Skoči na vsebino

Pri meni lahko postavte šotor


matjazg

Priporočene objave

Drugače je stran dostopna tudi preko naslova http://motolocations.com/

Ko bom doprogramiral izbiro jezika, bo jezik na tej .com domeni prednastavljen na angleščino, možna pa bo izbira jezika na obeh domenah.

Sprogramiral sem tudi sistem za prevajanje strani. Trenutno je še v razvojni fazi, ko pa bo končan pa bom dal dostop tistemu, ki bi mi želel pomagat prevest stran v katerikoli drug jezik :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dodatna funkcionalnost - po kliku na marker, se odpre oblaček in v njem na vrhu najdete naslov, ki je v bistvu povezava.

ljubelj.jpg

Po kliku na naslov, vas povezava pripelje do strani za detaljni ogled lokacije.

ljubelj2.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pohvale upam da stran zaživi lahk bi še vključil komentarje da bi lahko komentirali posamezno lokacijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaživelo bo če vsak kaj prispeval, svojo najljubši postanek za kafe, kak prelaz oz. fajn ovinke tudi ni problem dodat, pa kje ste na zadnje dobro jedli pa tko. je ful simple za dodat in pobere glih 3min.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeva res super napreduje. :worship: Sem pa še vedno za to, da se da polja za vnos podatkov. Bilo bi bilj pregledno, kot pa da vsak po svoje piše in oblikuje. Kot nekakšen obrazec. Seveda bi pustil tudi polje za vnos "poljubnega" teksta oz. opisa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha se pravi ti misliš podatke kot so; naslov, kontakt, pa morda termin ?

Al maš še kaj drugega v mislih.

Razmišljam, da bi dodal še ikono za motozbore, ampak tukaj je malo več dela, ker so vezani na koledar. Pa morda še obrazec za "organizacijo dnevnih/vikend" voženj. Kako se vam to zdi ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha se pravi ti misliš podatke kot so; naslov, kontakt, pa morda termin ?

Al maš še kaj drugega v mislih.

Ja za ta obrazec bi mogel še malo poštudirat kako bi bilo oz. kaj bi bilo pametno in smiselno dat. Najbolje je tudi tako, da je kar en obrazec za vse kategorije (smiselnost polj pri posameznih) manj dela :) Bom pregledal malo in sestavil.

Popravljeno . Popravil alen1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pohvale upam da stran zaživi lahk bi še vključil komentarje da bi lahko komentirali posamezno lokacijo

Jaz načeloma nisem najbolj za to, da je možno komentirat, ker že na forumu se vidi, da imajo nekateri v krvi da NEgirajo!

Lahko pa bi recimo bila možnost ocenjevanja z zvezdicami brez teksta, ampak spet je to relativno, ker bi nekateri nabijali zvezdice, čeprav tam niso bili .... itd.

Imaš vsako jaki folk in vprašanje, če bi čez čas bila zadeva sploh še aktualna in realna.

Zgolj moje mnenje ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še eno napako vrže takoj ob prijavi:

Warning: session_regenerate_id() [function.session-regenerate-id]: Cannot regenerate session id - headers already sent in /var/www/dani/projects/moto/classes/User.class.php on line 89

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/dani/projects/moto/index.php:98) in /var/www/dani/projects/moto/code/user/login.php on line 12

Glede vnosnih polj sem ti poslal na ZS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U te napake pa nisem opazil, hvala.

Tvoje sporočilo sem pogledal, vendar včeraj še nisem imel časa odgovoriti. Se pa strinjam z napisanim, bom uredil.

evo, napaka odpravljena

neki sem se igral, pa sem očitno pozabil počistiti za sabo :)

Popravljeno . Popravil bobk56
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, masivna nadgradnja :)

Novo v menuju: "Vnos ceste", ter posledično dva nova tipa lokacij. Prvi je cesta, kamor spadjo recimo kačje ride.

