Skoči na vsebino

POLICIJSKE ZGODE IN NEZGODE


Priporočene objave

V tej temi, bi pa opisali (če veste za take) dogodke, nepovezane z motorističnimi, kjer policaj pretirano na**be - mislim, nekako v zagovor policajem, katere v glavnem po drugih temah kritiziramo in zmerjamo.

POLICAJ IN SMRKAVEC

Policaj je avstrijskemu smrkeljnu, ker je šel čez mejo “kar tako” in se ni odzval na opozorilo, naložil batine.

vir

Jasno, da naši, ki so bolj papežki od papeža, pa namesto, da bi zaščitili svojega policaja, le-tega odvlečejo na sodišče. In na ta način uničujejo avtoriteto policajev, ki danes ne smejo več storiti ničesar in ima vsak otrok več pooblastil od njih.

Avstrijci so izredno naduti v odnosu do Slovencev (ne pozabite, da je Hitler še vedno častni meščan marsikaterega avstrijskega mesta in nacizem je še kako živ pri njih, saj bo kandidat njihove naj-naci stranke celo kandidiral za predsednika) in povsem jasno mi je kako je prišlo do tega, da mu jih je policaj upravičeno naložil na čeljust.

Kaj pa ima 21-letni "smrkavec" tekati čez mejo sem in tja. Prepričan sem, da ga je policaj najprej opozoril/poklical in NI kar padel po 'dumeljnu' brez opozorila.

Običajno Avstrijski smrkavci v svojem podcenjevalnem odnosu do “jugosov” (še vedno tako imenujejo Slovence) mislijo, da ne razumemo nemškega jezika in kaj grdega rečejo – potem pa debelo gledajo, če dobijo pravične batine za svoje gobezdanje.

*****************************

Policist v Avstriji za kaj podobnega nikoli ne bi bil kaznovan.

NIKOLI !!

**********************************

Naj naštejem nekaj primerov iz A:

- policista zalotita zgodaj zjutraj 2 neoborožena mladoletnika, ki vlamljata v samopostrežbo. Policaj strelja (v hrbet !!) brez opozorila in enega ubije … brez posledic za policaja

- policija aretira diplomatskega predstavnika neke spodobne afriške države na postaji podzemne – brez utemeljenega razloga, jasno. Odvlečejo ga na policijsko postajo, slečejo in “zalivajo” z vodo pod visokim pritiskom iz gasilske cevi – človek gol, popolnoma premražen in v šoku pobegne ter NAG steče po dunajskih ulicah v svoje veleposlaništvo. Na pritožbo veleposlanika avstrijski notranji minister odgovori: “Za naše policaje so vsi črnci isti in nismo mogli vedeti, da ne gre za dilerja!” Kljub odvzetemu diplomatskemu potnemu listu !!

- policija izvede racijo v domu azilantov/prosilcev za azil kjer “iščejo mamila”. Azilante ’sterajo’ v jedilnico – mešano moške in ženske, vse slečejo in na jedilnih mizah opravijo analne in vaginalne preiskave (običajni policaji) pri čemer ne menjajo gumijastih rokavic. Ko se Amnesty Inter. pritoži zaradi brutalne nestrokovnosti in poškodb, notranji minister odgovori, da so rokavice za zaščito pred HIV za policaje in ne za azilante in jih zato nimajo kaj menjati.

vir: News/Avstrija, Die Presse/Avstrija

V Butalah bomo pa našega policaja križali, ker je dal eni taki nacistični pi*di dve trdi na gobec. Samo, da bi naši politiki lahko jodlarjem čim globlje zlezli v rit.

Popravljeno . Popravil brojedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Delikatna zadeva... ta s policajem in tem 21 letnikom. Bi bilo dobro slišati obe strani. Po moje ga iz čistega mira že šel mlatit, sploh pa ne v javnosti. Definitivno pa imajo naši policisti premalo pooblastil, oziroma si ne upajo skoraj nič. Miličniki so bili čisto kaj drugega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tej temi, bi pa opisali (če veste za take) dogodke, nepovezane z motorističnimi, kjer policaj pretirano na**be - mislim, nekako v zagovor policajem, katere v glavnem po drugih temah kritiziramo in zmerjamo.

