Skoči na vsebino

TGB in druge korejske firme!!


aerox

Priporočene objave

alo! spet jaz :D

no najbrž ste že vsi slišali za skuterje TGB in HYOSUNG al kak se že reče! no v glavnem poznam eniga tipa ki je hotel da mu odstranijo blokade pri 7k kilometrih, ampak na servise (na ptuje) so mu rekle da če mu odstranijo blokade da mu mašina zablokira :shock: :shock: :shock:

hmmm...no čez par tednov mi je isto povejal še en tip ki ima TGB Akros Tec, baje da mašina zablokira!!! :shock: :shock: :evil: :evil:

hmmmm.......v glavnem se to meni zdi malo čudno in nerazumljivo, zakaj sploh imajo notr blokade če ji itaq ne morejo vun vzet ??? :x :x :x

vem pa da ta skuter ni glih neka kvaliteta je pa poceni, posebej jih kupujejo za birme :D :D

no pozna kdo koga ki si je dal na TGB skutere blokade vun ali ima sam TGB-ja brez blokad :o :o :?: :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma te skuterji so kar dobri glede na to, kar ponujajo. DElajo baje brez težav, ravnotako kot kakršnikoli drugi. Je pa res, da ne moreš pričakovat take stabilnosti v ovinkih, tut okvir je mal bl jalov (čeprav ne pri vseh), vse je vbistvu poceni, ker so korejci pač poceni delovna sila. Kaj se pa dogaja glede blokiranja mašine pa mi ni jasno ama čisto nič. Kak misliš, da mašina zablokira?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena moja sošolka ima nekega Birdija. Mislim, da je korejski in da jih kar na ladji sestavljajo :D ! Saj je bil kar poceni ampak je več na servisu kot v voznem stanju. Pa kole ma take ko BMX.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se pa dogaja glede blokiranja mašine pa mi ni jasno ama čisto nič. Kak misliš, da mašina zablokira?

Ja da bat zariba! :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje jaz sem poleti vzel v račun za avto ,skuter TGB 303R (vsaj mislim ,da je bil ta model).Ma je šibal 75 km/h.Baje je imel odstranjeno blokado oz. zamenjano elektroniko.Delal brez problemov.Res pa ga nisem dolgo imel.Je kar hitr šel v promet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje jaz sem poleti vzel v račun za avto ,skuter TGB 303R (vsaj mislim ,da je bil ta model).Ma je šibal 75 km/h.Baje je imel odstranjeno blokado oz. zamenjano elektroniko.Delal brez problemov.Res pa ga nisem dolgo imel.Je kar hitr šel v promet.

hmmmm...daj pozanimaj se ti boljše kaj je mej spremenjeno! :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk se spomnim je bla zamenjana nekakšna črna skatlca(d=5cm,š=2cm)

.Nisn polago pozornosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk se spomnim je bla zamenjana nekakšna črna skatlca(d=5cm,š=2cm)

.Nisn polago pozornosti.

hehe kaj zaj že majo skutere black-box al ke? saj skutere niso letala!!! heh mogoče pa je FBI prisluškoval??!!! hehe, ko pa si odstrano "black-box" pa postal motor lažji in za 20 km/h hitrejši, hehehe!!! mogoče pa si je ta škatlica samo zapisovala kilometre, ko pa je bla odstranjena pa metre na sekundo in ti je naenkrat kazalo več, hehehehe <------ kak sn nor, malo čudna teorija, sicer pa se vidijo včerajšne posledice heheheheheeheehhehe :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si ti mogoče kaj preveč spil oz.bil izpostavljen kakšnim sumlivim hlapom.

:D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si ti mogoče kaj preveč spil oz.bil izpostavljen kakšnim sumlivim hlapom.

:D :D :D

hehe saj ti pravim da so posledice od petka vidne hehehehehe :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oh, ta mladina.Včasih baje ni blo tako.(tako vsaj pravi babica) :D :shock:

Ti se iz tistga cajta nč ne spomneš,a :drinking: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oh, ta mladina.Včasih baje ni blo tako.(tako vsaj pravi babica) :D :shock:

Ti se iz tistga cajta nč ne spomneš,a :drinking: :wink:

Ne, ker še me ni blo. :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak da je mel black box. to je elektronika, ki ti zablokira skutera.

to majo v nemciji vsi skuterji, ki so zablokirani na ti "mofe". to so oni, ki grejo 25 na uro pa to... speedfight naprimer ma tako skatlico. in pol tam odstranis blokado pa je:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak da je mel black box. to je elektronika, ki ti zablokira skutera.

to majo v nemciji vsi skuterji, ki so zablokirani na ti "mofe". to so oni, ki grejo 25 na uro pa to... speedfight naprimer ma tako skatlico. in pol tam odstranis blokado pa je:)

Pa gre tistih 40 :twisted: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to je to kar je reko Jrk0. Te škatlice se dobijo za kupit pri Poliniju in Malossiju, reče pa se jim CDI rpm changer, ker z njim lahko urejaš obrate. Recimo Honda X8R ima to škatlico in pri tuningih jim to zamenjajo. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to je to kar je reko Jrk0. Te škatlice se dobijo za kupit pri Poliniju in Malossiju, reče pa se jim CDI rpm changer, ker z njim lahko urejaš obrate. Recimo Honda X8R ima to škatlico in pri tuningih jim to zamenjajo. :wink:

Pa se vedno najde kdo ,ki zna pojasni zadevo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

moj stric ga ima,teče gladko,kuri malo,deli so sorazmeroma poceni,vleče pa ko yamaha,aprilia,gilera,tk da zaenkrat ni pritožb..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozman kar nekaj tipof z tgb akros skutere in vsem gre 45km/h :D :wink:

so vsi hteli dati vun blokade pa so jim na servise niso priporočali, baje da te mašina zarible :? :? :oops: :roll: :x :?:

kolko gre tvojemu stricu? ma blokade zunaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blokade še ma notr,po števcu je 65,ampak realno mu gre pa 60,zmerjeno s škodo favorit and peugeot 406 ter z mojim frčijem..ne vem ,mogoče je to redek primer da števc skoraj ne laže

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma saj vsi števci lažejo, tudi ta od vaše škode

mi je pred tednom meril hitrost kolega z kawa kmx 125, meni je kazalo 85, njemu pa 83 km/h, pa sn prepričan da njemu tudi laže, meni pa gre po realni hitrost rečmo da okol 75-80 al pa še manj :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, sej je razlika. 50ccm skuterji vsi po vrsti lažejo, sploh ko pride cajger do 90km/h. Drugače pa je en moj sošolec mel Akrosa in je letel 85km/h, Aeroxovih 80. Zdaj pa vedi...? :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!