Skoči na vsebino

Pri meni lahko postavte šotor


matjazg

Priporočene objave

Glede teh ikonc, pa jih lahko izklopis. Morda ni ravno intuitivno, ampak samo s klikom na ikonce zgoraj levo filtriraš kar te zanima.

Mogoče sem se narobe izrazil. V mislih sem imel nekaj v tem stilu.

post-30965-0-11310000-1310223935_thumb.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izrazil si se že vredu, js sem površno prebral :)

Se strinjam z idejo, bo upoštevana.

Zdaj pa morem še ekrat prebrat to temo od začetka, ker je bilo podano toliko dobrih idej, ki pa še niso realizirane :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ideja: Možnost označevanja lokacij za bencinske črpalke :)

Po možnosti nujen atribut glede obratovanja (24/7 al pa ta majhna črpalka)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri meni na vrtu se tudi lahko postavi šotor... Le kakšna, ki po lisičje gleda, z nogami do ramen, pa ne... :nono::slap:

.

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pravzaprav je pohvalno, da ni preveč nasmeteno. Prav je, da so navedene le preizkušene lokacije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še bomo kaj dodali. Če bi vsak dodal eno lokacijo ,bi jih moralo bires bit malo več. Bencinske bi res prišle prav, ob nedeljah ni vse odprto. Drugače pa je meni super stran :worship::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ojla.

Naslednji teden greva z ženo malo pohajat po primorski. Tokrat z prirejenim avtodomom (resingteam). Je kje kaka možnost parkiranja z preko noči, da me ne bojo spet takoj policaji grabl za jajca, češ tukaj ne smeš parkirat.:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo dodana lokacija, ni glih ne vem kako atraktivna, je pa....

Vabljeni

LP Bajsi

p.s.: dodal sem svoj mail pa ga je obarvalo in je sedaj bele barve in slabše viden, a to vsi tako "ne vidijo"?

Popravljeno . Popravil bajsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler na portalu ne bo možnosti uvažanja točk in izvažanja, se zadeva ne bo prijela.

Vprašljiva je namreč uporabnost, ne vem kako si predstavljate to v praksi.

Grem na portal, pogledam npr. gostilne in kaj? si na roko nekam napišem? Nekateri imamo kar zanimive že narejen sete "moto" točk, vendar si ne znam predstavljati koliko časa bi vzelo, da bi vnesel npr. vse prelaze v Dolomitih ipd. na ta portal.

Če pa že to ni mogoče (uvoz/izvoz) pa bi lahko vsaj "odprl" kodo, da bi zemljevid videli v google maps, tam pa si lahko izvažaš te točke.

Pa tudi sicer, kaj so to moto točke? Meni se vnosi in vsebina točk zdi nič kaj "moto", razen servisov npr..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler na portalu ne bo možnosti uvažanja točk in izvažanja, se zadeva ne bo prijela.

Vprašljiva je namreč uporabnost, ne vem kako si predstavljate to v praksi.

Grem na portal, pogledam npr. gostilne in kaj? si na roko nekam napišem? Nekateri imamo kar zanimive že narejen sete "moto" točk, vendar si ne znam predstavljati koliko časa bi vzelo, da bi vnesel npr. vse prelaze v Dolomitih ipd. na ta portal.

Če pa že to ni mogoče (uvoz/izvoz) pa bi lahko vsaj "odprl" kodo, da bi zemljevid videli v google maps, tam pa si lahko izvažaš te točke.

Pa tudi sicer, kaj so to moto točke? Meni se vnosi in vsebina točk zdi nič kaj "moto", razen servisov npr..

Naslov teme je pri meni lahko postavite šotor :OK: , vse ostale funkcije so zgolj dodatki :whistle: , touren planer prodajajo drugje.....

lp Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaživelo bo če vsak kaj prispeval, svojo najljubši postanek za kafe, kak prelaz oz. fajn ovinke tudi ni problem dodat, pa kje ste na zadnje dobro jedli pa tko. je ful simple za dodat in pobere glih 3min.

