Skoči na vsebino

Pripadnost znamki?


actarus16

Priporočene objave

ELO..........-najbolj razširjeno servisno mrežo

-najboljšo podporo glede hitrosti dobave opcijskih in rezervnih delov

Pa kaj se ta rižek tok kvari?? :P:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Znamka? Valda, da tisto staro izpred dobrih 20 let s sliko našega "Starega" - Tita. :worship:President-Tito.jpg Ostalo sploh ni vredno omembe razen, tiste znamke iza one strani Rokavskega prelivatriumph_rot.gifDiamond_Sen_BDS_802.jpg.

Popravljeno . Popravil Rocky
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Kmet2

kvari se ne, je pa vseeno dober občutek, ko veš da se glede določenih stvari ne rabiš stresirat...

pa naj si bo to menjava olja ali pač kaj več...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pripadnost znamki vsi hvalijo samo zato ker nimajo (nimamo) denarja za več motorjev. Če bi jaz imel denar bi skoraj od vsake znamke imel po vsaj en motor. No od Yamahe bi imel samo originalnega Vmax-a, od Honde in Suzukija pa verjetno nič :ninja::blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ELO..........-najbolj razširjeno servisno mrežo

-najboljšo podporo glede hitrosti dobave opcijskih in rezervnih delov

Pa kaj se ta rižek tok kvari?? :P:D

Kmet - ELO je bil že z novmu tolk razočaran,da ga je ob tla vrgel ! ! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nerodno pri vseh tak zadeva je, ko kakšen zamenja znamko ali celo model (to je šela pacient zadeva) in je nato "izrinjen" iz družbe, ki jo je imel za prijatelje.

Sick vse skupaj.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet - ELO je bil že z novmu tolk razočaran,da ga je ob tla vrgel ! ! :grim

nisem ga vrgel, padel mi je ob montiranju elektronike...

tudi po padcu sem bil navdušen nad njim!!! in še danes sem!

tadrugič so mi ga pa z avtom zbili na parkirišču... spet nič od razočaranja. je pa padel na mehko plastično žičnato ograjo, pa se temu še danes nasmejimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nerodno pri vseh tak zadeva je, ko kakšen zamenja znamko ali celo model (to je šela pacient zadeva) in je nato "izrinjen" iz družbe, ki jo je imel za prijatelje.

Sick vse skupaj.

Ja,ja to je pa res se ne da več z nobenim normalno pogovarjat odkar sem iz Japončkov prešaltal na Bavarce,me Japončki čist postran gledajo,pa skoz neki grizejo pa napadajo,banda Japonska :P :lol: ........smo pa še zmerom prijatelji in vse bazira na zajebanciji(šalah)

Snecer nisem pa še slišal za kej takšnega,če je res je res bolano,še sreča ,da sem obkrožen z inteligentnimi,šaljivimi motoristi,prijatelji ki jim pri prijateljstvu nekaj pomeni človek in ne stroj pa naj bo kakršenkoli!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pripadnost znamki vsi hvalijo samo zato ker nimajo (nimamo) denarja za več motorjev. Če bi jaz imel denar bi skoraj od vsake znamke imel po vsaj en motor. No od Yamahe bi imel samo originalnega Vmax-a, od Honde in Suzukija pa verjetno nič :ninja::blush:

Pa mi povej en tehtni razlog zakaj Honde in Suzukija ne. Kaj so se ti pa tolko zamerili?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja,ja to je pa res se ne da več z nobenim normalno pogovarjat odkar sem iz Japončkov prešaltal na Bavarce,me Japončki čist postran gledajo,pa skoz neki grizejo pa napadajo,banda Japonska :P :lol: ........smo pa še zmerom prijatelji in vse bazira na zajebanciji(šalah)

Snecer nisem pa še slišal za kej takšnega,če je res je res bolano,še sreča ,da sem obkrožen z inteligentnimi,šaljivimi motoristi,prijatelji ki jim pri prijateljstvu nekaj pomeni človek in ne stroj pa naj bo kakršenkoli!!!

ne ti meni, še A ki ga nimam ne morem bit tvoj prijatelj, da bi se peljal z vami pa spljoh ne. Bi pa lahko vedel zakaj te rižotarji postrani gledajo... :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nerodno pri vseh tak zadeva je, ko kakšen zamenja znamko ali celo model (to je šela pacient zadeva) in je nato "izrinjen" iz družbe, ki jo je imel za prijatelje.

Sick vse skupaj.

Priznam, da še nisem srečal takšnih ljudi in upam da jih tudi ne bom.

