Skoči na vsebino

Pripadnost znamki?


actarus16

Priporočene objave

Se opravičujem, napačen termin... peteliniš... :D

Za tisto drugo pa, stvari se lahko tudi hitro obrnejo...

post-10572-0-31841800-1340748783_thumb.jpg

... in res me ne briga. :grrr

Ja to šajtrgo bi ji tud jaz pustil :lol:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to šajtrgo bi ji tud jaz pustil :lol:

ubi bože ste dosadni s tem nabijanjem, kmet rajš povej, kdaj se boš kaj z svojo "pripadnostjo" prpelo na naš koroški konc, da grema kako furo, pa mi je čist vseen ker jaz grem z svojo črno mambo, ti pa s pripadnostjo, ha, ha, :kva2:

Men so včasih tud rekli, zakaj si nisem pa kere črne rajši zbral kot bjonde, pa sem rekel, ker mi je ta bolj všeč, pa me en _urc kaj briga, kaj si drugi mislijo, važno, da jaz UŽIVAM, kar pa je mislim, bistvo motorizma.

Pa fantje ne ga srat, zunaj je tk lepo vreme, rajš se vozte, pa tud če sam z tomosom, sam, da je...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ubi bože ste dosadni s tem nabijanjem, kmet rajš povej, kdaj se boš kaj z svojo "pripadnostjo" prpelo na naš koroški konc, da grema kako furo, pa mi je čist vseen ker jaz grem z svojo črno mambo, ti pa s pripadnostjo, ha, ha, :kva2:

Men so včasih tud rekli, zakaj si nisem pa kere črne rajši zbral kot bjonde, pa sem rekel, ker mi je ta bolj všeč, pa me en _urc kaj briga, kaj si drugi mislijo, važno, da jaz UŽIVAM, kar pa je mislim, bistvo motorizma.

Pa fantje ne ga srat, zunaj je tk lepo vreme, rajš se vozte, pa tud če sam z tomosom, sam, da je...

že nekaj časa te imam v mislih, se sigurno en dan mal oglasim še v vaš konc, da nas na kako panaramsko odpelješ. :whistle:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Angleži so pogruntali da, če nam s fajn popustom moto opremo prodajajo majo od tega dve koristi, in sicer jim delaš reklamo (ker okol razlagaš da še nobenega šraufa nisi do zdej zgubu :D :D :D) pa še malo čudno zgleda se pol na kakem drugem netrumphatorskem motorju vozit s njigovim logotom nad ritjo :D in si rečeš, ah kej čem zdej k mam že opremo bom pa kr pr njih ostal :lol1:

no šalo na stran, za enkrat sm zadovolna s svojim angležem, za naslednejga se pa potem spet na novo odločaš. je pa res da se ponavadi določene znamke navadiš. pri meni vsaj kar se avtomobilov tiče so mi najljubši tisti dve znamki v katerih se že celo življenje prevažam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz prisegam na:

P.S. A mora bit skoraj vsaka tema NASMETENA z BMW prerekanjem ?

Ko kdo pove o katerikoli znamki kaj si misli in zakaj je vse v redu,ko se omeni se ve katera znamka pa postane to smetenje....zelo zanimivo Sayo :OK:

P.S. jaz se ne prerrekam z nobenim,če pa nekdo širi neresnice mu pač odgovorim,zakaj bi bral buče(izmišljotine) od BS ali SR o meni :glare:

P.Sx2 se pa popolnoma strinjam z tabo o Jacku Danielsu :D .......lepo dobrodošel,če se ti bo kdaj luštalo ^_^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bela strela ne vibriri,da ne bom kak link prlimu od BMW-slo.....,da se vidi kdo se prči zares :grim jaz sem mel že kup motorjev in mi BMW ni prvi kot teb,brihta :P

Drkam pa itak,ampak to sam take ,ko se vžigajo...npr. tebe :lol1:

Mimgrede nisem v nobenem BMW fan-clubu in tud ne nameravam bit za razliko od tebe in tvojga opevanega gutača ulja,ki ga maš parkiranga v spalnici ^_^

