Skoči na vsebino

Pri meni lahko postavte šotor


matjazg

Priporočene objave

...sem nekaj bluzil po tistem gugl zemljevidu... sam ne znam zdaj to mesto oblikovat... (46.342533, 15.019788 je shranjen v zemljevidu MotoSvet.):unsure:

Sicer imamo že vsi navigacije pa lahko tut kar koordinate svojih "free šotorišč" objavimo...:naughty:

dam plus, kordinate in kraj so dovolj. Se pravi, rabimo aplikacijo, v katero bi lahko vnašali osnovne podatke, potem pa z izvoz gumbom spravili iskane zadetke v preprost format, ki ga prepozna skoraj vsak mobitel. In gres na pot z manj skrbi. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če vam bo stran všeč bom registriral še domeno, da si bo lažje zapomniti ime strani.

Lep pozdrav

Se ne bi dalo zmenit, da se da to kar na motosvetov strežnik. Lahko imaš naprimer na poddomeni "locirajse.motosvet.si " .

Če bo aplikacija zaživela in funkcionirala ti je vsak tu dolžan en :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da bi se lahko linkalo z motosvetovim accountom bi bilo pa sploh fajn :) no, bo moral admin kaj več o tem povedat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, če je bila ta tema že kje odprta, jaz je nisem najdu.

Če je, naj moj post moderator prestavi tja.

Velikokrat je kdo v zadregi, kje najceneje prespati. Dovol imam prostora in vedno lahko kdo pri meni postavi kak šotor.

Sam sem bil že deležen podobnega gostoljubja in se na tak način lahko odolžim. Ne ravno tistemu, ki sem pri njemu na dvorišču postavil šotor, pač pa komu drugemu...

pri men se lahko isto kaj takega zgodi

pa še kaj poleg se lahko dogovoti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo sem dodelal funkcionalnost.

Sedaj je možno urejati in brisati vnešene lokacije.

Ogled lokacij

ogled.jpg

Pregled vnešenih lokacij

mojelokacije.jpg

Urejanje vnešenih lokacij

urejanje.jpg

Brisanje aplikacij

brisanje.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SUPER! BRAVO! VSA ČAST! ...sem se takoj registriral... ko bo čas pa še vnesem par lokacij...:notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na hitro sem pogledal .. super... če bi bilo še v angleščini ali še v kakšnem bratskem jeziku, bi jo linkal tudi na BJB Srbija, ki dostikrat sprašujejo za kakšen prostorček za dan ali dva ...

ali kdo ponuja že postavljen in opremljen ( :boobies: ) šotor za kakšno noč :whistle:

to bi mene zanimalo :lol:

p.s.

vsa čast tistim, ki imate prostorček in ga ponujate motoristom popotnikom .. :worship:

za nagrado mi lahko plačate kavo :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

i like it :worship:

še cca. 20 dni pa pridejo slovaki :)

drgč pa super to, zmer prou pride kej tazga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na hitro sem pogledal .. super... če bi bilo še v angleščini ali še v kakšnem bratskem jeziku, bi jo linkal tudi na BJB Srbija, ki dostikrat sprašujejo za kakšen prostorček za dan ali dva ...

ali kdo ponuja že postavljen in opremljen ( :boobies: ) šotor za kakšno noč :whistle:

to bi mene zanimalo :lol:

p.s.

vsa čast tistim, ki imate prostorček in ga ponujate motoristom popotnikom .. :worship:

za nagrado mi lahko plačate kavo :P

Maus, če prideš kaj na Raceland v Krško al pa če boš v Krškem rabu prenočišče, dobiš kluče od vikenda. Tam maš pa garažo, roštil, cisterno cvička, ''kauč'', in šotor na stalaži, če si ga želiš postavt ...

Samo pridi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ne bi dalo zmenit, da se da to kar na motosvetov strežnik. Lahko imaš naprimer na poddomeni "locirajse.motosvet.si " .

Če bo aplikacija zaživela in funkcionirala ti je vsak tu dolžan en :beer1:

da bi se lahko linkalo z motosvetovim accountom bi bilo pa sploh fajn :) no, bo moral admin kaj več o tem povedat

V prvi vrsti je to odvisno od administratorja, po drugi strani pa je za premisliti, kaj to pomeni za obiskovalce iz tujine (ker motosvet ni večjezični).

se mi dopade..edino 8 znakov za geslo??! mi kar tlak naraste :)

Veš kako pravijo; bolje preventiva kot kurativa :)

Predlagam, da brskalniku dovoliš, da si zapomni tvoje podatke, da ti pri naslednji prijavi ne bo treba spet vnašat podatkov.

