Skoči na vsebino

Pri meni lahko postavte šotor


matjazg

Priporočene objave

Če bi se vsi motoristi evrope povezal bi bilo krasn . Več takih bi rabili. :notworthy: :worship:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm pa mislu, da takih reci sploh ni treba pisat, da so pac samoumevne... No ja, sam da je nova tema... A moram poudarjat? :boobies:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm pa mislu, da takih reci sploh ni treba pisat, da so pac samoumevne... No ja, sam da je nova tema... A moram poudarjat? :boobies:

Take reči niso samoumnevne :) Pohvalno in lepa gesta. worship.gif Se dobro, da zakon ni bil sprejet, sicer bi blo tudi to "delo na crno" :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, lepa gesta - ampak v Krško glih ne hodim na dopust s šotorom :)

Sem pa sklepal, da si bolj odprte glave :?

Sam sem potoval (s kolesom) in šotoril že po vseh koncih slovenije in povsod se najde kaj lepega za videt :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HAHA, jst grem se en korak naprej! Pri meni je sotor na vrtu ze postavljen :D Sam prides pa prespis, ni frke. Pa se varovanje mam urejeno, Freycko dam zraven, ga ni pogumneza, ki bi te ukradel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pa sklepal, da si bolj odprte glave :?

Sam sem potoval (s kolesom) in šotoril že po vseh koncih slovenije in povsod se najde kaj lepega za videt :OK:

Ma sej je bil bolj štos no :)

Drgač pa - ja, na kolo in šotor pa nisem sploh pomislil še!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej je bil bolj štos no :)

Drgač pa - ja, na kolo in šotor pa nisem sploh pomislil še!

Mikro šotor, mikro spalka, mikro podloga, v glavnem vse mikro pa gre. B) Lahko pa tudi brez šotora s komarji okoli glave.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mikro šotor, mikro spalka, mikro podloga, v glavnem vse mikro pa gre. B) Lahko pa tudi brez šotora s komarji okoli glave.

Bom ob priliki probal :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...tudi pri meni ni problema... postavite šotor, elektriko, vodo mate tudi, pa mzica pod streho... Skratka Welcome Bikers...:notworthy:

Kaj se da videt, počet? ...kopanje v Savinji (2 km), kak rafting, Mozirski Gaj (8 km), Golte (12 km), Velenje ( grad, muzej premogovništva 12 km), Terme Topolšica (10 km), "peš" na Goro Oljko 1,5 h, obisk "kleti odprtih vrat" ali Martinovanja v jeseni - to je malo bolj pivsko vse...:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa če bi naredili nekaj takega kot imajo naprimer tukaj: http://maps.google.co.uk/maps/ms?hl=en&ie=UTF8&msa=0&msid=114586407933817789555.00048b06a7459e3facc3f&ll=54.533833,-3.55957&spn=9.609311,19.02832&t=h&z=6

vsi (ki to hočejo) so vnešeni v zemljevid, kontaktna številka, potem pa se lahko zmeniš vse preko foruma ali telefona.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa če bi naredili nekaj takega kot imajo naprimer tukaj: http://maps.google.co.uk/maps/ms?hl=en&ie=UTF8&msa=0&msid=114586407933817789555.00048b06a7459e3facc3f&ll=54.533833,-3.55957&spn=9.609311,19.02832&t=h&z=6

vsi (ki to hočejo) so vnešeni v zemljevid, kontaktna številka, potem pa se lahko zmeniš vse preko foruma ali telefona.

Postavi stran, mi se bomo pa vpisali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Postavi stran, mi se bomo pa vpisali.

odlična ideja... se malo poigram pa bomo vidl kaj bo pršlo ven...

evo zbiram pa še kake konkretne predloge..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa kaka ideja / nasvet, kje je prenočišče v SLo Primorju, v bližini Kopra poceni in "zadovoljivo", kak pension itd., da ne bi vlačil šotora.. Ja, saj vem, na internetu pobrskam. Še vedno pa se mi zdi, da je preverjena informacija najboljša reklama.

Zbiram informacije

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo: http://maps.google.c...2209b328908eb96

samo nevem če se lahko vsak sam vpiše, na tistem forumu kot vidim se ne da

Mislim, da se da pisati. Poglej, če imaš še 125 mislim, da sem ti izbrisal. Nisem 100% ampak vse kar potrebuješ je google račun (gmail). Moraš pa vedet da če je "public" bo lahko vsak po svoje delal. Se najdejo tudi taki, ki bi samo škodo delali.

Če bi šel na to foro, bi bilo pametno določiti neka pravila glede pisanja. Ti imaš naprimer "logarraprilia rs". Iz teh podatkov ni razvidno veliko. Bolj pametno bi bilo naprimer:

Ime:logarr

Spol:moški

Lokacija:Škofja Loka

Max št. oseb: ?

Motocikel:aprilia rs 125 (opcijsko)

Stil naprimer kot je na forumu, da je že takoj prikazano v oblačku. Pametno bi bilo tudi kakšna navodila spisati za dodajanje nove lokacije.

Popravljeno . Popravil alen1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm za da se naredi ena tema, magar lepljivek, kjer vsak napiše to kot si ti rekel, pa bom jaz dodajal sproti na zemljevid. razen če kdo ve za lažjo opcijo. drugače se meni zdi to dobra ideja, pogledaš kam greš, malo navežeš kakšen stik, naslednjič pa uslugo vrneš.Podobno kot stran http://www.couchsurfing.org/ , kjer ljudje delijo kavč (pač prenočišče) po celem svetu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spletna stran z zemljevidom, samo registrirani userji lahko dodajajo lokacije, zraven še mogoče da samo registriran user lahko vidi lokacije.

Zraven lokacije točn opis, zravn možnost glasovanja in pisanja komentarjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sem nekaj bluzil po tistem gugl zemljevidu... sam ne znam zdaj to mesto oblikovat... (46.342533, 15.019788 je shranjen v zemljevidu MotoSvet.):unsure:

Sicer imamo že vsi navigacije pa lahko tut kar koordinate svojih "free šotorišč" objavimo...:naughty:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe ja vidim da ti je uspelo, jst lahko urejam pri strani, prvo kliknem na edit, potem pa na ikonco, pa spremenim. sicer pa če bo bobk56 tole naredil, zna bit kar super stran :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://93.103.13.124/dani/projects/moto/

Evo stran je dosegljiva tudi vam :) Če odkrijte kakšne napake, jih prosim sporočite.

Za vse pripombe in ideje sem odprt :)

Če vam bo stran všeč bom registriral še domeno, da si bo lažje zapomniti ime strani.

Lep pozdrav

Popravljeno . Popravil bobk56
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!