Pa fotke slabih cest, lukenj ... da lahko potem poročamo ministrstvu za promet, kje nam kot država zagotavljajo slabo cestno-prometno storitev,ki jo vendarle (pre)bogato plačujemo ...

To morda kot ideja avtorju te strani - če mu rata naredit še en portal, "www.samajama.si" kjer bi se objavljalo poročila o svinjariji na cesti, luknjah, zdrapanem vozišču .... to bi bilo zakon!

Popravljeno . Popravil JustinBieber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo dodana lokacija, ni glih ne vem kako atraktivna, je pa....

Vabljeni

LP Bajsi

p.s.: dodal sem svoj mail pa ga je obarvalo in je sedaj bele barve in slabše viden, a to vsi tako "ne vidijo"?

Sem popravil, bila je napaka.

Dokler na portalu ne bo možnosti uvažanja točk in izvažanja, se zadeva ne bo prijela.

Vprašljiva je namreč uporabnost, ne vem kako si predstavljate to v praksi.

Grem na portal, pogledam npr. gostilne in kaj? si na roko nekam napišem? Nekateri imamo kar zanimive že narejen sete "moto" točk, vendar si ne znam predstavljati koliko časa bi vzelo, da bi vnesel npr. vse prelaze v Dolomitih ipd. na ta portal.

Če pa že to ni mogoče (uvoz/izvoz) pa bi lahko vsaj "odprl" kodo, da bi zemljevid videli v google maps, tam pa si lahko izvažaš te točke.

Pa tudi sicer, kaj so to moto točke? Meni se vnosi in vsebina točk zdi nič kaj "moto", razen servisov npr..

Evo, danes sem začel delat na izvozu / uvozu :)

Motolokacije pa tvorijo uporabniki. Mogoče poglej bolj na široko, v smislu motoristu prijaznih lokacij :)

Mogoče sem slabo gledal, a ni vnešene niti ene dvoriščne lokacije za postavitev šotora.

Pod logotipom strani so ikonce, ki so v bistvu filtri. Klikni na tretjo, kjer je narisan šotor.

Pa fotke slabih cest, lukenj ... da lahko potem poročamo ministrstvu za promet, kje nam kot država zagotavljajo slabo cestno-prometno storitev,ki jo vendarle (pre)bogato plačujemo ...

To morda kot ideja avtorju te strani - če mu rata naredit še en portal, "www.samajama.si" kjer bi se objavljalo poročila o svinjariji na cesti, luknjah, zdrapanem vozišču .... to bi bilo zakon!

Fajn ideja, morda pa najdem čas tudi za to :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Po dolgo dolgo čas spet en update :)

Dodal sem shranjevanje lokacij. Lokacija se shrani kot gpx datoteka, ki naj bi delovala na vseh gps napravah.

Tako da, če ne deluje mi to prosim spročite.

Datototeko se prenese s klikom na povezavo "Prenesi lokacijo", ki se nahaja pod zemljevidom in koordinatami.

prenesilokacijo.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal mam problem, ker mi POILoader jamra pri uvozu teh zgeneriranih gpxov. Imam pa Garmin Mobile PC.

Kakšni pa so ti fajli, ki se izvozijo iz gpsa? So tudi gpx? Pomoje bom mel problem podpret vse formate, oz bo trajalo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So gpx (GPs eXchange) nekak univerzalni, potem imaš pa še malo morje drugih, KML za google zadevščine, ampak če se samo na GPX fokusiraš boš imel vse pokrito.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gpx je itak Garminov izum, če s ene motim.

In tale iz portala normalno deluje v Mapsourcu oz. v garmin napravah.

Lahko pa preprosto skopiraš gpx datoteko v mapo \garmin\gpx\ in boš imel med priljubljenimi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!