Skoči na vsebino

Gilera runner in problem z vodo


Dejannn

Priporočene objave

Zdravo

Imam gilero runner 50 ccm. Opazil sem da mi motor pušča vodo ko nalijem v rezervar za hladilno tekočino. Pušča mi pa odspod pod motorjom. Mogoče kdo ve kaj je narobe, ker mi je en prijatelj rekel, da to ni velik problem in da motor ima že vodo v motorju in da mi zaradi tega pušča,ker jo je preveč. Lučka se mi še nikol ni prižgala za temperaturo. Ko se pa vozim je temperatura mogoče mal čez polovico in se ne dviga. Prosil bi za kašne nasvete.

LP

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

Imam gilero runner 50 ccm. Opazil sem da mi motor pušča vodo ko nalijem v rezervar za hladilno tekočino. Pušča mi pa odspod pod motorjom. Mogoče kdo ve kaj je narobe, ker mi je en prijatelj rekel, da to ni velik problem in da motor ima že vodo v motorju in da mi zaradi tega pušča,ker jo je preveč. Lučka se mi še nikol ni prižgala za temperaturo. Ko se pa vozim je temperatura mogoče mal čez polovico in se ne dviga. Prosil bi za kašne nasvete.

LP

ne nalivaj jo več v rezervar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka pa če vode sploh nimam v rezervarju in jo hočm dolit. A motor pol ma vodo al nima, ker me skrbi da se nau pol pregreu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka pa če vode sploh nimam v rezervarju in jo hočm dolit. A motor pol ma vodo al nima, ker me skrbi da se nau pol pregreu.

Vode more bit malo manj kot polovica v rezervarju ko je mrzel. Če jo zmankuje, potem ti teče ven nekje, ali pa ti teče v cilinder, kar bi tudi videl, ker bi motor slabo šel in belo kadil.

PS. Ko jo boš dotočil, imaš na cilindru "nipeljček", kjer spustiš ven zrak, če je slučajno notri.

Popravljeno . Popravil drjanez
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka pa če vode sploh nimam v rezervarju in jo hočm dolit. A motor pol ma vodo al nima, ker me skrbi da se nau pol pregreu.

spremljaj temperature

če ni to krivo ti nekje pušča

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha..Drgač motor gre čist normalno vleče čist dobr, nobenga belga dima ni...Zdej jst se tok ne spoznam na motorje in jih ne šaraufam..vem sm da mi je serviser reku da bi me popravek prišel 200€, ker bi za to potreboval dost cajta ker bi mogu razdirat motor, ker se ne da pridt do tega dela z roko...Temperatura mi je čist uredu, ko je notri kašna tekočina...Zdej sm natoču hladilno tekočino notr in mi manj pušča...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mislte da bi pomagal če bi dou tist prah ki zamaši luknje na hladilniku da bi ga stresu not...kaj pravte?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mislte da bi pomagal če bi dou tist prah ki zamaši luknje na hladilniku da bi ga stresu not...kaj pravte?

Ja pa povej kje ti pušča prjatu! Če ti pušča nekje na cevi, vodni pumpi ali pa na kakšnem tesnilu, potem ti ne bo nič nucalo tisto. Razen če ti pušča hladilnik, pa še to ti odsvetujem, ker se zna zgodit, da ti zapre še kakšno luknjo, ki je nebi smelo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Pušča mi odspod pod motorjem, kjer je tačka. Pomoje da je vodna pumpa. Drgač pa še nč nism odperu motorja, tko da natančno nevem kje pušča.

Popravljeno . Popravil Dejannn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdj sm ugotovu kaj je narobe. Semering na vodni pumpi mi je šou. A kdo slučajn pozna koga k bi to znou narest za poceni dnar, k je baje čist zakompliceran k je na sredini motorja ta vodna pumpa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne upaš sam, se lahko zapelješ do TIM-MG-ja na letališki (blizu rudnika). Tip vse živo šraufa, kakšne ma pa cene pa ne vem, jst sem se zmeri raje sam umazal :9.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne upaš sam, se lahko zapelješ do TIM-MG-ja na letališki (blizu rudnika). Tip vse živo šraufa, kakšne ma pa cene pa ne vem, jst sem se zmeri raje sam umazal :9.

Ja sm se zapelu, pa mi je reku 200€. In se mi zdi mal preveč. Tko da bi rajš kšnga to k doma šraufa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

če bi bil bližje N gorici se za 50 euro z vključeno novo pumpo original piaggio 28 euro naredi v 1 urci.

200 euro to se dogaja smao v ljubljani. Če ti reče da more agregat dat narazen da zamenja so dve varianti. ALI JE TAKO ZABIT DA NE ZNA ZAMENJAT TEGA BREZ OPRET BLOKA ali pa je zelo pameten in tebi to reče samo da zaračuna lahko čeprav tega ne naredi.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!