POLICAJ IN SMRKAVEC

Policaj je avstrijskemu smrkeljnu, ker je šel čez mejo “kar tako” in se ni odzval na opozorilo, naložil batine.

vir

Jasno, da naši, ki so bolj papežki od papeža, pa namesto, da bi zaščitili svojega policaja, le-tega odvlečejo na sodišče. In na ta način uničujejo avtoriteto policajev, ki danes ne smejo več storiti ničesar in ima vsak otrok več pooblastil od njih.

Avstrijci so izredno naduti v odnosu do Slovencev (ne pozabite, da je Hitler še vedno častni meščan marsikaterega avstrijskega mesta in nacizem je še kako živ pri njih, saj bo kandidat njihove naj-naci stranke celo kandidiral za predsednika) in povsem jasno mi je kako je prišlo do tega, da mu jih je policaj upravičeno naložil na čeljust.

Kaj pa ima 21-letni "smrkavec" tekati čez mejo sem in tja. Prepričan sem, da ga je policaj najprej opozoril/poklical in NI kar padel po 'dumeljnu' brez opozorila.

Običajno Avstrijski smrkavci v svojem podcenjevalnem odnosu do “jugosov” (še vedno tako imenujejo Slovence) mislijo, da ne razumemo nemškega jezika in kaj grdega rečejo – potem pa debelo gledajo, če dobijo pravične batine za svoje gobezdanje.

*****************************

Policist v Avstriji za kaj podobnega nikoli ne bi bil kaznovan.

NIKOLI !!

**********************************

Naj naštejem nekaj primerov iz A:

- policista zalotita zgodaj zjutraj 2 neoborožena mladoletnika, ki vlamljata v samopostrežbo. Policaj strelja (v hrbet !!) brez opozorila in enega ubije … brez posledic za policaja

- policija aretira diplomatskega predstavnika neke spodobne afriške države na postaji podzemne – brez utemeljenega razloga, jasno. Odvlečejo ga na policijsko postajo, slečejo in “zalivajo” z vodo pod visokim pritiskom iz gasilske cevi – človek gol, popolnoma premražen in v šoku pobegne ter NAG steče po dunajskih ulicah v svoje veleposlaništvo. Na pritožbo veleposlanika avstrijski notranji minister odgovori: “Za naše policaje so vsi črnci isti in nismo mogli vedeti, da ne gre za dilerja!” Kljub odvzetemu diplomatskemu potnemu listu !!

- policija izvede racijo v domu azilantov/prosilcev za azil kjer “iščejo mamila”. Azilante ’sterajo’ v jedilnico – mešano moške in ženske, vse slečejo in na jedilnih mizah opravijo analne in vaginalne preiskave (običajni policaji) pri čemer ne menjajo gumijastih rokavic. Ko se Amnesty Inter. pritoži zaradi brutalne nestrokovnosti in poškodb, notranji minister odgovori, da so rokavice za zaščito pred HIV za policaje in ne za azilante in jih zato nimajo kaj menjati.

vir: News/Avstrija, Die Presse/Avstrija

V Butalah bomo pa našega policaja križali, ker je dal eni taki nacistični pi*di dve trdi na gobec. Samo, da bi naši politiki lahko jodlarjem čim globlje zlezli v rit.

Oprosti, ampak ti si idiot.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Delikatna zadeva... ta s policajem in tem 21 letnikom. Bi bilo dobro slišati obe strani. Po moje ga iz čistega mira že šel mlatit, sploh pa ne v javnosti. Definitivno pa imajo naši policisti premalo pooblastil, oziroma si ne upajo skoraj nič. Miličniki so bili čisto kaj drugega.

Ja sem jih bočutil, ko so mi strigli lase na postaji milice.

:fredy: :fredy: :fredy: :fredy: :fredy:

Popravljeno . Popravil brojedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprosti, ampak ti si idiot.

Ni blema stari.

Oprostim.

:rolleyes:

Pri meni boš vedno našel razumevanje za lastne motnje,

ki se kažejo v tem, da da tvoj razum zmore le psovke.

