Skoči na vsebino

IV. Slončkova ringaraja oz. MAMUTOVANJE 2012


Dr_Jakob

Priporočene objave

Če sem se jaz privlekel gor s Conti sport attack oglodano do indikatorjev, mora xjr priplezat kot Steyr-Puch Pinzgauer...

Da sploh ne omenjam, da se je na poti dol peljal po snegu z eno roko pa vmes čik kadil. In to povem brez kančka heca, faking noro!! Mam dokaze, če koga zanima!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne verjamem da sem bil to jaz...

Ja ne priznajem ovaj sud!!! :fight2:

Popravljeno . Popravil SF
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne verjamem da sem bil to jaz... :fight2:

Al si bil ti al pa zmatrana neprespana neobrita neumita skrokana verzija tebe :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo še malo pa bom obtožen splošne nemorale na motociklu... :smoke:

Boš? ... Mal zamujaš, stara kojst.... Plazovi so se sprožali zarad tvoje nemorale :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se še komu od vas dogajajo postmamutovalni sindromi?

temeraturni recimo.

v stanovanju sem imel prej 22°C, zdaj se najbolje počutim v malce hladnejši garaži.

tudi v avtu sem prej imel klimo na 22°C, zdaj mi je najbolje na 16°C.

aja, pa še to... včeraj sem moji verbalno agresivnejši, neprimerljivo družabnejši in nasploh boljši polovici prodal par larisovih for, pa mi je že zagrozila, da me samega ne spusti več gor! pomagajte prosim, tudi naslednje leto bi rad užival... zlažite se, da smo trpeli in ne uživali spljoh!

;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boš? ... Mal zamujaš, stara kojst.... Plazovi so se sprožali zarad tvoje nemorale :D

Prav... Naslednič ne bom več spal s tranzistorjem na ušesu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj me je klical sodelavec, ki me je videl v Vitanjah in mi rekel, da so po vasi govorili, da gor pr Cencu taborijo eni prfukjeni žabarji in da bodo vsi zmrznal :lol1: . Še dobro, da smo imeli nekaj antifriza s seboj, da smo jih postavili na laž .) :010 .

LP Robert

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaka a lahko uno dokazno gradivo dobim? :smoke:

Vidu ga boš, dobiš ga pa ne... moram met materjal za izsiljevanje, če boš slučajno kdaj kandidiral za precednika...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene so pa danes vnuki podučili, da so MAMUTI izumrli zato, ker se niso prilagodili .. Eh, ta osnovna šola trosi same neumnosti !

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so MAMUTI izumrli ????

KAAAJ?!?!?? MAMUTI , IZUMRLI??? NEEEE!!!! Nam tega nihče ni povedal!!! FAAAAK!!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta drugi vnuk je pa, ko je pogledal slikce na albumu, pripomnil nekako tako: meni bolj zgledajo kot ledolomilci ...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elo,

seveda te bomo podpirali.Povedali ji bomo da smo trpeli,skoraj tič odpadel.Js še zdej rikverc lulam.....in tako dalje.Bomo že zrihtali a ne ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marcc le kako te tvoja zdj gleda, ko ga rikverc obračaš....

Kje so pa tiste fotke, ko je Monika pekla palačinke na eni bencinski mini napravi.... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na IV.Slončkovi ringaraji aka. MAMUTOVANJU 2012 smo udeleženci skozi akcijo Sekunda za življenje zbrali 171,5€ za nakup reševalnega motocikla. Nakazilo je šlo naprej danes.

še vedno pa lahko donirate preko SMS na 1919, not napišite SEKUNDA5.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAAAJ?!?!?? MAMUTI , IZUMRLI??? NEEEE!!!! Nam tega nihče ni povedal!!! FAAAAK!!!

Sem se samo malo pohecal .. Sicer pa se morda kdaj tudi pridružim 'neprilagodljivim' !

In zelo me veseli 171,50 ojrekof za 'Sekunda za življenje'.

Popravljeno . Popravil Labradorec
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj prispevek slik se zaenkrat nahaja le tukaj... (geslo: mamutovanje)

Nisem imel še časa izbrisati/filtrirati nespodobnih ali ponavljajočih se slik, zaradi kroničnega pomanjkanja časa. Ko bo kaj več časa naložim še na MS pa FB.

Drugač pa, tudi letos smo se imeli izredno fino! Hvala prav vsem za prijetno družbo in nepozabne trenutke!

BTW: kolega mi je poslal link zanimivih "ketn" za motor: link... (jst pa prisegam na vrv, naslednjič si jo takoj na zasneženi cesti montiram, bi si prišparal nevšečnosti :) )

Popravljeno . Popravil rdeci_vragec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res so hude fotke ...pa nč mghvene niso :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!