Skoči na vsebino

IV. Slončkova ringaraja oz. MAMUTOVANJE 2012


Dr_Jakob

Priporočene objave

Par fotk za poskušino.

img1080.jpg

Ne se zajebavat z ELOtom ima sikiro pri roki :)

img1093.jpg

Veseli trije med dogodivščino :)

img1098.jpg

Tako zgleda ravnina,po njej sem maksimalno dosegel 40 na uro :)

img1107.jpg

Takle je zgledu ovinek :) a ni noro? Carsko :)

img1110.jpg

In JA,tudi js sm padu,po lastni napaki.In to na samem (NA) cilju in na ravnini :)

img1111.jpg

Plac

img1134.jpg

img1139.jpg

img1167.jpg

img1176.jpg

Nov logotip in zastava :kva1:

img1178.jpg

Prišel je tudi božiček na motorju in nam prinesel domač štrudl.

img1185.jpg

Obiskovalci (pussyi) ,mal heca.

img1191.jpg

Vse smo imeli.Pijačo,jedačo,toploto in tudi ljubezen :)

img1192.jpg

LPM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo tud jaz počastila obisk v petek na Slončkovi ringaraji ( hvala Moniki in Maticu :004 .. .) in Janez123 se strinjam takega enkratnega dogodka res ni za zamudit... Dr Jakob le tako naprej :worship:

Ups, pa vsem tistim norcem,ki so prespali v šotorih hvala za orehovec, srbski šnopc ala rakijo,borovničke.... Mateja upam,da ti ni bilo dolgčas ponoč :rolleyes:

dolgčas ne, kes sem se z mrazom ukvarjala... :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsem MAMUTOM organizatorjem, hvala za tolk lepo žurko v prečudoviti naravi, pa vsem MAMUTKAM IN MAMUTKOM sodelujočim pa tudi..enkratni žur in upam, da se naslednje leto spet vidimo...

pa hvala k ste me ognja rešl...hehehe.... :kva1: :kva1: :kva1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

marc, kdorkoli je gor prišel z motorjem je definitivno vreden vsega spoštovanja. bili smo jih veseli in še več. pač iz takšnih ali drugačnih razlogov niso prenočili... bodo pa naslednjič, kajne?

sicer pa, kaj naj rečem, bilo je prečudovito!

družba, da si jo lahko le želiš. fantastično motoristično doživetje, ki mi bo zagotovo ostalo v spominu tudi po nastopu amnezije, izgube spomina :)

upam, da se še večkrat srečamo, tudi kdaj prej, ne samo na naslednjem mamutovanju!

verjamem, da vas kaka zvita ročica ne odvrne od naslednjih obiskov mamutovanja... mene zagotovo ne bo...

več napišem, ko se naspim. trenutno sem na minimumu!

še enkrat hvala vsem za prijetno druženje, vse lepo in srečno vam želim!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje kapo dol, res te dobri...no glede kake obiske ste mel A in M vam sploh ni blo tko mrzlo... super fotke....

kar je najbolj važen, novo ime in logotip sta super, veliko boljša, verjamem da bo drug let še kerga premamil,

da se udeleži "ledene dobe"....le tko naprej :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejcgs a se še zmer treseš? Sicer je bilo pa danes toplo.

nič več. Je bilo kar toplo, kaj toplo, vroče.

Sem skoraj zakuhal predno sem prišel na cilj.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res vsaka čast organizatorjem.Še enkrat bi se zahvalu za pomoč,ki so mi jo nudili,da sem prlezu do vrha.Hvala tudi Slovriderju za družbo na poti domov.