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel sem zeta(danes že pokojni) Avstrica-pijanca in ko se je spravil v moji hiši pretepat sestro,če nebi bilo moje žene bi ga vrgel z balkona, ker še ni bilo ograje hvala bogu me je zadržala,da je lahko krenil po stopnicah,sicer bi pristal sigurno v zaporu!!Sicer pa kot si opisal vsi Jodlarji imajo proti Slovencem res nekam čuden odnos, namreč sam sem imel z Avstrijskimi policaji tudi že problem,ker nisem hotel plačati kazni za prehitro vožnjo,ki mi jo je hotel naložiti policaj in to je meril kar med serpentinami z nekakšno štoperico po zelo dolgem pogovorju je vendar le odnehal kajti jaz sem hotel nazadje z njim na policijsko postajo, ker sem vztrajal na tem da nima meritve z radarjem-laserje ali kako sliko !!!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S policaji še nisem mel bližnjega srečanja, z miličniki pa tudi ne, sem bil vedno hitrih nog. Če bi me pa

slučajno takrat ujel pa verjamem, da bi me namlatil kot cucka pa se ne bi nikomur pritoževal, le rep med

noge in sklonjene glave domov bule lizat... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z nekakšno štoperico po zelo dolgem pogovorju je vendar le odnehal kajti jaz sem hotel nazadje z njim na policijsko postajo, ker sem vztrajal na tem da nima meritve z radarjem-laserje ali kako sliko !!!

Torej je bilo "pametnejši odneha" ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... imel z Avstrijskimi policaji tudi že problem,ker nisem hotel plačati kazni za prehitro vožnjo,ki mi jo je hotel naložiti policaj in to je meril kar med serpentinami z nekakšno štoperico ..

Tudi mene so avstrijski prometniki (žandarji) dobro izšolali. Ko sem imel v "pahtu" (najem poslovne dejavnosti pod posebnimi pogoji) BP bencinsko črpalko v Borovljah in mi je žena vozila kosilo ob 12h. Zaradi slabega dobička sem potem črpalko spet predal drugemu "pehterju". 2 meseca (!!) po tem so začele prihajati položnice. Nekje na cesti, zelooo ravni, zelo pregledni in brez križišč, so postavili omejitev 7okm/h in takoj za to omejitvijo stacionarni radar s fotoaparatom (to oni obvladajo že najmanj 20 let, Nemci pa še dlje). Vsak dan so prihajale po 2 ali 3 položnice, ker je v tistem času žena vedno (navajena na star režim) vozila 80km/h ali kak km več. Tako je še tisto malo zaslužka pobrala država.

Najhuje pa je bilo, ker so vsako popoldne peš iz Ljubelja prihajali Slovenci, katerim so žandarji zaplenili vozniško, potni list in ključe avta. Vse so dobili nazaj na žandarmeriji v Borovljah po plačilu med 100 in 200 ATS kazni (ob prehodu je veljalo 14 ATS = 1€). Vsi so vedeli za Slovenca na BPju, ki brez težav dovoli zastonj klice v domovino, da so sorodniki in prijatelji prinesli denar za plačilo kazni (takrat je tak klic bil še strošek). Pa ne bi rekel, če bi tiste ride na Ljubelju bile nevarne - tam se nesreče praktično niso dogajale, saj z avtom skoraj ni mogoče divjati. Vem za nekaj primerov, ko Slovenec ni hotel dati ključev avta in potnega lista. Končal je v zaporu s precej visoko globo zaradi upiranja. Nekateri so poskusili tožiti, kar jim je že odvetnik odsvetoval z razlago: NOBENO SODIŠČE V AVSTRIJI NE BO OBSODILO POLICAJA ALI ŽANDARJA. Mogoče za kaka dejanja proti državi, za kak poseben kriminal - že, ampak ko gre za nastop PROTI državljanu (sploh kake druge države) pa za to ni niti najmanjših pogojev.

Popravljeno . Popravil brojedan
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ste morda opazili, gre v tematiki za to, da Butale pribijejo na križ vsakega policaja, ki malo bolj konkretno brani zakon, Avstrija pa ščiti svoje policaje že od nekdaj bolj kot ... no, niti nimam primerjave. Lahko bi uvedli nov pregovor:

"Zaščiten kot avstrijski policaj!"