In moj za razliko od tvojega ne pije nič olja -_- ...tak motor morš znat vozt ne pa brihtol pit in pametovat tle gor in buče nabijat..... :dry:

No zdej pa pejt do svojga opevanega gutača ulja in vsaj prever če maš dovolj olja v agregatu,da ne boš spet brez ostala,pr sosedih kot se je že zgodil a ne brihta,pa garmin si kup ,da se ne boš zgubila v Bakarcu spet,mal manj brihtola pa mal več tehničnega znanja ti ne bi škodl.....no drgač si pa v redu ,brihta :P :lol:

Ja kmeeeeetek moj, tole prerašča v tak specialen flirt... kako "govori in packaj, me vzburja"

Tvoj pikec nima kdaj olja popit, če pa z ženino kombinežo pokrit stoji v garaži medtem ko ti več al manj divje z ženinim PECIKLOM okol pometaš. Če pa praviš, da je tvoj, pa tok boljše zanjo! Js sm 8 jurjev *uknla u kanto, da mi zdej še zmeri rečejo, da mam od deca motor.

Ti kr prlimi link od bmwslo, se bo vidl kdo ma reputation beyond repute. In tut men ni prvi, tok dobr me pa že spet ne poznaš in lepo se obnaši k boš spet po krof letu! :bum:

Raj si ti garmin na ženin motor premontiri, da se ti kao vodja puta jaki road manager ne boš zgubljal :004

Lajaš ti jaz govorim,in če se ne šalim to tudi argumentiram,za razliko od tebe to brihto poznam,jo nikoli ne žalim in ne nabijam buče o njej tako kot ona o meni :glare: Motorji so pa vsi moji in se lahko vozim z katerim čm,brez da ti razlagam zakaj,ker te nč ne briga :grim

Se mi pa zdi in general, da si slabo prebral moj prvi post: štos je v tem, da si se na začetku teme "R1200 GS Adventure motoristi v Slo" prčil, da boš organiziral skupno vožnjo iz katere ste grdo odrinli mojga tanovga prjatla, ki je "za en A prekratek". Moj GSAjovc pa nestrpno čaka, da bo lahko brez brihte letel po kufrih. Ampak zgleda si se mal pokakal al maš preveč dela z ritjo od živganorca???

-tole je zrelo za peskovnik Kmet2 - BelaStrela :klicaj:

Spet smo bemvejaši nasmetil temo, ker nam fabrka pere mozak, mi pa vadimo pare. Res dobr. :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo italijani delajo motorje z duso, en delcek duse je meni namenila Aprilia in tako ostajam v nadalnje zves njej, taljanka pac zastupi um in pozivi srce :) !!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo italijani delajo motorje z duso, en delcek duse je meni namenila Aprilia in tako ostajam v nadalnje zves njej, taljanka pac zastupi um in pozivi srce :) !!

Šališ se a?????

Vsak moj motor je imel dušo in bil moja lubica in oh in ah dokler ga nisem prodal in nabavil novega. Pol hitro pozabiš, enako kot pri ženskah!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kmeeeeetek moj, tole prerašča v tak specialen flirt... kako "govori in packaj, me vzburja"

Tvoj pikec nima kdaj olja popit, če pa z ženino kombinežo pokrit stoji v garaži medtem ko ti več al manj divje z ženinim PECIKLOM okol pometaš. Če pa praviš, da je tvoj, pa tok boljše zanjo! Js sm 8 jurjev *uknla u kanto, da mi zdej še zmeri rečejo, da mam od deca motor.

Ti kr prlimi link od bmwslo, se bo vidl kdo ma reputation beyond repute. In tut men ni prvi, tok dobr me pa že spet ne poznaš in lepo se obnaši k boš spet po krof letu! :bum:

Raj si ti garmin na ženin motor premontiri, da se ti kao vodja puta jaki road manager ne boš zgubljal :004

Se mi pa zdi in general, da si slabo prebral moj prvi post: štos je v tem, da si se na začetku teme "R1200 GS Adventure motoristi v Slo" prčil, da boš organiziral skupno vožnjo iz katere ste grdo odrinli mojga tanovga prjatla, ki je "za en A prekratek". Moj GSAjovc pa nestrpno čaka, da bo lahko brez brihte letel po kufrih. Ampak zgleda si se mal pokakal al maš preveč dela z ritjo od živganorca???