WTF

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ti meni, še A ki ga nimam ne morem bit tvoj prijatelj, da bi se peljal z vami pa spljoh ne. Bi pa lahko vedel zakaj te rižotarji postrani gledajo... :lol1:

Ko boš velik ga boš tud ti mel..... :grim se pravi A te moti,da se nočeš z nami zapeljat,a maš manjvrednostni komplex..... :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pripadnost znamki? Eh, brezveze. V mojem primeru bolj vrsti motorja. 4 cilindri in sport-touring varianta z nekaj vetrne zaščite, pa je čist vseeno če so na tanku narisane glasbene vilice ali pa kurja letanca. No, bolši bi že blo če bi bila kurja letanca, VFRka je le bistveno bolša... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko boš velik ga boš tud ti mel..... :grim se pravi A te moti,da se nočeš z nami zapeljat,a maš manjvrednostni komplex..... :P

moj je lažji za A in sem prehiter za vas :whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, solo ne sekiri se... itak so taki pussyji, da se ne bojo šli nikol skup pelat. Kmet se je tok prčiu, da bo vožnja pa drku folk zakaj nima BMWja...

Zdej se bomo itak sam gutači ulja tle not u to temo nabutal zato k fabrka spodbuja fan-club in nam medtem spretno prazni žepe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že tukaj na tem forumu je tok kretenov, da me ne čudi, da imajo nekateri probleme tudi v realnosti kdo,kaj, kje in zakaj vozi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pripadnost znamki... Treba je preizkusiti enih par, da se na koncu ustališ pri eni. Kot v resničnem življenju. Meni je sosed 1984 dal za en krog Z900 (ja, saj se spomnite Mad Maxa... ), mogoče je to pustilo posledice....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, solo ne sekiri se... itak so taki pussyji, da se ne bojo šli nikol skup pelat. Kmet se je tok prčiu, da bo vožnja pa drku folk zakaj nima BMWja...

Zdej se bomo itak sam gutači ulja tle not u to temo nabutal zato k fabrka spodbuja fan-club in nam medtem spretno prazni žepe.

Bela strela ne vibriri,da ne bom kak link prlimu od BMW-slo.....,da se vidi kdo se prči zares :grim jaz sem mel že kup motorjev in mi BMW ni prvi kot teb,brihta :P

Drkam pa itak,ampak to sam take ,ko se vžigajo...npr. tebe :lol1:

Mimgrede nisem v nobenem BMW fan-clubu in tud ne nameravam bit za razliko od tebe in tvojga opevanega gutača ulja,ki ga maš parkiranga v spalnici ^_^

In moj za razliko od tvojega ne pije nič olja -_- ...tak motor morš znat vozt ne pa brihtol pit in pametovat tle gor in buče nabijat..... :dry:

No zdej pa pejt do svojga opevanega gutača ulja in vsaj prever če maš dovolj olja v agregatu,da ne boš spet brez ostala,pr sosedih kot se je že zgodil a ne brihta,pa garmin si kup ,da se ne boš zgubila v Bakarcu spet,mal manj brihtola pa mal več tehničnega znanja ti ne bi škodl.....no drgač si pa v redu ,brihta :P :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bela strela ne vibriri,da ne bom kak link prlimu od BMW-slo.....,da se vidi kdo se prči zares :grim jaz sem mel že kup motorjev in mi BMW ni prvi kot teb,brihta :P

Drkam pa itak,ampak to sam take ,ko se vžigajo...npr. tebe :lol1:

Mimgrede nisem v nobenem BMW fan-clubu in tud ne nameravam bit za razliko od tebe in tvojga opevanega gutača ulja,ki ga maš parkiranga v spalnici ^_^

In moj za razliko od tvojega ne pije nič olja -_- ...tak motor morš znat vozt ne pa brihtol pit in pametovat tle gor in buče nabijat..... :dry:

No zdej pa pejt do svojga opevanega gutača ulja in vsaj prever če maš dovolj olja v agregatu,da ne boš spet brez ostala,pr sosedih kot se je že zgodil a ne brihta,pa garmin si kup ,da se ne boš zgubila v Bakarcu spet,mal manj brihtola pa mal več tehničnega znanja ti ne bi škodl.....no drgač si pa v redu ,brihta :P :lol:

Toliko tle lajaš, pa (skoraj) na vseh slikah je ta mali Ženin... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toliko tle lajaš, pa (skoraj) na vseh slikah je ta mali Ženin... :P

Lajaš ti jaz govorim,in če se ne šalim to tudi argumentiram,za razliko od tebe to brihto poznam,jo nikoli ne žalim in ne nabijam buče o njej tako kot ona o meni :glare: Motorji so pa vsi moji in se lahko vozim z katerim čm,brez da ti razlagam zakaj,ker te nč ne briga :grim
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lajaš ti jaz govorim,in če se ne šalim to tudi argumentiram,za razliko od tebe to brihto poznam,jo nikoli ne žalim in ne nabijam buče o njej tako kot ona o meni :glare: Motorji so pa vsi moji in se lahko vozim z katerim čm,brez da ti razlagam zakaj,ker te nč ne briga :grim

Se opravičujem, napačen termin... peteliniš... :D

Za tisto drugo pa, stvari se lahko tudi hitro obrnejo...

post-10572-0-31841800-1340748783_thumb.jpg

... in res me ne briga. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni važno al bo fantek al bo punčka važno, da bo pob zdrou! :)

Pripadnost? Aaah, važn je KAKŠEN je motor - namen uporabe, pa da je na bencin (za enkrat) :OK:

Popravljeno . Popravil strajnarR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!