:rolleyes:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej na dolenskem je tud en policaj vinjen povzročil nesrečo, pa se mu ni nič zgodilo.

Mene so pa tud že odpelal na postajo, ker jim nisem hotel dokumentov pokazat (sta zgledala k dva čefurja, značka gor dol)

Kar se mene tiče so čisto dovolj zaščiteni, oziroma se sami ščitijo.

Kar se tiče zgornjega primera, če znam jaz onesposobit nekoga, brez da bi ga poškodoval, zakaj tega ne znajo policisti :)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem v rednem stiku z avstijci zdaj 4 leta (obiskoval sem gimnazijo v avstriji).

ta tip naklada.

slovenija je bolj policijska drzava kot avstrija in ne obratno. tvoje podkrepitve se mi ne zdijo prav prepricljive, mocno dvomim da so ti clanki resnicni.

seveda obstajajo razlike.. cuti se razlika med mariborom in grazom, med ljubljano in dunajem. vendar ne v taki smeri. obstajajo nacisti, obstajajo pankerji, obstajajo drogerasi, alkoholiki in brezposelni. tako kot v sloveniji, samo da se anti-cefurji ne morejo skrivat za hitlerjevim stereotipom pac pa nastopajo kot individualisti. nic proti enim kaj sele proti drugim. hocem samo rect da sem jaz v tem obdobju dobil obcutek, da so drzavljani avstrije avstriji bolj pri srcu kot drzavljani slovenije sloveniji :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem v rednem stiku z avstijci zdaj 4 leta (obiskoval sem gimnazijo v avstriji).

ta tip naklada.

Ti mene takole na fini način obtožuješ laganja - al' kaj?

Nakladam?

Kako si drzneš?

:angry:

Živel sem v Avstriji več kot 12 let!

ŽIVEL!

Z družino!

Tam preživljal družino!

Ne pa hodil v srednjo šolo, dobival denar od fotra, si ga metal na roko in mamici opravljal sošolke.

Kdaj si pa ti bral Die Presse? Gotovo nikoli! Če boš pa napisal, da si ga bo pa to laganje.

Če si pa kdaj videl News, si ga pa tako ali tako le v izložbi trafike - pa še to samo, če je bila na prvi strani kaka lepotica.

Si ga sploh kdaj?

Smrkavci takih časopisov ne berejo - torej ga nisi tudi ti.

Zdaj pa zadnje vprašanje:

kaj za hudiča enega bi jaz imel od tega, da bi si izmislil te dogodke?

Misliš, da morda živim od delanja vtisa na bedake?

BTW: se pa vidi, da si RES hodil na celovško gimnazijo, saj te dijake spoznaš po tem, da Slovenija/e,i - pišejo z malo začetnico.

Popravljeno . Popravil brojedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem v rednem stiku z avstijci zdaj 4 leta (obiskoval sem gimnazijo v avstriji).

ta tip naklada. ...

Torej, da se ve, kdo od naju je nakladaö, sem poiskal ölanek o uboju mladoletnika in policijski komentar - öe si res hodil v omenjeno gimnazijo, ti ne bo treba prevajati - za ostale pa glavni del razlage : ... policaj je dolžan ščititi lastnino ... (Schüsse auf Einbrecher rechtfertigte Wally damit, dass Polizisten gesetzlich dazu verpflichtet seien, Eigentum zu schützen.)

Več pa išči sam!

:evilgrin:

Torej kopija celega članka:

Supermarkt:

Jugendliche stellten unangenehme Fragen

Großes Unverständnis über Vorgehen der Exekutive

Einigkeit: "Die Polizei kann die Probleme nicht lösen"

mehr zum Thema

Krems: Gutachten bis Ende September fertig Krems: Gutachten bis Ende September fertig

Subjektive Beurteilung der Lichtverhältnisse

Streit um Sicht bei Kremser Schüssen

Wie gut hat der Polizist den Einbrecher gesehen?