-tole je zrelo za peskovnik Kmet2 - BelaStrela :klicaj:

Spet smo bemvejaši nasmetil temo, ker nam fabrka pere mozak, mi pa vadimo pare. Res dobr. :kva2:

:lol1: 1.Flirt.......zate je vsaka debata okrog BMW znamke flirt :O .....ja dobr ti je fabrka oprala mozak :P

2.Moj pikec ima zdej 4kkm in tud kapljice olja nism nalil in je olje na max. ^_^ pa se vrti večinoma nad 5000 obrati.... :klicaj:

3.A ono naj prlimam ko tolčeš prek vseh znamk ss motorjev in se kurčiš,tuki se pa lepo delaš :grim ..reputation :slap:

4.Jaz ne rabin Garmina,saj se ne zgubljam tako kot ti po Bakarcu,ki te je mogu tvoj po telefonu usmerjat ,da ti je ratal pridt do nas... :lol1:

5.Pa še ena buča spet.....v temi R1200GS ADVENTURISTI sem spraševal če se bomo kej dobil na kaki skupni vožnji..itd.....daleč od tega ,da bi jaz kej organiziral,se mi zdi da si ti general narobe prebrala oz. rajš namerno tukaj zavajaš -_-

6.In še ena izmišlijotina.....nikol nisem nobenga odrinil,da se ne sme z mano vozit ker nima A-ja,to je zraslo na tvojem in tvojem novem prijateljevem zeljniku.......lepo te prosim,da podkrepi svoje trditve z dejstvi in dokazi in nehi že enkrat nabijat ,rajš prever olje v svoji rariateti in si kup Garmina ker ga resnično potrebuješ.....ker si skrenla z poti :lol:

7.Zgleda ,da si mal ljubosumna na Zivganorca.....ni treba bit,če ma pa lepšo rit kot ti....nared kak počep pa bo :P :lol:

8.Peskovnik......ja to bi rabla,da neb tuki,pesek v oči metala -_-

9.Še enkrat in zadnjič,če ti je BMW opral mozak,ne sodi drugih po sebi,motor nisem kupil zarad propagande ki jo zganja BMW ampak izključno zaradi sebe,ergonomije,ki mi jo nudi,voznih lastnosti pa še bi lohk našteval in tud ne zaradi lepote,ker je grd ko Strojan,sam mi prej našteto to odtehta .)

10.Pa une motorje ki,si jih kao ti mela prej Buldog a ne...itd....nebi tuki o tem javno,ker tok pa sem klavir :P kar si pa mela doma,ko si bla mala,na baterije in razni scooterji...to zame niso motorji :P

11.In poznam te tok dobr,da ti z lahkoto povem da sem več km naredu v rikverc kot ti naprej in to ne z BMW-ji ampak z ostalimi znamkami zato lahko argumentirano povem,da mi pač doslej najbolj sede BMW,takoj za njim pa so Triumph Explorer,XTZ 1200 ST pa še bi se kej našlo ^_^

No zdej pa veselo repliciraj in meči pesek spet v oči,sam dej prosim zraven napiš še kej kdaj pametnega,ne prbiji skoz :P

Krofu se pa izogibaj,da ne boš ljubosumna na Zivnorčevo rit :lol1:

Lp tebi in tvojemu novemu prijatelju!

  • Všeč mi je 4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: 1.Flirt.......zate je vsaka debata okrog BMW znamke flirt :O .....ja dobr ti je fabrka oprala mozak :P

2.Moj pikec ima zdej 4kkm in tud kapljice olja nism nalil in je olje na max. ^_^ pa se vrti večinoma nad 5000 obrati.... :klicaj:

3.A ono naj prlimam ko tolčeš prek vseh znamk ss motorjev in se kurčiš,tuki se pa lepo delaš :grim ..reputation :slap:

4.Jaz ne rabin Garmina,saj se ne zgubljam tako kot ti po Bakarcu,ki te je mogu tvoj po telefonu usmerjat ,da ti je ratal pridt do nas... :lol1:

