Skoči na vsebino

Pripadnost znamki?


actarus16

Priporočene objave

Le kaj nej bi 46 stevilka pomenila, pac valeta, dober je bil ko je vozil hondo, najboljsi ko je vozil yamaho, malo slabsi ko vozi ducatija, ampak se vedno je dober, tudi ce bi vozil kawasakija bi bil zame car !

Ce me poznas in si moj motor kdaj videl, bi tudi na spredni stani videl stevilko 46, tudi na celado vidis napis doctor... Stevilka 46, oziroma dirkac z to stevilko je v moji mladosti vzbudil neizmerno zeljo po motorjih !!

Sicer pa mi ni jasno kaj ta stevilka 46 pomeni v tej temi zdaj ?

Ne spreminji te teme v fight rossi vs. everyone... ;) to mamo že v drugih temah zadost ;)

Podpis pod moto rider-jevo izjavo :D

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pripadnost znamki? Ne, tega ne maram in probam tega ne delat. Je pa pri vsem skupaj en problem. Pred seboj imam trenutno najnovejsi moto puls katalog motociklov za leto 2011. Brskam po njem in si oznacujem modele, ki bi jih mogoce celo dvakrat pogledal oz. mogoce celo nekoc imel. In kaj se zgodi? Skoraj vsi, ki jih izberem so evropske proizvodnje, preferiram italjane ali angleze. Mogoce se vmes najde tudi kak Avstrijec, mogooooce kak nemc, japonca pa niti enega. A ni to zanimivo? Pac japonci nekako ne zadanejo tistega, kar iscem v motorizmu.

p.s. Preferiranje dolocenega modela motocikla pa definitivno. Saj sem ga tudi zato kupil. Sej nism nor, da bi kupil nekaj, kar mi ni vsec.

Popravljeno . Popravil Dr_Jakob
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa da se ne bo spet kak Đustin ven metal, da se vedno in povsod ven mecem s Futko, naj povem, da mi trenutni Aprilijini modeli niso nic kaj vsec, razen Dorsodura 750 Factory (1200ccm mi je za tak model absolutno prevec.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najraje pa imam:

...

Letalstvo: MiG

...

to me pa res zanima!

jaz mam doma sicer F-22 ampak mi tudi eurofighter ni tak slab.

slap.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Le kaj nej bi 46 stevilka pomenila, pac valeta, dober je bil ko je vozil hondo, najboljsi ko je vozil yamaho, malo slabsi ko vozi ducatija, ampak se vedno je dober, tudi ce bi vozil kawasakija bi bil zame car !

Ce me poznas in si moj motor kdaj videl, bi tudi na spredni stani videl stevilko 46, tudi na celado vidis napis doctor... Stevilka 46, oziroma dirkac z to stevilko je v moji mladosti vzbudil neizmerno zeljo po motorjih !!

Previdno pri izbiri imen ... Kaj pomeni joni po indijsko :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnje čase tuki po forumu opažam, da je dosti kreganja okoli tega,kdo kaj vozi :nono: ...Pripadnost znamki? Ali je tega sploh treba?

Pomoje da ne.. razen, če si lastnik VFR 800.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom kr tako direkt povedal....,motor je samo SUZUKI ostali so le priseski hehe :D....,pa nemislim,da so vse ostale znamke slabe....,sploh ne...,veliko modelov sem peljal vendar moje srce bo vedno tiktakalo za SUZUKI....wub.giftongue.gif

no bom še jaz direktno povedal, motor je samo BMW vse ostalo so wanabe motorji (dokler ne zamenjam znamke - pol bo pa druga pesem) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bi ti zameril, če pojma nimaš in v svoji totalni nevednosti pišeš, da je ducati sranje :D

triumfa pa si itak samo zato not dau, ker ti vapo za to pir plača :D

priznam da ducatija razen TVOJE multistrade še nisem vozil, tako da mogoče imam od tod tako mnenje o ducatijih :evilgrin: :whistle: od ducatija bi pa takoj imel za šminkiranje paul smarta in karbonsko črno 916.

triumph mi je super všeč odkar sem probal njegov trovaljnik in bi takoj imel sprinta ST za ture in enega bonevilla ali legenda za šminko oziroma najraje truxtona. vapo itak ne plača pira pa če hvališ njegov motor ali pa ne :evilgrin:

PS: dodajam pa še slikico mojega ozadja na telefonu če bo kdo lažje kaj razumel :naughty:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

triumph mi je super všeč odkar sem probal njegov trovaljnik in bi takoj imel sprinta ST za ture in enega bonevilla ali legenda za šminko oziroma najraje truxtona. vapo itak ne plača pira pa če hvališ njegov motor ali pa ne :evilgrin:

:naughty:

Pervy prijatelj iz Bajsterce, tu sem te čakal. :notworthy: Triumph pa NK Maribor ter FC Liverpool. Ostalo je nepomembno.YNWA

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem opeval nobenega dirkaca, tudi nisem zacel tega, samo odgovoril sem kaj nanasa stevilka v mojem nicku. Mi je cist vseeno kaj vozite drugi, tudi ce traktorje... In ze v tem vidim da nekateri zganjate razne kontra debate..

Je pa dejstvo da vecino vsak hvali svoje !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi jih še delali, bi definitivno kupil Laverdo 1200. Od vseh dosedanjih motorjev mi je še najbolj sedla v srce. Poleg sedanjega seveda. :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi jih še delali, bi definitivno kupil Laverdo 1200. Od vseh dosedanjih motorjev mi je še najbolj sedla v srce. Poleg sedanjega seveda. :whistle: :whistle:

Hehe, si se v SFja spremenil :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Znamka gor ali dol..ampak če bi si lahko privoščil bi kupil še dva modela iste znamke kot jo mam..

Bremzer, si to ti? :whistle:

Kawasaki. Nije to motor, to ti je bolest. Rad, najraj, mam Zelene. pr bajti pa vozita Honda in Suzuki. če pride sodni izvršitelj bo najporj pobral bmw. Go figure.

men se zdi lepo, če se človeku kej dopade. Da ma svoj stroj rad. al ma znamko rad, ker jo ima, ali jo ima, ker jo ima rad, ni pomembno. Gorečneži se mi zdijo revčki. Ne glede na to al kako znamko zagovarjajo do neskončnosti, ali drugo prezirajo.

pa ni važno a gre za gume motorje avte al pa šampone in kopalke. Princip je isti.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joni torej v sanskrtu označuje eno zelo prijetno stvar...

Po drugi strani pa Justin Bieber v vseh svetovnih jezikih pomeni eno zoprno zadevo... ;)

ampak najstniške frače ga pa obožujejo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Previdno pri izbiri imen ... Kaj pomeni joni po indijsko :-)

a potem joni 46 pomeni p**ko ke nažge vse po vrsti ???

dejte nehat provocirat brez veze ... eni majo motor tak kot ga pač imajo zato ker si ne morejo drugega privoščit.. eni imamo motor , ki ga itak noben ne bi kupil tudi če bi ga prodajali.. s povdarkom na če :P ... eni imajo motor za vozit , drugi za uživat .. no pa tudi taki se najdejo , ki ga kupijo zaradi foušije .. tudi jaz se bom zapufal drugo leto za novega če bo le možnost .. to paa samo zato , da bo garaža prepolna :D ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men ni nobena znamka pomembna, samo da je yamaha :P

he, naslednji motor bo ziher Honda- ker jo še nisem imel, razen če bo gnar za novega......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bi ti zameril, če pojma nimaš in v svoji totalni nevednosti pišeš, da je ducati sranje :D

triumfa pa si itak samo zato not dau, ker ti vapo za to pir plača :D

Justi daj povej po pravici, kolk šraufov ti manjka na multistradi :naughty:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Justi daj povej po pravici, kolk šraufov ti manjka na multistradi

Če sem čisto iskren - nobeden. Pa jih ne zategujem pred vsako furo - motor enkrat letno vidi serviserja in to je to. Sezonsko naredi kakih 7.000-15.000 kilometrov, odvisno od sezone.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, si se v SFja spremenil :D

Hja... pač sva oba okusila užitek vožnje motorjev iz Breganze... Kdor jo pozna, ve da je svoje dni bila to presneto dobra firma. Bentiš, ko je mašina zapela iz 3-1 odprtega izpuha...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!