Der tödliche Schuss auf einen 14-jährigen mutmaßlichen Einbrecher durch die Polizei in Krems sorgt auch nach über einem Monat noch für Diskussionen. Nach wie vor sind die genauen Umstände des Vorfalls unklar, der 17-jährige mutmaßliche Mittäter befindet sich weiterhin in U-Haft und die beiden Polizeibeamten versehen ihren Dienst - genug Stoff für kritische Fragen von Jugendlichen bei einer Podiumsdiskussion der Sozialistischen Jugend mit Anton Schmid von der Kinder- und Jugendanwaltschaft Wien und Hermann Wally, Vorsitzendem der Fraktion Sozialdemokratischer Gewerkschafter (FSG)-Polizei, in Wien.

Kritik an den Ermittlungen - u.a. dass der durch Oberschenkeldurchschüsse verletzte 17-jährige sich in U-Haft befindet und schon am Tag nach dem Vorfall vernommen wurde, während die Beamten tagelang als nicht vernehmungsfähig galten und mittlerweile wieder im Dienst stehen, wollte Wally nicht geltenlassen: "Die (Polizisten, Anm.) haben ja nix angestellt, außer dass dieser Vorfall passiert ist", meinte er und löste so bei den Zuhörern einige Verwunderung aus. Außerdem seien die Polizisten sehr wohl befragt worden, sonst hätte es schließlich keine Informationen und Zusammenhänge zum Geschehen gegeben.

Dem Vorschlag einiger junger Leute, Streifenpolizisten nicht mehr zu bewaffnen um solche Unfälle zu vermeiden, konnten aus Gründen der Sicherheit weder der Anwalt noch der Polizist etwas abgewinnen. Schüsse auf Einbrecher rechtfertigte Wally damit, dass Polizisten gesetzlich dazu verpflichtet seien, Eigentum zu schützen. An diesem Punkt widersprach ihm Schmid: Schießen nur wegen Eigentums sei nicht sinnvoll. Der Anwalt forderte daher, das Waffengebrauchsgesetz, das aus dem Jahr 1969 stammt, zu revidieren.

Nicht "für zwei Orangen" eingebrochen

Auch das Motiv der jugendlichen Einbrecher gab den Diskussionsteilnehmern Anlass zu Spekulation und Analyse. Ein Bursch machte die Herkunft der beiden Jugendlichen und daraus resultierende, nicht erfüllte Bedürfnisse, die es zu stillen galt, verantwortlich und stieß dabei auf einigen Widerspruch. "Die sind doch nicht in den Merkur eingestiegen, um zwei Orangen zu stehlen", entgegnete Schmid. Bei solchen Taten gehe es um Mut und Anerkennung.

Viele kriminelle Jugendliche würden ab einem Alter von 22 bis 25 Jahren keine Straftaten mehr verüben, betonte er. Auch dass die Jugendkriminalität steige, stimme nicht - es würden lediglich mehr Straftaten von jungen Leuten bekannt. Wie solche zu verhindern seien, blieb allerdings weiter ein Rätsel. "Fest steht, die Polizei kann die Probleme nicht lösen, das liegt an der Politik und der Gesellschaft", beschied Wally.

(apa/red)

Ostala 2 primera sta se zgodila v času mojega bivanja v A - pred letom 2.000 in nista dostopna v internetnem arhivu - pa tudi iskati se mi jih ne da - naj bo tale dovolj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej na dolenskem je tud en policaj vinjen povzročil nesrečo, pa se mu ni nič zgodilo.

Mene so pa tud že odpelal na postajo, ker jim nisem hotel dokumentov pokazat (sta zgledala k dva čefurja, značka gor dol)

Kar se mene tiče so čisto dovolj zaščiteni, oziroma se sami ščitijo.

Kar se tiče zgornjega primera, če znam jaz onesposobit nekoga, brez da bi ga poškodoval, zakaj tega ne znajo policisti :)?