SUPER! BRAVO! VSA ČAST! ...sem se takoj registriral... ko bo čas pa še vnesem par lokacij...:notworthy:

Hvala :)

na hitro sem pogledal .. super... če bi bilo še v angleščini ali še v kakšnem bratskem jeziku, bi jo linkal tudi na BJB Srbija, ki dostikrat sprašujejo za kakšen prostorček za dan ali dva ...

ali kdo ponuja že postavljen in opremljen ( :boobies: ) šotor za kakšno noč :whistle:

to bi mene zanimalo :lol:

p.s.

vsa čast tistim, ki imate prostorček in ga ponujate motoristom popotnikom .. :worship:

za nagrado mi lahko plačate kavo :P

Dobra ideja o večjezičnosti. Ko bo čas bom uredil.

Maus, če prideš kaj na Raceland v Krško al pa če boš v Krškem rabu prenočišče, dobiš kluče od vikenda. Tam maš pa garažo, roštil, cisterno cvička, ''kauč'', in šotor na stalaži, če si ga želiš postavt ...

Samo pridi

Pri branju tega prispevka, sem dobil idejo o zaklepanju lokacij za javnost. Lahko pa bi jo recimo delil s prijatelji.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vnešena lokacija. Tolk da mi nebi kdo očitu, da sem samo vrgel kost za glodanje (samo odpru temo, ker bi rad nekje zaston postavu šotor).

Aha Bobk 56, saj so vsi bajkerji dobrodošli pri meni, tudi uni z mopedom ali uni ki so jim pozabl gor motor pršravfat in imajo samo zic kolesa in pedale :D . Maus je vsaj pošten napisu, da se mu ne lušta šotorja sabo trogat in postavlat.

Popravljeno . Popravil matjazg
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:notworthy: Superca!

Imam par predog. Sklepam, da se bo prvo stran še uredilo (trenutno je vse poravnano prav do levega roba). Pri kontaktu in registraciji bi osebno dal kakšno varnostno kodo (captcho). Ko se logiraš bi bilo vredu, da dejansko prideš na neko stran naj bo to zemljevid, spremna beseda... Lepo bi bilo tudi, da se spiše neka pravila o vnašanju lokacij. Še bolje bi bilo, da so že neka vnosna polja za izpolnit in bi bilo potem tako vse poenoteno in bolj pregledno.

Drugače pa čista 10-tka za to.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim da me je nekdo že prehitel ninja.gif

V kolikor sem uspel pregledat bobkovo stran gre za podobn princip, kjer se vnaša poleg free camping placov, še ostale značilnosti pokrajine (jezera, gradovi, ...)

zaenkrat je zadeva še v angleškem jeziku, ko mi uspe prevest še nekaj malenkosti še v drugih jezikih,... Grafično se še ni bilo časa ukvarjat zato izgled tako tako je pa zadeva funkcionalnawhistle.gif

Link do traveller guide

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alienrat pohvale za trud :beer1:

vendar pri meni nastane problem ko želim vpisati lokacijo.enostavno ne znam locirati oz. vstaviti koordinat (pa menda ja nisem tako zabit?! ) za moje pojme zahtevaš pri vnosi nove lokacije preveč informacij in že ko klikneš add location se ti zamegli pred očmi ko vidiš toliko praznih polj.

Še ena malenkostna pripomba:

Glede na to, da na tvoji strani lahko iščeš (vnašaš) različne lokacije - destinacije bi lahko nastal problem, da bi slovenija hitro postala polna markerjev na mapi, zato bi ti predlagal da bi obstajala vrstica v kateri bi lahko filtriral markerje po namenu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alienrat pohvale za trud :beer1:

vendar pri meni nastane problem ko želim vpisati lokacijo.enostavno ne znam locirati oz. vstaviti koordinat (pa menda ja nisem tako zabit?! ) za moje pojme zahtevaš pri vnosi nove lokacije preveč informacij in že ko klikneš add location se ti zamegli pred očmi ko vidiš toliko praznih polj.

Še ena malenkostna pripomba:

Glede na to, da na tvoji strani lahko iščeš (vnašaš) različne lokacije - destinacije bi lahko nastal problem, da bi slovenija hitro postala polna markerjev na mapi, zato bi ti predlagal da bi obstajala vrstica v kateri bi lahko filtriral markerje po namenu

samo napišeš address potem imaš pa spodaj gumb find pa ti locira na mapi, željeno točko lahko potem nastaviš na mapi tako da premakneš marker.

vsi vnosi so opcijski, samo kategorija ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!