Skoči na vsebino

Pripadnost znamki?


actarus16

Priporočene objave

9.7. bo zelenko v prispel v SLO, 10.7. se bom lahko peljal.

Do takrat pa najboljš, da se zamrznem. Drgač ne vem, kako bom zdržu!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma častim ti litr bencina takoj, pa da te vidm junaka koliko časa boš zdržal pri sebi!...boš hitro omagal ;)

Kave se ne bom branil... BARKAFE, LAVAZZA, Illy to je to.. :)

p.s.DAMI34, zdej mi je jasno kam se ti je mudilo zadnjič na ridah.... sam da neb za kawo dal :P

ni res, sm šibal na črni kal, da bi se lahko čimprej vpisal v knjigo "plačniki kawe za Mausa". Žal sm bil prepozen in je za tisti dan in cel naslednji teden že bilo pokrito plačevanje. Mogoč pridem na vrsto naslednji mesec :P Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja waldaaaaa :lol: ... bom ta wikend preveru .. dami ... če ne .. yao tebi :P

trenutno pripadam Kwakici .. svaki mujo svoga konja hvali ... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja waldaaaaa :lol: ... bom ta wikend preveru .. dami ... če ne .. yao tebi :P

trenutno pripadam Kwakici .. svaki mujo svoga konja hvali ... :kva2:

majkemi, da ne lažem, je pa res da v knjigi, spodaj z drobnim tiskom napisano: kwakarji so izuzeti plačevanja do nadaljnjega...zrd marke po mojem. BMwjarji pa morjo 2x plačat :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj je Kwakarji,zdej boste pa vsako temo zasmetil :P .....tako se zmerom začne ko se oglasi,kakšen ,ki vozi...... :whistle:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW dobra firma,sam Kmet brez zamere ne hvali sam svoje motorje.Vsakemu svoje to je moje mišlenje pa se ne oglašam velikrat.Vozu tud Suzukija pa malega bmw pa kolk sem jih mel pod ritjo(km)mislim da ko se ga navadiš pač enkrat stremiš nekomu boljšega.Tud sam sem se našu pri določenemu ampak nikoli ne reči nikoli.Triumph zakaj ne?Vsak se najde v nekem sigmentu ki mu leži.Vprvih km mi je Švaba delal mal problemov zaradi kardanskega prenosa ampak mel sem z njim tud nekaj problemov.Da ne dolgovezim mislim da vsak svojga konja hvali,pa tako tudi BMW-jaši.Resnica je nekje u mes,vsi ki na leto nardimo po par 10tisoč km vemo kako se nam KOBILCA obnaša zato še svoje kar lep cajt ne bom zamenjal,pa jih sedaj ima že ohoho letnik 06.Če bi se pa po naključju nekoč spoznala pa z veseljem spijema kofi,pa Jacka pa sladoled pa KRK pa itd z veseljem.Slovenija je mala za ovinkom te najdem.Brez zamere L.p zverca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni trenutno znamka ni pomembna...

priznam pa, da sem usekan na znamko MZ

če bi naletel original ohrajenega TS 250,

bi ga kar ubodu... :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj je Kwakarji,zdej boste pa vsako temo zasmetil :P .....tako se zmerom začne ko se oglasi,kakšen ,ki vozi...... :whistle:

za razliko od BMW riderju, kwakarji držimo skupaj :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, zadnji trije kupljeni pri istem dealerju, iste znamke.. mogoče le je neka pripadnost. Čeprav se nove Laverde 1200 sploh ne bi branil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če smo že pri tem -edino tapravo je BMW, stari dvoventilc, zračno hlajen boxer. Žal ga ne delajo več, kot tudi moje Laverde ne....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje in punce prava znamka je NORTON vse ostalo so nianse!!!!!!!!!!!!

je reku en k se voz s triciklom ... :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm... imam že drugega Kawasakija. S prvim (zr7) naredu 30kkm in s tem imam že 64kkm. Z obema sem bil in sem zelo zadovoljen. Res da sem tudi izvajal enodnevne teste konkurence: npr. nove Supertenere, Varadero, GS1200, nove vfr. Sej te po testu prime tista euforija, da bi menjal, ker te privlači malo drugačnosti...samo potem se vsedeš nazaj na tvoje preverjeno kljuse in greš en giro...pa se vprašaš...zakaj že?. Tako da po osmih letih Kwakov...bo verjetno še naprej tako.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj verjetno je kaj boljšega, kot trenuten, ampak... ne menjaj konja ki zmaguje (beri: motorja, s katerim si zadovoljen in ti dobro služi).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj verjetno je kaj boljšega, kot trenuten, ampak... ne menjaj konja ki zmaguje (beri: motorja, s katerim si zadovoljen in ti dobro služi).

100%
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!