:ninja:

Popravljeno . Popravil Dadi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem imel namena nobenega užalit z mojimi trditvami.

menim pač da to kar si napisal ni res do te mere. novinarjem pa ne verjamem niti tako niti drugače.

vem kako delajo novinarji, so moje ime že 3x zamenjali in v vsakih drugih cajtingah imam drugačno ime. da sploh ne načenjam kredibilnosti podatkov, saj je le-ta na dnu. -.-"

čital sem die presse vsak dan. leta 2008-2009 dnevno die presse in od 2009 do 2011 kleine zeitung, če te to tako zanima.

sam vem tudi, da je vrzel med bogatimi in revnimi občutno večja kot v sloveniji.. sploh v prestolnici.

danes sem prečital v kleine zeitung ob zjutranjem kolačku in sadnim čajem, da se v kratkem prične sojenje 20 do 23 let starim neo-nacistom, ki so vdrli v lokal, prepevali njihove pesmi in se zabavali na račun drugih, tako da so jih ene par spravil v bolnico. pa si ne zatiskam oči pred tem, vem da se to dogaja na dnevni ravni. taki prestopniki se morajo tudi soočiti s "pravico" in težkim kladivom avstrijske judikativne sile.

in ne, nisem hodil na celovško ^^ daleč od tega.

če ti pa raven po kateri se meniva ne ustreza pa lahko nadaljujeva po nemško,angleško,špansko,francosko,latinsko...

ne da se mi...bi lahko tudi limal linke od nevemkod pa kazal po forumu kaj se je dogajalo pred 10imi leti. pred 10imi leti smo še hodli po mehrwertsteuer, danes več tega ni :D

je pa za omenit, da radikalne stranke v avstriji uživajo precej visoko podporo zadnjih nekaj let. zaskrbljujoče. počasi se ponavlja scenarij in tudi meni to ni všeč.

sekiram se pa ne, saj imamo tudi mi takšne radikalneže v sloveniji.. no pa razmisli kje bi bili če bi jelinčič bil predsednik in bi prckal hrvate iz dneva v dan?- zraven izraela, če bi se nas amerika usmilila :D

brez zamere še enkrat, sem prepričan da imaš ti kar nekaj let več izkušen, obenem pa povdarjam, da se časi spreminjajo... v prihodnih 3 letih bo hrvaška v EU in jelinčič bo pač nos vihal :D

no dost zajebancije... če pa želiš ti pošljem mojo maturitetno nalogo o kredibilnosti avstrijskega žurnalizma, tam je dodobra vse razloženo in prikazano.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem imel namena nobenega užalit z mojimi trditvami.

menim pač da to kar si napisal ni res do te mere. novinarjem pa ne verjamem niti tako niti drugače.

vem kako delajo novinarji, so moje ime že 3x zamenjali in v vsakih drugih cajtingah imam drugačno ime. da sploh ne načenjam kredibilnosti podatkov, saj je le-ta na dnu. -.-"

čital sem die presse vsak dan. leta 2008-2009 dnevno die presse in od 2009 do 2011 kleine zeitung, če te to tako zanima.

sam vem tudi, da je vrzel med bogatimi in revnimi občutno večja kot v sloveniji.. sploh v prestolnici.

danes sem prečital v kleine zeitung ob zjutranjem kolačku in sadnim čajem, da se v kratkem prične sojenje 20 do 23 let starim neo-nacistom, ki so vdrli v lokal, prepevali njihove pesmi in se zabavali na račun drugih, tako da so jih ene par spravil v bolnico. pa si ne zatiskam oči pred tem, vem da se to dogaja na dnevni ravni. taki prestopniki se morajo tudi soočiti s "pravico" in težkim kladivom avstrijske judikativne sile.

in ne, nisem hodil na celovško ^^ daleč od tega.

če ti pa raven po kateri se meniva ne ustreza pa lahko nadaljujeva po nemško,angleško,špansko,francosko,latinsko...

ne da se mi...bi lahko tudi limal linke od nevemkod pa kazal po forumu kaj se je dogajalo pred 10imi leti. pred 10imi leti smo še hodli po mehrwertsteuer, danes več tega ni :D

je pa za omenit, da radikalne stranke v avstriji uživajo precej visoko podporo zadnjih nekaj let. zaskrbljujoče. počasi se ponavlja scenarij in tudi meni to ni všeč.

