Skoči na vsebino

Smčanje v soboto pred NFSjem


Priporočene objave

Živjo! Ali gre jutri pred NFSjem kdo smučat. Kam se najbolj splača? Razmišljam o Grelitzenu, čeprav sploh še nikoli nisem bil. Aja, pa v poštev pridejo smučišča v tistem koncu; tako da kakšna Rogla odpade :(

Smučarji pliss hitro se javite z nasveti, lahko pa se zmenimo tudi za kakšen skupni aranžma. LP Jaša

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, kako je z novim smućiščen v Trbižu, konec mesta je prečudovito smučišče z umetnim zasneževanjem. Ne vem pa, če je letos že odprto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jason, vprašaj malo Kat in Rudeta, onadva (pa morda še kdo) gredo najbrž do Nassfelda ali kaj podobnega... Prejšnjo soboto je blo MEGA!!!

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za jutri imam v avtu prosta vsaj 2 sedeža. Najbolj pa sem trenutno ogret za Nassfeld (mi najbolj nobel zveni). Če še koga mika smučanje in bi bil malo tudi vodič, naj se javi. Moj mobi sliši na 041 259269. Kat in Rude, čakam tudi na vajin odziv (PM).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mislim, da bom jutri dopoldan zdravila mačka, tako, da se v izogib svojim in problemov drugih odpovedujem boardarskim aktivnostim pred NFS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!