Skoči na vsebino

Priporočene objave

Stanje glede NFS in prihoda tja je takšno:

- "prijavljeni" so tisti, ki so Trishi tudi plačali do včeraj v OLP

- če bi še kdo rad plačal, bo moral Trishi do petka dostaviti denar osebno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda bi dodal še: "in kasnejše prijave niso več mogoče". Namreč kdor niti en teden pred NFSjem ne ve, ali bi šel ali ne, pač ne zasluži tega :shock: :roll: :wink: 8) .

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stanje glede NFS in prihoda tja je takšno:

- "prijavljeni" so tisti, ki so Trishi tudi plačali do včeraj v OLP

- če bi še kdo rad plačal, bo moral Trishi do petka dostaviti denar osebno

- in kasnejše prijave NISO mogoče!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pa pridemo nenajavljeni??? :?

Seveda ne. Ker bo pripravljeno toliko futra itd. kolikor bo ljudi. Nenajavljeni niso zaželjeni oz. se bomo pač srečali ob drugi priložnosti.

Zadeva NI odprtega tipa, da si ne bo kdo napačno predstavljal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

suzuki zakaj ne zasluži? kak te naj jaz vem če bom delal al ne, če za eno uro naprej ne vem kdaj me bojo klicali :? no kaj če pride kdo nenajavljen kot pravi YZF?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

suzuki zakaj ne zasluži? kak te naj jaz vem če bom delal al ne, če za eno uro naprej ne vem kdaj me bojo klicali :? no kaj če pride kdo nenajavljen kot pravi YZF?

1. mora s seboj prinest minimalno 20 litrov vina, kak litercek ali dva najbolje pet borovnick, ne pozabit na jagermaistra

2. prinesti mora vsaj eno kilo okusnih domacih piskotov (zame :oops: )

3. na pamet mora znat pesmico LOJZI JE DELAVEC in jo jasno zapet

4. v primeru sankanja (v soboto ali nedeljo)... vsem udelezencem sankanja mora zvleci sanke na vrh hriba (op. torej ce pride nenapovedano, ne more kar tako oditi)

5. in ce ze pride nenapovedano, mora priti z motorjem :wink:

... ce sem kaj pozabila, bom vesela, da se kdo spomni namesto mene... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam eno idejico glede srečelova! :oops:

Mislim, da lahko vsak od nas zrihta kakšno sponzorsko nagradico ali dve! Srečke bi lahko po simbolični ceni (recimo 500 .-SIT) prodajali, zbrani denar pa bi donirali - npr. pomoči potrebnim (predlogi zaželjeni). Če tak na hitro skalkuliram: vsak recimo da kupi dve srečki, je to 1.000.- SIT, če nas bo cca. 100 kom, je to takj lahko 100.000.- SIT! To pa je tud nekaj denarja! Konec koncev pa se lahko denar zbere in nameni razvoju Motosveta ali Maksi-ja!

Pa ne me takoj popljuvat...pliiiiiiiiiizzz.... :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ideja sicer ni slaba, ampak mislm, da je za to prepozn..... če bi se zorganiziral za kakšno dobrodelno akcijo, bi itak lahko zbiral denar brez srečolova (tko kt smo ga že).......

pol bi lahko tud vsak prnesu eno igračko in bi jih zbrane poklonil otrokom v okviru akcije Podari objem

tko jest mislm, ostali nej pa svoje povejo

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ideja sicer ni slaba, ampak mislm, da je za to prepozn..... če bi se zorganiziral za kakšno dobrodelno akcijo, bi itak lahko zbiral denar brez srečolova (tko kt smo ga že).......

pol bi lahko tud vsak prnesu eno igračko in bi jih zbrane poklonil otrokom v okviru akcije Podari objem

tko jest mislm, ostali nej pa svoje povejo

lp

:idea: :idea: :idea: :idea: :idea:

Se strinjam 10000000000%

Bom od mulca sobo pospravil!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki ti si pa res car kaj bi mi brez tebe !!!??? :lol:

Eh, kaki car, samo Trishi bi rad malce olajšal delo - sem že večkrat kaj organiziral pa vem kako lahko boli glava zaradi "padalcev" :wink: :? 8) .

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

suzuki zakaj ne zasluži? kak te naj jaz vem če bom delal al ne, če za eno uro naprej ne vem kdaj me bojo klicali :? no kaj če pride kdo nenajavljen kot pravi YZF?

Moja izjava je letela tako, nasplošno, ker pač ni fajn dodatno utrujati človeka, ki se je lotil organizacije - seveda pa so tudi taki poklici, kjer nikoli nič ne veš. Ampak takih je malo, izjeme. A nič hudega - v takem primeru se pač povežeš z organizatorjem in mu razložiš svoj problem. Prepričan sem, da ga bosta s Trisho uspešno rešila :lol: 8) , zato jo čimprej pokliči/piši/PMjaj.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!