Skoči na vsebino

Izlet na Madžarsko


maxi gašper

Priporočene objave

Živjo

Lepo pozdravljeni vsi skupaj...

Zanima me, če je kdo za dvodnevni izlet na Madžarsko - Blatno jezero...

Vsi zainteresirani pišite ali pokličite...

Maxi :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

Lepo pozdravljeni vsi skupaj...

Zanima me, če je kdo za dvodnevni izlet na Madžarsko - Blatno jezero...

Vsi zainteresirani pišite ali pokličite...

Maxi :yea1:

smo zainteresirani...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla,

tako je to, za enodnevni izlet bo mogoče samo za tiste, ki smo od blizu (MB-MS), za ostale je pa malo preveč, ker je same vožnje okoli Balatona za en dan glare.gif, seveda s postanki trance_06_beer2.gif , ki morajo biti . Če bo interes širši -tudi ostala Slovenija, bomo lahko uredili za nekaj več časa in tudi s prenočišči in ostalimi dodatnimi dejavnostmi trance_05_banana.giftrance_41_w00t2.gif .

Torej kdaj, kako, kdo....si pišemo in slišimo!

Lep trance_43_wavetowel2.gifiz Prekmurja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

Evo jaz sem 110% ZA, vsaj za dva dni, toliko, da prespimo... Nas je že kar nekaj interesentov...

Moramo se točno zmeniti in dogovoriti...

Maxi pozdrav :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko tam nekje v drugem vikendu julija???, ker je1. in 2. julija Airpower2011 v Zeltwegu(A) in gremo tja, če ni prepozno glede dopustov eek.gif, lahko je pa to za koga izhodišče za naprej trance_30_punk.gif ?

Lep trance_43_wavetowel2.gif iz Prekmurja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko tam nekje v drugem vikendu julija???, ker je1. in 2. julija Airpower2011 v Zeltwegu(A) in gremo tja, če ni prepozno glede dopustov eek.gif, lahko je pa to za koga izhodišče za naprej trance_30_punk.gif ?

Lep trance_43_wavetowel2.gif iz Prekmurja

Kdor bo imel čas, bo šel, ostali pa kdaj drugič. Zase vem, da za drugi vikend julija že imam plane - grem v Koper nabavit kak liter oljčnega olja (halo, @maxiscooter :yea1: ).

Pri planiranju izletov je pač tako, da daš en datum, pa se ti pridruiži, kdor more. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor bo imel čas, bo šel, ostali pa kdaj drugič. Zase vem, da za drugi vikend julija že imam plane - grem v Koper nabavit kak liter oljčnega olja (halo, @maxiscooter :yea1: ).

Pri planiranju izletov je pač tako, da daš en datum, pa se ti pridruiži, kdor more. :D

Ja, tudi jaz sem interesent (za en ali 2dni)... in bi morebiti predlagal (ker sem tudi jaz zaseden vse do 2.polovice julija)... da se datum določi toliko naprej... da si vsi to splaniramo... :hmm:

Kakorkoli, če boste šli vi prej... UŽIVAJTE... vsi tisti, ki pa ne boste mogli iti... pa se dogovorimo za še eno rudno kasneje (23.-24.6. ali pa 30.-31.6. ali pa tudi kasneje?). :?

Lep maxi pozdrav vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor bo imel čas, bo šel, ostali pa kdaj drugič. Zase vem, da za drugi vikend julija že imam plane - grem v Koper nabavit kak liter oljčnega olja (halo, @maxiscooter :yea1: ).

Pri planiranju izletov je pač tako, da daš en datum, pa se ti pridruiži, kdor more. :D

Ja, tudi jaz sem interesent (za en ali 2dni)... in bi morebiti predlagal (ker sem tudi jaz zaseden vse do 2.polovice julija)... da se datum določi toliko naprej... da si vsi to splaniramo... :hmm:

Kakorkoli, če boste šli vi prej... UŽIVAJTE... vsi tisti, ki pa ne boste mogli iti... pa se dogovorimo za še eno rudno kasneje (23.-24.6. ali pa 30.-31.6. ali pa tudi kasneje?). :?

Lep maxi pozdrav vsem

Fantje vrata so odprta, vi se kar pripeljite :yea1: :yea1:pa olje bo tudi zrihtano - pa ne za motor :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

Ja fajn bi se bilo dogovoriti za datum (en vikend v juliju - vi povejte, ker bi rad da nas gre malo več, družba...), pa da splaniramo načrt kdo vse gre kje se dobimo itd.