5.Pa še ena buča spet.....v temi R1200GS ADVENTURISTI sem spraševal če se bomo kej dobil na kaki skupni vožnji..itd.....daleč od tega ,da bi jaz kej organiziral,se mi zdi da si ti general narobe prebrala oz. rajš namerno tukaj zavajaš -_-

6.In še ena izmišlijotina.....nikol nisem nobenga odrinil,da se ne sme z mano vozit ker nima A-ja,to je zraslo na tvojem in tvojem novem prijateljevem zeljniku.......lepo te prosim,da podkrepi svoje trditve z dejstvi in dokazi in nehi že enkrat nabijat ,rajš prever olje v svoji rariateti in si kup Garmina ker ga resnično potrebuješ.....ker si skrenla z poti :lol:

7.Zgleda ,da si mal ljubosumna na Zivganorca.....ni treba bit,če ma pa lepšo rit kot ti....nared kak počep pa bo :P :lol:

8.Peskovnik......ja to bi rabla,da neb tuki,pesek v oči metala -_-

9.Še enkrat in zadnjič,če ti je BMW opral mozak,ne sodi drugih po sebi,motor nisem kupil zarad propagande ki jo zganja BMW ampak izključno zaradi sebe,ergonomije,ki mi jo nudi,voznih lastnosti pa še bi lohk našteval in tud ne zaradi lepote,ker je grd ko Strojan,sam mi prej našteto to odtehta .)

10.Pa une motorje ki,si jih kao ti mela prej Buldog a ne...itd....nebi tuki o tem javno,ker tok pa sem klavir :P kar si pa mela doma,ko si bla mala,na baterije in razni scooterji...to zame niso motorji :P

11.In poznam te tok dobr,da ti z lahkoto povem da sem več km naredu v rikverc kot ti naprej in to ne z BMW-ji ampak z ostalimi znamkami zato lahko argumentirano povem,da mi pač doslej najbolj sede BMW,takoj za njim pa so Triumph Explorer,XTZ 1200 ST pa še bi se kej našlo ^_^

No zdej pa veselo repliciraj in meči pesek spet v oči,sam dej prosim zraven napiš še kej kdaj pametnega,ne prbiji skoz :P

Krofu se pa izogibaj,da ne boš ljubosumna na Zivnorčevo rit :lol1:

Lp tebi in tvojemu novemu prijatelju!

sem mislil, da se hecamo :kva1: kar si tukaj napisal je pa podlo in žaljivo! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No comment, too much to me! :eek:

Pojde rajši vsi skupaj na en velik pir, da bo v hlačah in glavah mir, :drunk: pa se vozte kolikor kateri hoče in s katerim koli hočete.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem mislil, da se hecamo :kva1: kar si tukaj napisal je pa podlo in žaljivo! :BUA:

če se nekdo izmišljuje,kaj sem napisal in kje se kurčil in me med vrsticami žali je to zame podlo in žaljivo,zgoraj navedeno je samo defenziva.

pojdi prebrat moje poste ,kjer hočeš in boš videl ,da BS nisem nikol žalil in bil nesramen do nje tako kot ona,je pa res ,da marsikdo bolje prenaša laž kot resnico in taki se naj ne spuščajo v resnicoljubne ljudi,ker bodo pač slišali resnico z tabo na čelu.

Sem zajebant in razumem šalo na tuj in svoj račun,samo nekje je meja,!!! Če o nekomu pišeš,kar ni rekel in počel, na način ki mi ga očita tvoja prijateljica se je zame prestopila meja,jaz bom ignoriral vas dva vidva pa mene pa smo zaključili,v primeru nabijanja buč o meni se bom pač spet postavil v obrambo in ti jokcej kolikor češ o žaljivem in podlem.....zgleda,da imaš dvojna merila,to je šele podlo :BUA: :BUA: :BUA:

Zdej pa vse to vzemi za šalo............a ja ,sem mislu,da se hecamo....ja res lep hec,zdej me pa pusta namir :glare:

Prva sta se spotaknla ob mene z takim hecom,ki je bil meni žaljiv in podel :glare:

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj vidva se pa na PM-u zmenta al pa u ringu, a ne vidita da že pošteno NAJEDATA

P.S. DAJ MODERATOR MALO UKREPAJ

Popravljeno . Popravil sayo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj vidva se pa na PM-u zmenta al pa u ringu, a ne vidita da že pošteno NAJEDATA

P.S. DAJ MODERATOR MALO UKREPAJ

Ja res ne vem zakaj mi ne pišeta na PM in mi najedata tle gor......