Drugi tip je pa "nevaren odsek", s katerim lahko ostale motoriste obvestite o stanju ceste.

front.jpg

Če vas recimo zanimajo samo nevarnosti na cesti, kliknite na rdečo ikono s klicajem.

pozor.jpg

Če vas zanima več detajlov o cesti, kliknite na pobarvan naslov lokacije, ki je povezava do detaljne strani.

road.jpg

Lokacije urejate na strani "Moje lokacije". Spremenjen je tudi obrazec za dodajanje oziroma urejanje lokacij / cest.

addroad.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na linku je še ena zadeva, kjer so objavljeni dogodki po Sloveniji, če ti mogoče pride kaj prav. Klik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz načeloma nisem najbolj za to, da je možno komentirat, ker že na forumu se vidi, da imajo nekateri v krvi da NEgirajo!

Lahko pa bi recimo bila možnost ocenjevanja z zvezdicami brez teksta, ampak spet je to relativno, ker bi nekateri nabijali zvezdice, čeprav tam niso bili .... itd.

Imaš vsako jaki folk in vprašanje, če bi čez čas bila zadeva sploh še aktualna in realna.

Zgolj moje mnenje ....

Verjetno bom dodal tako zvezdice, kot komentarje. Če bo kdo preveč "težil" bo pa moderator (ki ga še ni:) ) opravil z njim.

bobk56 ti si fullll faca. super si to zastavil!

Hvala :)

Na linku je še ena zadeva, kjer so objavljeni dogodki po Sloveniji, če ti mogoče pride kaj prav. Klik.

Ja, je zanimivo. Samo nikjer ne najdem opcije, da bi te podatke lahko stankal k sebi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush:

No pa sej, jaz samo realiziram večino vaših idej :) Tako, da vračam :notworthy:

Ker več glav več ve :)

Popravljeno . Popravil bobk56
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bobk56 ti si fullll faca. super si to zastavil!

Res je! worship.gif

Zadeva je zelo preprosta in pregledna. Naj tako tudi ostane :) Obstaja tema o picerijah, ki ima proti koncu seznam picerij, ne bi bilo slabo vpisati picerije v bazo podatkov rolleyes.gif A je mozno, tako kot je vecinoma zdej na forumih, da vsak glasuje za dolocen link? Recimo za picerijo, da imas opcijo kliknit plus ali minus, pol pa izpise procente plusov recimo glede na stevilo glasov? Mogoce prevec kompliciram, samo ideje delim. Ocena necesa je subjektivna stvar, meni je lahko vsec, petim drugim pa recimo ni, tako da bi se za vsak link ki je vpisan, morda vodlo eno evidenco priljubljenosti, ni potrebno komentarjev, samo minus in plus za stisnit, in prikaz priljubljenosti ter st. klikov.

Nekaj cajta me ni blo na tej strani, pa tak napredek. Se ena tema, ki zivi v pozitivnem in optimisticnem duhu. Pohvalno. worship.gif

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Načeloma se "skrivam" in ne komentiram, ampak ta projekt pa kapo dol :notworthy:

Osebno bi dodal možnost za izklop/vklop tistih ikonc. Primer: če se greš samo peljat en krog te verjetno ne zanima kje se nahajajo kampi ampak samo kje so lepi ovinki,nevarni odseki in mogoče prelazi...

Ena bolj zanimivih bi pa verjetno bila opcija, da bi nekdo lahko svoje potovanje zabeležil z označeno potjo, postanki (spanje, hrana, itd... ) in mogoče še dodajanje slikc/beležk na ustrezni lokaciji na poti. Mogoče pa ne grem v pravo smer s tem? :hmm:

Za prevajanje pa mislim da se (nas) bo opogumilo kar lepo število ljudi glede na moje (ne)razumevanje ljudi na temle forumu.

Lp sebo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U super ideja, glede tega beleženja potovanja. Sam imam v mislih neke vrste road planer. Se pravi vnaprj začrtat pot, nisem pa pomislil za belezenje nazaj.

Glede teh ikonc, pa jih lahko izklopis. Morda ni ravno intuitivno, ampak samo s klikom na ikonce zgoraj levo filtriraš kar te zanima.

Hvala za komentar! :)

Popravljeno . Popravil bobk56
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!