Skoči na vsebino

Kanin - mesto rajskih uzitkov


Priporočene objave

Gresta dva mladenica (dami sta ostali doma) proti Bovcu.... in potem drugi dan na Kanin.... Spodaj smetana.... ampak na visini 700 metrov..... AAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhh!!!!!!

Sonceeeeeeeeee..... 8) Kaj so to oblaki?! Bilo je zgoraj brez. :wink:

Potem pa.... nad 1600 metri..... AAAAAAAAaaaaaaaaaahhhhhh... SNEG!!!!

Potem pa na 2202 metrih..... AAAAAAAAaaaaaaaaahhhhh.... Nikjer nobenega!!!!! Potem pa.... sssskkkkk....sssskkkk... pa so smucke zarezale deviski sneg (devic ni bilo) :twisted: Toplooooooo.... Nic vetraaaaaaaa...... Dekleta so smucala v bikinijih (se vedno nic devic).... Ma, vam povem, raj na zemlji.... Ce ne bi bilo ene kamikaze s celado (bladzopress), bi bilo pa ze kicasto.... :wink: :twisted: :D 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Gregs se strinjam..... ampak zal ga ne bom okusil se kar nekaj casa.... vceri sem prisel z alta badie (zakon), ampak na zalost s kar dobro polomljeno levo roko (no ja lahko bi bilo huje) tko da kanin odpade tam do februarja.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol si se pa zbudu, pred tabo je bil lep dan... :roll: :wink:

Tistih slabih 100 ljudi mi je prica, da je vse, kar sem napisal, res...

Je bila pa nedelja slabsa, to pa tudi priznam... vsaj z vidika vremena, glede drugega pa lahko diskutiramo.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!