Se pa spet strinjam z P.S.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam BMWja ne...lej kaj nardi vn iz folka :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam BMWja ne...lej kaj nardi vn iz folka :smoke:

Dokler vžge ma vsak motor dušo :)!!

Ampak čez Kawla ga pa ni =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, jaz sem sicer bolj pripaden podjetju, pri katerem kupujem mopede (neodvisno od znamke motorja).

Dosedaj sem v 5ih letih motoriranja kupil 3 motorje pri istem podjetju, hotel sem pa danes še četrtega. Ker niso pokazali pravega interesa za (brez sramu lahko povem) zelo dobrega kupca,

sem šel k drugemu podjetju in položil aro za KAWIja. To bo moj prvi kawl in sem dobil pošteno ceno, čeprav sem prvič kupoval motor pri njih. V kolikor me nekdo jemlje kot samoumevnega kupca, mi hitro splahni t.i. pripadnost znamki.

Predvidevam, da mi bojo sedaj DAMI34 in HyperJack z Mausom na čelu častili pijače do onemoglosti.

OK nej vam bo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo branje!

Sedim v prvi vrsti, kokice so pri roki, pivo tudi ..... čakam nadaljevanje .... :beer2:

Yamaha je pa itak zakon!

Popravljeno . Popravil BREITNER
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam BMWja ne...lej kaj nardi vn iz folka :smoke:

Ja res ene čist pokvari :P
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, jaz sem sicer bolj pripaden podjetju, pri katerem kupujem mopede (neodvisno od znamke motorja).

Dosedaj sem v 5ih letih motoriranja kupil 3 motorje pri istem podjetju, hotel sem pa danes še četrtega. Ker niso pokazali pravega interesa za (brez sramu lahko povem) zelo dobrega kupca,

sem šel k drugemu podjetju in položil aro za KAWIja. To bo moj prvi kawl in sem dobil pošteno ceno, čeprav sem prvič kupoval motor pri njih. V kolikor me nekdo jemlje kot samoumevnega kupca, mi hitro splahni t.i. pripadnost znamki.

Predvidevam, da mi bojo sedaj DAMI34 in HyperJack z Mausom na čelu častili pijače do onemoglosti.

OK nej vam bo :grim

lih mal si zgrešil, welcome in d klub...končno si si zaslužil, da lahko nam plačaš kafe :D

Ja res ene čist pokvari :P

bolje pokvarjen folk, kot pokvarjen moped :P Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, jaz sem sicer bolj pripaden podjetju, pri katerem kupujem mopede (neodvisno od znamke motorja).

Dosedaj sem v 5ih letih motoriranja kupil 3 motorje pri istem podjetju, hotel sem pa danes še četrtega. Ker niso pokazali pravega interesa za (brez sramu lahko povem) zelo dobrega kupca,

sem šel k drugemu podjetju in položil aro za KAWIja. To bo moj prvi kawl in sem dobil pošteno ceno, čeprav sem prvič kupoval motor pri njih. V kolikor me nekdo jemlje kot samoumevnega kupca, mi hitro splahni t.i. pripadnost znamki.

Predvidevam, da mi bojo sedaj DAMI34 in HyperJack z Mausom na čelu častili pijače do onemoglosti.

OK nej vam bo :grim

Ma častim ti litr bencina takoj, pa da te vidm junaka koliko časa boš zdržal pri sebi!...boš hitro omagal ;)

Kave se ne bom branil... BARKAFE, LAVAZZA, Illy to je to.. :)

p.s.DAMI34, zdej mi je jasno kam se ti je mudilo zadnjič na ridah.... sam da neb za kawo dal :P

Popravljeno . Popravil HyperJack
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!