Skoči na vsebino

Smucarija 2002/2003 (Bilo je: Smucanje 20.12.)


Priporočene objave

Jutri grem na Krvavc in upam da nau prevelka gužva sej je petek!Gre kdo zraven mam če 2 placa v avtu!Vabljeni!Vreme bo po napovedih-Sončno!!!!!!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kolebam med Arehom in Roglo...vsaj snega je nekaj....(na Krvavc pa za tok svinjsko drago karto ne grem kamnov štet)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kamnov ni spljoh!Majo tut umetn sneg tko da je zakon!Ja drago pa je drago!Loh ti jest študentsko karto vzamem če si za!Sploh pa do rogle tsto razliko glih za benz porabič!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ker trenutno ni kandidatov (vem vem mi študenti smo posebna kasta) se bom odpravu jutr zjutri sam in loh koga poberem na črpalki na celovški če se kdo premisli!Jutrin točno ob 8.30!Nazaj se vračam ob cca 16.30!!K bi bil vsaj cel dan sonce!Upam da bo na smučišču kej keglčkov (beri:smučarčkov s čelado ki vozijo v vrstnem redu), da bo kej za počet!! :D :oops: :shock:

Cioa,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če že on nima kaj pametnega za napisat, pa lahko jaz povem, da je na Pohorju snežna pravljica. Bil v četrtek, znanec pa včeraj... oba dni je sijalo sonce, na Cojzerci se nas je vozilo 15 (private party :wink: ), snežni stadion pa je bil prva liga... nobenih plošč, kamnov, ledu ali podobnega. Upam, da ga ne bodo prehitro zabetonirali...

(pahvalabogudajeletoslisicaboljpoznoPRESS)

LP VespaMan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valda da bom napisu!!!!!!!!!! :!: :!: :!:

Aja Brrrm hvala za odklep teme!!!!

Bilo je nepozabno!Namreč na koncu sem šel gor sam in končno sem se enkrat za silo ornk nasmučal!Ni blo gužve in oblakov bilo pa je vse ostalo kot npr. sonček, odličen sneg, nasmejani smučarji!

Ravnokar po radju slišu da je dons na Krvavcu spet idealno-sonce ni gužve!

No v kratkem bo zadeva za ponovit-najverjetneje čez teden!

Bom naslednič kak dan prej dal gor obvestilo sam računite da mam sam dva zica frej tko da rezervacije -nujne! :D :D :D :P

Ciao,by Pero

PS:Krvavec je pa res zakon!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj sem bil prav tako na Krvavcu. Na progah je dosti snega. Izven pa je skoraj samo kamenje. Na trenutke se mi je zdelo da je stevilo uzivalcev na snegu kar prevec za stevilo odprtih prog.

Ne obratuje Zvoh (danes je verjetno odprt, ker so se cel dan trudili z teptanjem piste), pista pod sedeznicama Njivice, proga ob domu na Krvavcu, Kriska planina), lahko bi se vprasal kaj sploh dela :!: :!: :!: .

Samo sonca je pa bilo na pretek. :D

Vendar za otvoritev sezone :arrow: v redu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!