Povejte mi oz. pošljite mi datume, kdaj bi kdo lahko šel... - prosim spodaj dopolnite, kdo je za??

Prijave za izlet dvodnevni na Madžarsko (Blatno jezero z okolico...)

1. @maxi gašper - 2dni (1 nočitev)

2. @ ...

3. @

4. @

...

dopišite se kdo bi šel in kdaj ima čas - kateri vikend v juliju??

Maxi :yea1:

Popravljeno . Popravil maxi gašper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

Ja fajn bi se bilo dogovoriti za datum (en vikend v juliju - vi povejte, ker bi rad da nas gre malo več, družba...), pa da splaniramo načrt kdo vse gre kje se dobimo itd.

Povejte mi oz. pošljite mi datume, kdaj bi kdo lahko šel... - prosim spodaj dopolnite, kdo je za??

Prijave za izlet dvodnevni na Madžarsko (Blatno jezero z okolico...)

1. @maxi gašper - 2dni (1 nočitev)

2. @V-strom650 - 2dni (1 nočitev); (vikend 16.-17.7. je žal že zaseden, ostali so še prosti)

3. @

4. @

...

dopišite se kdo bi šel in kdaj ima čas - kateri vikend v juliju??

Maxi :yea1:

Takole, jaz sem tokrat zagotovo zraven; mi je žal za Posavje, ampak časovno ni zneslo.

LP, Bojan.

Popravljeno . Popravil V-strom650
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. @maxi gašper - 2dni (1 nočitev)

2. @V-strom650 - 2dni (1 nočitev); (vikend 16.-17.7. je žal že zaseden, ostali so še prosti)

3. @drnovshek - 2dni (1 nočitev) - vseeno kdaj...samo da se malo vnaprej ve...

4. @

...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. @maxi gašper - 2dni (1 nočitev)

2. @V-strom650 - 2dni (1 nočitev); (vikend 16.-17.7. je žal že zaseden, ostali so še prosti)

3. @drnovshek - 2dni (1 nočitev) - vseeno kdaj...samo da se malo vnaprej ve...

4. @hoyla 2 dni (1 nočitev) - zadnji vikend v juliju mam planiran doput, če bo prej sem za

...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo vsem maxiscooteristom...

PRIPRAVLJAMO DVODNEVNI IZLET NA MADŽARSKO IN SICER 23.7. IN 24.7.2011

- BLATNO JEZERO Z OKOLICO...

Datum izleta je 23.7. in 24.7.2011 (sobota, nedelja)

Spisek (prosim spodaj se dopišite vsi, ki se boste udeležili izleta in ki vas zanima.. )

1. @maxi gašper - 2dni (1 nočitev)

2. @V-strom650 - 2dni (1 nočitev)

3. @drnovshek - 2dni (1 nočitev)

4. @hoyla 2 dni (1 nočitev)

6. @

7. @

8. @

9. @

...

UPAM NA ČIMVEČJO UDELEŽBO :rolleyes:

Maxi pozdrav :yea1:

Popravljeno . Popravil Blond
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvodnevni izlet Madžarska - Blatno jezero z okolico (23. in 24.7.2011)

Spisek (prosim spodaj se dopišite vsi, ki se boste udeležili izleta in ki vas zanima.. )

1. @maxi gašper - 2dni (1 nočitev)

2. @V-strom650 - 2dni (1 nočitev)

3. @drnovshek - 2dni (1 nočitev)

4. @hoyla 2 dni (1 nočitev

5. @sat500 + sopotnica - 2 dni (2 x nočitev)

6. @

7. @

8. @

9. @

...

@blond, nisem se mogel drugače vpisati kot pa da sem prepisal na novo

lp, @sat500

Popravljeno . Popravil sat500
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvodnevni izlet Madžarska - Blatno jezero z okolico (23. in 24.7.2011)

Spisek (prosim spodaj se dopišite vsi, ki se boste udeležili izleta in ki vas zanima.. )

1. @maxi gašper - 2dni (1 nočitev)

2. @V-strom650 - 2dni (1 nočitev)

3. @drnovshek - 2dni (1 nočitev)

4. @hoyla 2 dni (1 nočitev

5. @sat500 + sopotnica - 2 dni (2 x nočitev)

6. @dore61 2 dni + nočitev

7. @

8. @

9. @

...