Najbol sem žalosten,ker sem že v petek moral domov.Drugo leto ostanem sigurno vse dni na žuru Še enkrat vsem skupaj hvala!!! :kva2::beer2: :beer1: :OK: :OK: :OK: Drugo leto :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elo,seveda.Vsak je car k je gor prišel.Sploh z motorjim.Vesel sem bil vsakega,tudi tistih ki so prišli samo na obisk.Enmal jih morem hecati,ker sem videl da jih je enmalo grizlo.Drugače sem pa že povedal,noro........Aja,mamuti koliko časa ste imeli še pritisk v ušesah? Js polovico dneva :)

LPM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa bolj zanima kolk vas je dodalo svoj zapis v tole temo:

Mislim, da smo dokazali, da kljub srčkanem mamutku in lušni zasedbi mislimo skrajno resno in da udeleženci spadate v skupino najbolj trpežnih slovenskih motoristov. Že od vsega začetka sem trdil, da obisk Slončkove ringaraje in sedaj Mamutovanja NI PRAVICA, ampak je ČAST. Če enkrat kapo dol vsem 27 motoristom in še posebej 1 motoristki!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse tiste, ki vas ni bilo na IV. Slončkovi ringaraji, imam eno skrajno pomembno obvestilo:

SLONČKOVA RINGARAJA NE OBSTAJA VEČ!

Dogodek smo v soboto popoldan namreč z vsemi častmi preimenovali v

MAMUTOVANJE!!!

Evo, na to pa pridem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsem MAMUTOM organizatorjem, hvala za tolk lepo žurko v prečudoviti naravi, pa vsem MAMUTKAM IN MAMUTKOM sodelujočim pa tudi..enkratni žur in upam, da se naslednje leto spet vidimo...

pa hvala k ste me ognja rešl...hehehe.... :kva1: :kva1: :kva1:

Se je men zdel, da je ta ženska čarovnica in da to ni samo pustna preobleka! Prvi dokaz je tu! Ogenj ji nič ne more...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elo,seveda.Vsak je car k je gor prišel.Sploh z motorjim.Vesel sem bil vsakega,tudi tistih ki so prišli samo na obisk.Enmal jih morem hecati,ker sem videl da jih je enmalo grizlo.Drugače sem pa že povedal,noro........Aja,mamuti koliko časa ste imeli še pritisk v ušesah? Js polovico dneva :)

LPM

jaz še danes nič ne slišim okoli " dela" .... :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res vsaka čast organizatorjem.Še enkrat bi se zahvalu za pomoč,ki so mi jo nudili,da sem prlezu do vrha.Hvala tudi Slovriderju za družbo na poti domov.

Najbol sem žalosten,ker sem že v petek moral domov.Drugo leto ostanem sigurno vse dni na žuru Še enkrat vsem skupaj hvala!!! :kva2::beer2: :beer1: :OK: :OK: :OK: Drugo leto :yea1:

drugo leto pridi s strojem izpod avatarja :grim :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr je blo :yea2: , še najbl me je pa zeblo na poti domov od Trojan dalje, tolk o mrazu :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem nekakšen motorist že 31 let, vendar nimam poguma za take podvige...

iskrene čestitke organizatorjem, vsem udeležencem, še posebej pa udeleženki...

Morda kdaj drugič, ko bo mamutovanje julija...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda kdaj drugič, ko bo mamutovanje julija...

Lahko mi verjameš na besedo, ko rečem da ne bo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po slikah in ostalemu sodeč, je res čas, da si za naslednje leto umislim ene "staremotojajce", da ne bi svojega premetaval po snegu... bravo vsem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaka vam čast. Eno je nedeljska vožnja v Celje, tole pa... Saj pravim, asi ste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po izkusnjah sodeč je XJR ravno tako sposobna prit gor.

Če sem se jaz privlekel gor s Conti sport attack oglodano do indikatorjev, mora xjr priplezat kot Steyr-Puch Pinzgauer...

Popravljeno . Popravil SF
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res smo se mel fino,dobra družba in vse ostalo,pa tudi razgled na sosednje hribe in doline je prekrasen, iz te višine. ( za tiste ki ne veste 1130,8 M N V ) !!!

post-27059-0-72981900-1329779107_thumb.jpg

post-27059-0-08741000-1329779131_thumb.jpg

post-27059-0-65773500-1329779153_thumb.jpg

post-27059-0-61044400-1329779177_thumb.jpg

post-27059-0-29538300-1329779198_thumb.jpg

post-27059-0-65137400-1329779214_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!