Skoči na vsebino

Junk mail - HELP!


Priporočene objave

Torej, kako se uspešno znebit vse nemogoče pošte? Na dan dobim tudi do 50 reklamnih mejlov iz Amerike. Pa striktno pazim, da nikoli ne dajem svojega mejla na kakšno dvomljivo stran. Le enkrat sem pustila svoj mejl eni ameriški založbi - zdaj pa imam!!! Naslova ne morem zamenjat - odpade.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poskusi s unsubscribe, za nekaj časa pomaga, drugače imaš pa na vseh poštnih odjemalcih filter za spam, nastavi ga, in od tam ti bo junk sam letel v smeti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem en tak email naslov kar odpisal. Ker to pri tebi ni možno si kreiraj za vnaprej kak email naslov za junk pošto in tega vpisuj. O unsubscripe funkciji samo toliko da imajo povratno informacijo da nekdo celo bere to junk pošto, ki jo pošiljajo in s še večjim veseljem nadaljujejo s tem. Če bi tovrstni oglaševalci poznali kaj etike sploh ne bi začeli na tak način oglaševati če že vsaj na unsubscribe ne reagirajo primerno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poskusi s unsubscribe, za nekaj časa pomaga,

ne pomaga - potem dobis se vec sranja na mejl

drugače imaš pa na vseh poštnih odjemalcih filter za spam, nastavi ga, in od tam ti bo junk sam letel v smeti.

ravno tega ne znam; mail imam na IMP 2.2.6. A moram ta filter na POP3

nastavit? Kako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ce nasega sistemca premlatim (ocitno samo to pomaga, da kaj premakne ali pa da ga vsak dan vec tednov zapored zasipljem z ogromnim kupom e-mailov :lol: - najbrz na kakem forumu visi :lol: :twisted: , medtem ko si jaz tule glavo razbijam ) se da to zrihtat, ce delas z Outlookom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pa sistemcu rečeš, naj naštima SPAMassassina :)

Ampak je ful odvisno, kako je naštiman - potem ti bo pa kake "koristne" maile stran metal...

Najboljši princip je še vedno na roko...

BTW: jaz imam en mail account že nekaj let, pa dobim nanj ful malo mailov - zato, ker se s tem accountom nisem nikjer prijavljal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ce nasega sistemca premlatim (ocitno samo to pomaga, da kaj premakne ali pa da ga vsak dan vec tednov zapored zasipljem z ogromnim kupom e-mailov :lol: - najbrz na kakem forumu visi :lol: :twisted: , medtem ko si jaz tule glavo razbijam ) se da to zrihtat, ce delas z Outlookom?

Ah, brez veze, da ga tepeš... ta druga ideja je mnogo boljša: prijazno in redno mu FWjaj ves svoj junk mail :shock: :wink: :lol:...

Pri nas je to rešeno tako, da mail server gleda od kod je prišla pošta. Če je prišla s serverja, ki je na "črni listi mail serverjev" pošto enostavno zavrne. Pika. Konec. Deluje odlično (le še sem in tja dobim ponudbo kakšne bolj ali manj zale deklice, ki mi ponuja... no, glih tisto :wink: :lol: ).

Če nimaš teh "črnih list junk mail serverjev", ti najbrž lahko zrihtam URL kjer se dobijo.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sistemec lahko naredi na SMTP serverju marsikaj, da omeji spam, od preverjanja domene do zavracanja maila s serverjev na shit listi. Prek webmaila lahko v vecini primerov zelo malo naredis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sistemec lahko naredi na SMTP serverju marsikaj, da omeji spam, od preverjanja domene do zavracanja maila s serverjev na shit listi. Prek webmaila lahko v vecini primerov zelo malo naredis.

... vendar pa za vsakim Web-Mailom stoji tudi pravi strežnik, na katerega je Web-mail samo vmesnik, in je mogoče pravtako nastavljat omejevat ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... vendar pa za vsakim Web-Mailom stoji tudi pravi strežnik, na katerega je Web-mail samo vmesnik, in je mogoče pravtako nastavljat omejevat ...

Seveda, mail pride cez SMTP ... kaj sem pa jaz napisal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo - naj junk mail današnjega dneva: :lol:

Are you smarter than George W. Bush?

Madonna? Bill Gates?

FREE IQ Test

Developed by PhDs.

Test results delivered instantly online!

Free Test:

http://xbrd.com/d.php?m_z=BRD_12354704&l_d...611&test=uiqogt

Over 11 million people have taken this test!

Brought to you by Emode,

the world's leading self-assessment company

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo - naj junk mail današnjega  dneva:  :lol:  

Are you smarter than George W. Bush?

Madonna?  Bill Gates?

FREE IQ Test

Developed by PhDs.

Test results delivered instantly online!

Free Test:

http://xbrd.com/d.php?m_z=BRD_12354704&l_d...611&test=uiqogt

Over 11 million people have taken this test!

Brought to you by Emode,

the world's leading self-assessment company

In? Si zmagala? :wink: :twisted:

LP

VespaMan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!