@blond, nisem se mogel drugače vpisati kot pa da sem prepisal na novo

lp, @sat500

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa s prenočevanjem? Šotor na motor in gasa? :)

LP

Ja, ja, še tega bi nam bilo treba, da bi spali v šotoru! Moje kosti se najbolje počutijo v postelji. Saj imajo na Madžarskem tudi kako hišo, bungalov ali hotel, a ne, @Dore?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ja, še tega bi nam bilo treba, da bi spali v šotoru! Moje kosti se najbolje počutijo v postelji. Saj imajo na Madžarskem tudi kako hišo, bungalov ali hotel, a ne, @Dore?

Včeraj sem govoril z @maxi gašperjem glede trase, prenočevanja in ogledov zanimivosti na poti. V kratkem bom objavil predlog načrtovane poti in skušal najti prenočišče v kraju postanka prvega dneva poti. Kolikor sem "na hitro" pogledal prenočitvene zmožnosti/kapacitete, ne bo problema s kakšnim hotelom/motelom/hostelom. Najbolje bi bilo potem rezervirati določeno število sob (v glavnem gre za dvo/troposteljne sobe) glede na to, kako bomo oblikovali skupine. Se slišimo.

LP, Bojan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem govoril z @maxi gašperjem glede trase, prenočevanja in ogledov zanimivosti na poti. V kratkem bom objavil predlog načrtovane poti in skušal najti prenočišče v kraju postanka prvega dneva poti. Kolikor sem "na hitro" pogledal prenočitvene zmožnosti/kapacitete, ne bo problema s kakšnim hotelom/motelom/hostelom. Najbolje bi bilo potem rezervirati določeno število sob (v glavnem gre za dvo/troposteljne sobe) glede na to, kako bomo oblikovali skupine. Se slišimo.

LP, Bojan.

Jaz bom spal skupaj z mojo ženo :naughty: v sobi, za vas druge pa ne vem, kako boste sestavili skupine

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom spal skupaj z mojo ženo :naughty: v sobi, za vas druge pa ne vem, kako boste sestavili skupine

Seveda, poudarek na "spal" :naughty:. Imata sobo zase!

LP, Bojan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

Evo mal sem pozen ampak sem še buden... :naughty:

Evo res je govorila sva z @v-strom650-om, in si izmenjala malo informacij...

Takole samo da vam malo namignem...

pot bo potekala iz Ljubljane (zbor za primorce in gorenjce...), proti Mariboru (zbor, kjer bi se priključili štajerci), in postanek pred Mursko Soboto (kjer bi se nam priključili še prekmurci, če bo kdo?), proti Lendavi -MP Pince, proti Blatnemu jezeru...

ravno sestavljam in pripravljam plan oz. načrt poti z ogledi, postanki...

vam pa obljubim da bo zelooo zanimiva tura polna novosti...

no skratka ŠOTOR ODPADE!!,

spalo se bo v motelu, hotelu, penzionu - nekaj izmed naštetega, še zbiram najugodnejše ponudbe.., najverjetnejši kraj kjer bomo prespali bo Tihany...

dokončujem in sestavljam načrt potovanja, ki ga bom objavil do konca tega tedna...

potem bom pa vse ki ste na spisku prosil za podatke za rezervacije (za prenočišče...)

OBJAVIM NAČRT IN VAS VSE OBVESTIM DO KONCA TEGA TEDNA...

lepo bi bilo, da se čimveč maxiscooteristov zbere, ker bo odlični izlet po madžarski... :kva1:

Maxi :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvodnevni izlet Madžarska - Blatno jezero z okolico (23. in 24.7.2011)

Spisek (prosim spodaj se dopišite vsi, ki se boste udeležili izleta in ki vas zanima.. )

1. @maxi gašper - 2dni (1 nočitev)

2. @V-strom650 - 2dni (1 nočitev)

3. @drnovshek - 2dni (1 nočitev)

4. @hoyla 2 dni (1 nočitev

5. @sat500 + sopotnica - 2 dni (2 x nočitev)

6. @dore61 2 dni + nočitev

7. @

8. @

9. @

...

@blond, nisem se mogel drugače vpisati kot pa da sem prepisal na novo

lp, @sat500

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!