada pa izpostavim take "čudne" pravno - upravne haklce, da se razni najstniški idoli vanje spotikajo ;)

Čisto logično in pametno vprašanje.....je pa res da veleumi ne znajo točno odgovorit, pa te zato raje žalijo in se napihujejo.

Sicer pa, inštruktor ti bo že točno povedal kako je z zadevo. Pa srečno vožnjo.!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!