Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
martin32

Najem Jetski-ja za 10 dni na Hrvaškem

Recommended Posts

Pervy

za hrvaško bi verjetno znal stric google kaj najt ampak imam občutek da bi zdaj v sezoni to znalo bit zelo drago. sposoja jih tudi ski&sea če se ne motim.

Pervy

ali kdo slučajno ve kje bi se dalo kupiti izpit za vodni skuter?

hja za to rabiš izpit za vodnika čolna če se ne motim. torej kupiš ga lahko samo na hrvaškem pa še to ne gre baje tako lahko kot nekoč. verjetno te bo stalo kakih 200€ (nazadnje sem slišal to cifro, ki pa je verjetno odvisna od vsake kapetanije). tak izpit ti ne velja v SLO, drugje pa.

če pa hočeš izpit naredit, poglej temo ki je že na MS-ju kjer ti vse piše.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Urkel
      Hvala vsem za nasvete! Danes sem komplet razdro celjusti in prso do zaklucka da so 100% krive gumice ki potujejo batki po njih. Grejo tako tesko not in ven da druga ne mora bit.. Vodilo za ploscice in vodilo celjusti je vse tak kot mora bit. Jutri narocim komplet gumice pri avto val-u, setavim in upam na pozitivno spremenbo 😃
    • worship_mud
      nazaj iz albanije in črne gore, neverjetno lepo, wow... hvala za track, ni3ous! tukaj še nekaj gopro posnetkov, nisem dober v tem, upam da je za pogledat...  https://www.youtube.com/watch?v=9EEQ7k4nySk edit: nimam blage veze kak se ta YT preview pričara... meh...
    • Tex
      In ko keri od potnikov kaka pa ti grey water tank spusti na cesto? Tu te še mitaska ne reši.. Nujno in urgetno mimo, čimbolj prej. Kot sem enega z pomaeanćo videl, ki sicer ni na forumu, da ga naute iskali po nepotrebnem.. 
    • vandrovec
      ...pa da še ni staknil kakšne resnejše poškodbe, kakršne so večini tekmecem odvzele polet ter jih postavile na realna tla...pa še ob podpori španske Dorne "leti". Mene malo spominja na kakšno zrežirano predstavo, Lorenza so "ukinili", zvabili v past...siromak ne more nič več, lahko mu ponudijo še kakšno kost za obliznit. MM bo prvak, MM bo zmagal...nezanimivo
    • twom
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!