sekiram se pa ne, saj imamo tudi mi takšne radikalneže v sloveniji.. no pa razmisli kje bi bili če bi jelinčič bil predsednik in bi prckal hrvate iz dneva v dan?- zraven izraela, če bi se nas amerika usmilila :D

brez zamere še enkrat, sem prepričan da imaš ti kar nekaj let več izkušen, obenem pa povdarjam, da se časi spreminjajo... v prihodnih 3 letih bo hrvaška v EU in jelinčič bo pač nos vihal :D

no dost zajebancije... če pa želiš ti pošljem mojo maturitetno nalogo o kredibilnosti avstrijskega žurnalizma, tam je dodobra vse razloženo in prikazano.

lp

bulshit trosis

Und du denkst, das du sehr klug bist :grrr

Popravljeno . Popravil hilton
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ata... ni mi treba nic dokazovat.. ce je to pac tvoje mnenje ;)

aja pa tvoj "das" se piše z dvema sjema. hlod. če smo že pri Klugheit :)

dobis plusek.. sem preprican da se bos naucil iz tvojih napak.

Popravljeno . Popravil impulz
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem imel namena nobenega užalit z mojimi trditvami.

lp

Velja.

Jaz sem tudi malo vročeglav pa me prehitro zagrabi akutni popizditis.

Se tudi jaz opravičujem.

Politična situacija v A mi je pa več kot znana, ker sinova živita

na Dunaju (+ internet) in sem dobesedno na tekočem z vsem.

Kleine & Kurier sta pa časopisa katerih nisem maral brati nikoli.

Preveč pristranska.

Der Standard je precej boljši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ata... ni mi treba nic dokazovat.. ce je to pac tvoje mnenje ;)

aja pa tvoj "das" se piše z dvema sjema. hlod. če smo že pri Klugheit :)

dobis plusek.. sem preprican da se bos naucil iz tvojih napak.

hja ocitno si malo manjkal pri slovnici :grim

dejansko bos moral najprej odrast.... zivet pri jodlarah... dobit zaposlitev pri njih........

da bos dojel kako stvari delujejo pri njih..

kaj se tice korektnosti njihove policije nimam pritozb......

vse se da dogovorit, so prijazni.....

samo pac prevec pameten ne smes bit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res ne vem čemu vsa ta galama?? surrender.gif

Plavčki so strahopetne Pičke ker se upajo jebat samo tiste katerih se ne bojijo oziroma tiste ki si ne morejo ali ne znajo kupit nedolžnosti!! Najbolj se znesejo nad otroci pri katerih najbolj začutijo vso svojo nadmoč. l_01.gif

Če avtoriteta ne prime pa postanejo še posebej pasji ko jim ven udarijo vsi možni kompleksi pa naj bo to v SLO ali AUT, ni večjih razlik. trance_39_thumbdown.gif

Temu se pač reče civilizacija ko se pooblaščeni zaplozani zafrustriranci znašajo nad več al manj nedolžnim prebivalstvom wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

Podobne scene so tudi v šolstvu, zdravstvu, industriji, politiki če čte ampak vedno brez izjeme se najde kdo ki vse skup zaserje. Zgleda da je taka človeška narava da na vsake toliko prebivalcev pride nekdo ki skrbi za vso bedo tega planeta heh ; ))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja ocitno si malo manjkal pri slovnici :grim

dejansko bos moral najprej odrast.... zivet pri jodlarah... dobit zaposlitev pri njih........

da bos dojel kako stvari delujejo pri njih..

kaj se tice korektnosti njihove policije nimam pritozb......

vse se da dogovorit, so prijazni.....

samo pac prevec pameten ne smes bit

kaj se gramatike tiče, ne ata nisem. mislim da si ti, ker imam jaz prav. =)

postav se na trepalnice če pomaga.. pač drugače "dojemava", kaj se pa čem sekirat zaradi tega :) življenje bi bilo tečno če bi se vsi vedno strinjali.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...

POLICAJ USTAVI KAMION, KO GRE PROTI KABINI, VIDI VOZNIKA, KAKO NEKAJ DA V
USTA IN POŽRE.

VPRAŠA GA: "VIDEL SEM, DA STE NEKAJ DALI V USTA IN POŽRLI. KAJ JE BILO TO?"

"KONTRACEPCIJSKA TABLETA"

"ZAKAJ  KONTRACEPCIJSKA TABLETA"

"KER VEM, DA ME BOSTE JEBALI"

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!